+  Форум rock.kiev.ua
Имя пользователя:
Пароль:
Новости: Вы можете привязать анонсы в разделе "Живой звук" к афише сайта. [ Узнать больше ]
  Просмотр сообщений
Страниц: 1 ... 8 9 [10] 11 12
136  РОК.мастерская / Мастерская / Re: Допоможіть ідентифікувати мікрофон. : 09 Марта 2011, 19:41:49
Щось не можу відправити зображення, бо не бачу кнопочки "Вложение"
137  РОК.мастерская / Мастерская / Re: Питання про синтезатори : 09 Марта 2011, 18:37:32
І що. підеш у магазин купувати фланельку 5Х5 см.?
Та спитай людей, у яких були діти в допамперсний період - там пелюшки фланелеві були. У мене ще до сих пір такі десь валяються.
138  РОК.мастерская / Мастерская / Допоможіть ідентифікувати мікрофон. : 08 Марта 2011, 20:15:46
Мені дали динамічний мікрофон. Господарі не знають що за один. Судячи з того, що у них мікрофон був в комплекті з мікшерним пультом та кінцевим підсилювачем, - значить він не зовсім поганий. На ньому написано лише "7-0020". Може хтось знає що воно таке?
139  РОК.мастерская / Мастерская / Re: Нужны ли для лампового комбика сетевые фильтры и т.п. : 08 Марта 2011, 20:09:26
для Смєха - телекабель является частным случаем фидерных линий.
Теоретично землити систему таким чином є помилкою - це проблеми не вирішить.
А низько-середній гул є ознакою банальної 50-герцової фоняри.
140  РОК.мастерская / Мастерская / Re: Нужны ли для лампового комбика сетевые фильтры и т.п. : 08 Марта 2011, 14:59:07
Щось не зрозумів - ви заземляли фідером аж у коридор в зону електрощитка?
Я не спец по ламповим комбікам, але тут доведено до абсурду.
шукайте ефективну точку заземлення всередині електросхеми. Подивітся чутливі електрокола які можуть бути приймачами наводки.
141  РОК.мастерская / Мастерская / Re: Комп'ютерна музика. Покращення звучання. : 25 Февраля 2011, 18:51:05
Судячи по рекламці, мікрофон, який записано як студійний, є непоганим. Але не треба сміятись з бідної людини, - він  мікрофон коштує 120 баксів. Тільки один якийсь самашедший сайт
http://www.ua.all-biz.info/q2599-1095903/
вказав на 126 грн. що є, мабуть, очепаткою.
142  РОК.мастерская / Мастерская / Re: Комп'ютерна музика. Покращення звучання. : 24 Февраля 2011, 21:10:54
Суть питання буде більш ясною, коли прослухати (початок файлів по 20 сек) старий хор (дешевий електретний мік) та новозаписаний хор  з непоганим динамічним мікрофоном.
http://www.vulyk.ua/SZ%2FIvan-Teles_4
Файл "Викрадення" - дешевий комп'ютерний,
"Викрадення (MD)" - мікрофон динамічний середньої якості.

Чомусь думається, що такої якості можна досягти на гарному комп'ютерному мікрофоні, бо динамічний мік з пультом я позичав, і носити його туди-сюди - то троха є праці, як кажуть гуцули (Мета 100s все-таки штука важка).

PS/ А покращення таки є, провда хочеться меншими зусиллями.
143  РОК.мастерская / Мастерская / Re: Комп'ютерна музика. Покращення звучання. : 23 Февраля 2011, 21:39:20
Спробував використати динамічний мікрофон через  старенький  пульт Мета 100s для запису голосу в домашніх умовах. Якість такого запису, як і очікувалося, виявилась досить низькою, але достатньою для  ескізної роботи.
Але усе це досить незручно і громіздко.
Питання,- чи є якісь комп'ютерні (мабуть електретні) мікрофони, що по рівню власних шумів рівняються до гірших зразків динамічних (я вже не кажу про конденсаторних) мікрофонів?. І бажано б не дуже погану АЧХ. 
144  РОК.мастерская / Мастерская / Re: БП : 22 Января 2011, 00:06:26
Я не є прихильником імпульсного живлення. Застосування того чи іншого методу трансформації визначається доцільністю і параметрами, яких ми хочемо досягнути. Імпульсні виграють у відношенні потужність-маса при невеликих навантаженнях та краще тримають стабілізацію. Але мають складнішу схему.
В кінцевих пілсилювачах також можна ставити імпульсник (і ми колись ставили), але виграшу ніякого, бо все-одно потрібні банки (конденсатори великої ємності) для миттєвої віддачі енергії при різких та потужних басах.
А коли є банка, то який зміст ліпити відносно складну схему (фільтрація та запобігання випромінення також ускладнює прилад).
Але не думаю. що всі слушні наші застереження стосуються педальки. Хоча, хто зна.
145  РОК.мастерская / Мастерская / Re: БП : 20 Января 2011, 22:10:17
Святослав
если не нырять в дебри терминологии и физ. процесов в схемотехнике- а коротко то: имхо импульсники для звука хня. smiley


Ну чого ж нам, колєга, не "нырнуть в дебри". Зразу ж хочу окреслити межі своєї компетенції - закінчив КПІ РТФ (радіотехнічний факультет) та великий досвід радіоаматорства.. На ящику 8 років розробляв і блоки живлення, традиційні та імпульсні, для бортових радіолокаторів для АНів.
Майже усі блочки живлення є трансформаторними. Справа тільки у частоті, якою напруга подається на трансформатор. Для імпульсних це порядка 100 КГц, тому трансік маленький і його часто не помічають. В імпульсів вищі гармоніки (по ряду Фур'є), як ви розумієте, ще вищі. Практично на звуковий діапазон вони не впливають. Правда є певні застереження (по зворотньому перетворенню Лапласа), але вони практитчно нижче шумового порогу навіть цифрового сигналу.
А педалька то, мабуть, цифрова, - тоді взагалі ніяких проблем. Якщо і з'являться якісь зальотні поміхи (з області фантастики), то можна ввести малесенькі додаткові LC-кола.
Це про дєбрі. Але я хочу знати вашу думку, оскільки ваш досвід може бути більш спеціалізованим  ніж мій.
146  РОК.мастерская / Мастерская / Re: БП : 18 Января 2011, 22:20:47
Правильное решение. И делов-то.
А на рахунок надійності - так зараз проблема блочків в основному у роз'ємі та у шнурі, який перегинається коло корпуса. Раніше (у 70-80) ненадійною ланкою була елементна база.
Але мене цікавить, чому ви, все-таки, проти імпульсних блоків живлення?
147  РОК.мастерская / Мастерская / Re: Комп'ютерна музика. Покращення звучання. : 04 Января 2011, 12:11:43
На цьому ж сайті -
http://create-music.ru/
- великий вибір бібліотек семплів, лупів, ґрувів, звукових ефектів,  віртуальних студій, інструментів, технологій, підручників, посібників, тобто всього, що потрібно для створення комп'ютеної музики та музики на комп'ютері.
148  РОК.мастерская / Мастерская / Re: Комп'ютерна музика. Покращення звучання. : 01 Января 2011, 12:05:50
Великий вибір мастеринґових плагінів на цьому сайті (десять сторінок):
http://create-music.ru/vst/page/1/
149  РОК.мастерская / Мастерская / Re: Комп'ютерна музика. Покращення звучання. : 24 Декабря 2010, 20:52:25
Та будь-якими плагінами треба користуватися обережно. А про те, що "быстро сварганить" -  не дуже переконливо, бо спочатку необхідно добре звести, застосовуючи купу плагінів на окремій доріжці. А озон відноситься до мастеринґових плагінів, тобто застосовується у самому кінці, вже коли начеб-то все звучить правильно. Такі собі штрихи. Хоча можна і на окремих треках. І тут ви праві про те, що потрібно не переусердствувати не тільки компресією, але й іншими операціями.
Але я трохи погуглив і знайшов, як мені здається, більш делікатний набір плагінів для мастерінґа -  spl_analog_code_plug_ln_bundle_pack. Як на мене, то вони працюють ювелірніше. Але може це тільки перше враження.
А мастеринґ однозначно потрібний і для електронної музики. Власне це питання не так музики, як звукоінженерії.
150  РОК.мастерская / Мастерская / Re: Комп'ютерна музика. Покращення звучання. : 22 Декабря 2010, 20:16:37
Але чомусь ніхто на здогадався порекомендувати програмку із мастегінґа Izotope Ozone, (або аналогічну) яку я недавно відкрив для себе. Там є, ну дуже корисні  ефекти:
мультидіапазонний іксайтер (multiband harmonic exciter) та максимайзер (loudness maximizer) на сайті http://saanvi.ru/fac.php?filename=mastering-ozone.txt. Ці частини  Izotope Ozone гарненько покращують звучання. Особливо іксайтор добавляє обертона на високих та м'які потужні баси. Тай інші складові цього плагіну дуже корисні.
Застосування таких ефектів досить легко виявити по спектроаналізатору того ж вінампа - спектр стає рівномірніший та зростає амплітуда сигнала без кліпування.
Оброблені файли вже замінив на своїй сторінці. 
Страниц: 1 ... 8 9 [10] 11 12