+  Форум rock.kiev.ua
Имя пользователя:
Пароль:
Новости: Вы можете привязать анонсы в разделе "Живой звук" к афише сайта. [ Узнать больше ]
  Просмотр сообщений
Страниц: 1 [2] 3 4 ... 128
16  Беседы на сонных кухнях... / Сайгон / Re:Експедиція на ЮБК : 02 Декабря 2015, 23:59:43
Усі ми думаємо, що Дніпро як річка не цікавий, бо ми ж на ньому живемо і все знаємо.
Цього року я для себе спростував цю, ніби-то, істину і провів на ньому гарних два тижні з друзями та донечками.
http://www.poezdnik.kiev.ua/reki/dnepr/Dnipro_2015.html

Крутий відпочинок у вас був одначе! Види на фотокартках дуже гарні! Німий монолог з природою да ще й на декілька тижнів відпочинку з друзями та сім"єю, що може бути кращим!
17  РОК.мастерская / Мастерская / Re:БП : 02 Декабря 2015, 03:46:00
Шкода що так ніхто і не відписався по результатам блоків живлення для гітарних педалей. Що в кого вишло та як робили.
А я замислився, бо в недалекому майбутньому повстане питання про блок живлення на 7-м педалей+тюнер. Звісно хотілось би щоб на силовому трансі було 8 вторинних незалежних обмоток і до кожної стаб. Повний фен шуй так би мовити. Поки що допилюю педалборд, та допаюю педалі.   smiley

18  РОК.мастерская / Мастерская / Re:Собираем ревер: Fender "63 reverb : 02 Декабря 2015, 03:09:23
Закончил, результатом доволен.  smiley  Семплов к сожалению не будет, нет возможности нарезать. 7_smeh0319  РОК.мастерская / Мастерская / Re:Посоветуйте лучшего мастера в Киеве. : 27 Ноября 2015, 00:56:35
Нужен очень хороший мастер по ремонту и реставрации гитар.
Прошу прочтите всю суть данной темы.
Есть Fender Telecaster 2005 USA моего Дяди. Так получилось, что гитару он эту забросил. Сейчас она в неисправном состоянии да еще и гриф дал трещину в районе 4-5 ладов (причина разлома неизвестна).
Хочу полностью привести ее в надлежащие техническое и внешнее состояние и подарить Дяде его же "новую" гитару. Дабы не оказаться в неловкой ситуации перед ним - нужен лучший мастер, с кучей положительных отзывов и желательно примером его лучших работ.
Нужно узнать в кратчайшие сроки (до 12.11.15) Прошу не останьтесь равнодушными, Спасибо.
Телефон для связи со мной +380689312100


Ну і як, вдалося знайти майстра?  Тріщина в грифі це не жарти. Там доволі складна профілактика з ремонту потрібна.
20  Беседы на сонных кухнях... / Сайгон / Re:Слава Україні! : 21 Ноября 2015, 01:12:36
Так навіщо ж ти тоді приймаешь участь у революціях ??? Ніхєра собі який ти розумний !!! shocked
Спасибі шо америку відкрив, а то я мабуть би й досі думав що він в окопах з рушницєю cool
Але тільки суть запитання не в цьому була rolleyes  Ну приписувати все мені не варто, це вже твої домисли. Я брав участь тільки в 2004 році, тоді жоден студент осторонь не був. А в останній движусі я участі не брав по декількох причинах.

Ну а якщо так цікаві історичні моменти то тобі треба побільше читнути філософських книжок, психології людини та також історичних. І все стане більш менш зрозумілим. Движняк був, є і буде ще не раз, повір мені. Тому що історично так склалося що наша держава може легко існувати сама по собі без чиновницього аппарату. Так було ще з 1480..1550-х років за початку часів рюлювання козаками і до сьогодні. Тому у крові нашого народа сильно виражена позиція господарів на своїй землі. Це генетично закладено сотнями років тому тут ну нічого не поробиш. 6_smeh03 Ну не вміють у нас жити як послушний скот схиливши голови от і заворухи виходять час від часу.

На мій субєктивний погляд громадяни нашої країни вже давним- давно пережили данний державний лад. І як, би його не латали багатії,не втримають. В майбутньому він зміниться до невпізнанності. Тому що владна вертикаль неможлива в нашому суспільстві в тому вигляді в якому вона зараз існує з початку 90-х років. Як би її не навязували і не приліпляли до людей вона не приклеїться. Я більш чим впевнений що якби не двіжуха на сході то всі новообрані чувачки в Києві б уже давно посипались і були на чумуданах десь на кордоні, не втримали б вони керма це точно. Тільки війною поки що втримують. Тримають людей в страху. Тому і не дають закінчити і не закінчують її. У всому є своє пояснення і все має свою причину. А пригнічений робітничий люд поки що з кожним днем більшає в чисельності, тому і двіжухи будуть неодмінно. Це неминуче. Слідуючий соціальний вибух буде внутрішньодержавним. Всі початки для цього вже існують і вже почалися. Процеси перетворення суспільства неможливо спинити. Рано чи пізно це повинно було статися і буде розкручуватися як маховик і на далі.
21  Беседы на сонных кухнях... / Сайгон / Re:Слава Україні! : 08 Ноября 2015, 00:48:21
Тоді можеш відповести на два таких запитання:
1) Чому писля кожноЇ революціЇ життя стае все гірше тай гірше ?
2) Де ж подівся "герой" Ющенко за якого в 2004 так рвали зади тай горлянки ?  

Імхо треба бути честним перед самим собою. По результатам так званої "перемоги" 2004-го року політичного лайна достатньо побачив.

Відповім, чому б і ні smiley

1. Тому що плодами революції користуються завжди ті люди які ніякого відношення до неї не мають. Це історичний факт який підтверджений сотнями років. Приведу гарну цитату Джорджа Карлінга "Історія вчить людей тому, що знову і знову нічому їх не вчить".

2. Думаю відпочиває: чи в джакузі дома, чи відвідує кінотеатр, чи може в тур.поїздці за кордоном, чи може коври купляє на Сорочинському ярмарку, чи бджол розводить.. Багато чим можна зайнятися коли на банківських рахунках частина людських грошей залишилася.
22  Беседы на сонных кухнях... / Сайгон / Re:Слава Україні! : 03 Ноября 2015, 16:58:33
У 2004-му році памятаю, навчався в Полтаві, практично всі студенти ВУЗів брали участь в демонстраціях.  В центрі біля Орла, біля Білого дому та біля театру Гоголя кожен день все нафіг забито було людьми.
23  РОК.мастерская / Мастерская / Re:Ламповые изделия Bugera : 03 Ноября 2015, 16:22:07
Вот недавно наткнулся  на очень интересную по цене башку
Ibanez Thermion TN120 https://reverb.com/item/358899-ibanez-thermion-tn120 цена на Б/У рынке ~400$ На сегодняшний день немного примитивная по функционалу, на борту нет даже пружинного ревера smiley и видно что сборка китайская но надо найти и послушать grin

Интересно, такого еще не видел  smiley Из не очень дорогих б.у бошок еще попадается Пиви время от времени. Прада довольно затяганные по клубам и требующие ремонта, но все равно намного дешевле выйдет.  Из наших: БМТ очень неплохую бошку на 100вт создали. Звучит очень и очень не дурно. Правда цена в зашкале, и для большинства наших граждан будет малодоступна.  

Мне на этом видео понраивлось как звучит гитара через Ибанез в миксе:
https://youtu.be/xCJtFpce3o0

В живую конечно нужно щупать ее.
24  РОК.мастерская / Гитарный отдел / Re:Обзор усилителя BMT Elite III : 22 Октября 2015, 01:53:48
На офіційному сайті зайшов та поглянув на цей новий підсилювач.

Трохи покритикую якщо можна  embarrassed
По зовнішньому вигляду: не сподобались "уголки". Ніби на коліні відштамповані та коряві їхні краї. Не подобається назва "ЕЛІТ" і як підписана на передній панелі під тумблером. Тупо якось.  І взагалі коли ми вже відійдимо від цих "еліт","преміум" і т.д стандартизованих набридаючих назв? Все ж таки надіюсь що в них запрацює нарешті креативний підхід.

По звуку, можу судити тільки по тому що відрив да зацінив на відеозаписах, звучить суперово! Надіюсь вживу ще краще. Взагалі дуже круто що в нас зявився 100вт підсилювач вітчизняного виробництва.
25  РОК.мастерская / Мастерская / Re:Ламповые изделия Bugera : 22 Октября 2015, 00:46:03
Согласен, просто видел в продаже Б/У голову Bugera 6262 за 500$ человек привез из заграници, вот и закралась мысль что цена за современную голову то неплохая думал мож кто юзал.

понял, смотри сам. Тут как решишь в каком ценовом диапазоне что можно позволить себе брать с перспективой на будущее и каков звук нужен. Если есть возможность поедь к нему, пощупай, послушай, может и устроит бошка. Если бы мне стоял вопрос что купить в раене 500$ то я бы купил Ерасов бульдозер. Он сейчас новый стоит 600$.  Я несколько лет назад так же мыкался-мыкался, искал и ничего не смог найти более адекватного в данной ценовой категории. Тоже думал купить Бугеру но когда услышал ее, сразу передумал. grin
26  РОК.мастерская / Мастерская / Re:Ламповые изделия Bugera : 18 Октября 2015, 22:23:28
Магистр гитары

Если смотреть ламповые головы начиная с 1 тыс долларов то почему бы не взять тот же Пиви б.у за эти же деньги только производства USA? Сейчас на рынке муз. барахолки ламповые головы стали значительно дешевле в долларовом эквиваленте. Начиная с 1к зелени, и немного больше,  можно отыскать и Пиви, и Месса буги, и Маршалл. Видел проскакивают на том же Фростере и т.д. А Бугера она и в Африке Бугера ..., все те саморегулировки в катодах, лампочки инндикаторов выходных ламп и т.д это все "дешёвая замануха" которая никак не оправдывает цены почти в 23тыс гривен и того что звучит она таки паршиво. Это очень дорого за такой аппарат. В аппарате решающую роль играет звук, все остальное не столь важно.
27  РОК.мастерская / Мастерская / Re:А важно ли писать без эффектов? : 05 Июня 2015, 22:18:24
NAPALM

 smiley а в итоге, как обычно народ в 90% случаев послушает готовый продукт в дегенератном мр3 в 128 кбитном качестве)))
28  РОК.мастерская / Мастерская / Re:А важно ли писать без эффектов? : 30 Мая 2015, 18:17:19
Слушал на днях передачку про Френка Синатру. Писался он оказалось всегда живьем за один раз, оркестры и прочее, все за раз. Никаких отдельных записей, дорожек, сведений и прочей херни... smiley
29  РОК.мастерская / Гитарный отдел / Re:цепочка педалей : 29 Мая 2015, 15:11:29
Пасибо)) так я хочу ламповый преамп,по этой схеме https://pp.vk.me/c624821/v624821412/de62/OCWtYF8mSoY.jpg  только чуть попроще и с дополнительным контролером соло.

до боли знакомая схема преампа...Месы grin  Мобильник скинул, общайся на здоровье. Поспрошай у него, он может очень много толкового посоветовать,и по схемотехнике в том числе. Человек рубит в этом очень хорошо.
30  Беседы на сонных кухнях... / Рок - жизнь / Re:Знімаємо кіно про українських музикантів! : 26 Мая 2015, 10:44:03
Читнув сценарій-роповідь. Чесно кажучи не в захваті. Цей фільм на мою думку буде більше схожий на мило- з любовним трикутником+ битовуха на рівні розборок з гопернею та родаками... а музика тут десь на задньому плані як додаток... huh 


з.і. Хоча хто сказав що такий фільм не має права на життя? Проголосував  smiley


з.і.2  Якби хтось взявся б зробили док. фільм про рок-гурти з всіх областей нашої країни. Це було б дійсно круто, нічого подібного в великих маштабах ще не бачив.
Страниц: 1 [2] 3 4 ... 128