Форум rock.kiev.ua

РОК.мастерская => Мастерская => Тема начата: Святослав от 16 Января 2014, 11:04:58Название: LoopMash (Cubase 5). Потрібна консультація
Отправлено: Святослав от 16 Января 2014, 11:04:58
Трохи погрався із синтезатором ґрувів LoopMash, що у Cubase 5. Знайшов забавні лупики - патерники. Але не знаю, як їх із цього синтезатора витягнути, щоби якимось чином далі з ними працювати у кубейсівському  міксі. Настільна книга кубейсівців Петеліних не дає такої відповіді, - попросту вони не знають. Невже цей синтезатор просто іграшка? Спробую проблему вирішити в лоб - зняти сигнал із виходу компа та подати його на вхід цього ж компа, зпаявши перехідники й далі записати на трек. 
Може хто мав справу  із цією проблемою та може підказати?


Название: Re:LoopMash (Cubase 5). Потрібна консультація
Отправлено: Даня от 18 Января 2014, 00:38:56
давно в кубике не работаю, спросите тут  http://www.musicforums.ru/musical_soft/   на всякий случай - быстрей ответят и наверняка кто-то с таким уже сталкивался (в Ризоне тоже долго не мог понять, как лупы драммашины организовать в последовательность, пока не прочёл инструкцию :) ) ну, эт если по-английски не читаете


Название: Re:LoopMash (Cubase 5). Потрібна консультація
Отправлено: Святослав от 21 Января 2014, 08:52:36
Дякую за посилання на форум музикантів. Там є дійсно багато постів із Кубейсу. Переглянув усі 20 сторінок, але на своє питання відповіді не отримав. Тому почав нову тему. Може хто й відгукнеться.  :)


Название: Re:LoopMash (Cubase 5). Потрібна консультація
Отправлено: Святослав от 23 Января 2014, 15:36:35
Здається розібрався у цьому синтезаторі. У мене вийшло записати аудіофайл через АудіоМіксДавн. Перед тим потрібно у режимі Perform Лупмаша запам'ятати вибраний, або зредагований грув, - натиснути червону кнопку і панельку із середніх (може можна і інші, та я не пробував).
На жаль ті інструкції-туторіали, що виставлені в інтернеті не дають відповіді напитання запису ґрува, а закінчуються лише на редагуванні і отриманні буца-буцаца. Можливо інструмент ( чи ті інструкції?) розрахований тільки на діджеїв.