+  Форум rock.kiev.ua
Имя пользователя:
Пароль:
Новости: Вы можете привязать анонсы в разделе "Живой звук" к афише сайта. [ Узнать больше ]
  Просмотр сообщений
Страниц: 1 ... 9 10 [11] 12
151  РОК.мастерская / Мастерская / Re: Комп'ютерна музика. Покращення звучання. : 09 Декабря 2010, 19:14:36
Корисна інформація, дякую. А про карту я знаю, я вже вище писав про проблему мого заліза.
152  РОК.мастерская / Мастерская / Re: Комп'ютерна музика. Покращення звучання. : 07 Декабря 2010, 20:39:58
Так, звісно BFD (глючу). EZ Drummer продивився рекламку, ніби-то непогано, але й рекламка на мій не суто барабанний Cakewalk Kinetik 2 теж непогана, хоча EZ Drummer - спеціалізована для драмсів і тому, очевидно, краща. Але якщо вже переходити, то на якісно інший рівень, щоби можна було отримати максимальний результат.
З короткого нашого посту-спілкування є де-кілька новин.
Добра:
-техніка розвивається, створюються нові програми  та  банки звуку для ПК, які скоро піджиматимуть студії.
Погана, як для мене, - все це вимагає вкладання коштів - як мінімум потужніший  ПК, та власне програми.
Але у мене все ж залишилось питання - чи я максимум вже витиснув із свого компа і своїх програм? Чи можна на ньому зробити краще? Може ще хтось підключиться до розмови  із тих, хто працює в комп. музиці і з'їв трохи (16 кг) солі та зубів на цьому?

PS - до Станіслава - а чому саме другу частину BFD?, я десь читав, що можна лиш перший диск із шести.
153  РОК.мастерская / Мастерская / Re: Комп'ютерна музика. Покращення звучання. : 06 Декабря 2010, 21:57:23

Гуглячи BDF я знайшов непоганий російський сайт, де є багато інформації про комп'ютерну музику http://virtualband.ru/index.php
154  РОК.мастерская / Мастерская / Re: Комп'ютерна музика. Покращення звучання. : 05 Декабря 2010, 18:46:50
Скачав і прослухав файли. Звук дійсно якісний. Шкода, що форумчани не можуть прослухати певний стандарт якості для запису на ПК. Не знаю, чи наближається він до студійного, але вражає. Тому є деякі питання.
1. Чи все там окрім перкусії та барабанів (умовно)  є VSTi, чи є і живий звук?
2. Чи все це робилось на ПК, у сенсі, що можна обійтись і без студії? Скажімо ще п'ять років назад питання якості саунду комп'ютерної музики у студійників викликало насмішку.
До речі, мій аутлук більше 4 Мб відправити не може. Тому, мабуть, у вас і не виходило.
155  РОК.мастерская / Мастерская / Re: Комп'ютерна музика. Покращення звучання. : 05 Декабря 2010, 14:35:53
Власне  я і прослуховував ABBEY ROAD | 60s DRUMS  Native Instruments'
а на BFD 2 дивився вимоги до компа. Це мені трохи в голові перекрутилось.
Але і ABBEY ROAD вимагають кращого ПК ( написано PC: needs SSE2 -я ще не розібрався. що це таке). Тому в мене питання, -  яку програму потягне мій ПК (512 Мб -оперативка і до 40 Гб вільного простору). Чи шукати мені BFD 1, чи може ABBEY ROAD має попередню версію з меншими вимогами.
І не забудьте про моє прохання  - надати якесь посилання на якусь комп. музику, зроблену в україні, бажано у Києві, де застосовано BDF 1(2) чи ABBEY ROAD. (Хоча для мене останнє емоційно ближче, згадуючи про один з кращих дисків Бітлів)
Ця тема, я бачу, цікавить не тільки мене а і інших, бо на цей момент пост передивилось 1,6 тис. чоловік.
156  РОК.мастерская / Мастерская / Re: Комп'ютерна музика. Покращення звучання. : 04 Декабря 2010, 18:51:21
Я встиг переписати собі посилання і прослухав їх. Класний звук, але я трохи розстроївся, бо мій комп'ютер (як я і міркував раніше) нет потягне  bdf -2. Там потрібно ОП не менше 1Гб та вільний диск на 50-70 Гб, та й процесор інший. Але я думаю, що попередня версія - bdf-1 також непогана і, мабуть, розрахована на трохи менший ресурс (у мене 0,5 Гб). Ви, Дмитре, випадково не працювали з цією версією? І чи можна було б навести посилання на якусь комп. музику, зроблену in UA, бажано у Києві, де застосовано BDF 1(2)?
157  РОК.мастерская / Мастерская / Re: Комп'ютерна музика. Покращення звучання. : 03 Декабря 2010, 19:33:24
Приймаю на віру ваші резонні поради і якщо ще хтось підтвердить це твердження, то буду працювати у цьому напрямку.
Для початку мене цікавлять рекомендовані вами барабани" BFD 2 ( но это 5 ДВДшек). "
У якому вигляді вони? Це банк семплів, лупів, ґрувів, чи це програма з ними? Як є пару хвилин, то опишіть їх, будь-ласка.
158  РОК.мастерская / Мастерская / Re: Комп'ютерна музика. Покращення звучання. : 02 Декабря 2010, 20:42:01
Отже мова йде про VSTi.
Цілком з вами погоджуюсь про вибір гарних семплів. Але якими б вони якісними не були, все-одно кінцевий результат буде визначати весь ланцюжок - процесор,  якісна звукова, якісна платформа, якісні семпли, якісний архіватор, якісні монітори. І все одно, на компі ніколи не отримаєш звук, який видасть звукова студія. У мене немає достатньоякісного звукового ланцюга, бо я реаліст, тому що маю радіотехнічну освіту.
Те що ви чуєте в інтернеті на тому сайті  - набагато гірше звучить ніж у мене дома відтворюється. Бо на сайт було надіслано МР3 зтиснене 128 на 44.1. Та, як я думаю, там ще підтиснули.
Так що оцінити якість семплів по інтернету дуже важко. І звуки , які я використовував не є такими ж і поганими,-  все-таки Garritan Instruments та семпли від Cakewalk не є найгіршими. Тут скоріше грає роль мій недостатній досвід. Коли отримаю певні поради та консультації від форумчан та більше піднатаскаюсь, коли буду вважати, що далі все упирається у якість семплів, звукової карти, комп'ютера, тоді обов'язково буду вирішувати у такому напрямку. Зараз маю просту звукову Creative SB live 5.1 і вищеназваний банк звуків.
Хоча за інформацію та поради дуже дякую, буду мати нагоду то обов'язково придбаю вищеприведені вами звуки.
159  РОК.мастерская / Мастерская / Re: Комп'ютерна музика. Покращення звучання. : 01 Декабря 2010, 19:12:16
Це все одно, коли на ваше питання "що зробити, щоби мій звук був кращим" я би вам сказав "купіть кращий інструмент і кращу апаратуру".
Давайте конструктивніше.
Що мається на увазі VST? -  може VST, а може VSTi ?
Якщо VST, то що саме? - плагіни, тобто аудіоефекти?
Але дядько Штейнберг має непогані плагіни. Якщо є якісь суттєво кращі, то я не відмовлюсь від їх використання. І чи змінить суттєво звук ця перестановка?
Мене більш цікавить прикладне використання цих плагінів.
Так що, колеги, якщо можна, то конкретніше. Наприклад - "у вас звук плоский, або не яскравий, або надто важкий, легкий, непрозорий, дебільний. І для цього треба зробити таке - компресор, овердрайв, фейзер, шмейзер і у такій-то послідовності тощо." Це якщо про VST.
160  РОК.мастерская / Мастерская / Комп'ютерна музика. Покращення звучання. : 30 Ноября 2010, 17:31:37
Проблема: є комп'ютерний проект. Поки він доробляється та поки не перетвориться на реальний, з реальними музикантами та інструментами хочеться витиснути з комп'ютера максимум.
Отже йдеться не про музичний матеріал, а про звук, звучання, саунд етс.
(Хто хоче поговорити про муз.частину прошу до іншого посту
http://forum.rock.kiev.ua/index.php?topic=11675.0   )
Працюю в Cubase SX3. Хоча більшість форумчан надає перевагу Nuendo, але це є однаковартністні програми з приблизно однаковим тех. і апаратним  забезпеченням, так що у цьому розбіжностей не буде.
Що зробити, щоб звук став кращим та реальнішим?
Прослуховувати можна  там само
http://www.vulyk.ua/SZ%2FIvan-Teles_4
161  РОК.мастерская / Мастерская / Re: Бэклайн или "Как играть под минус?" : 25 Ноября 2010, 11:48:00
Накінець освоїв формат 5.1.
Все вийшло!
Фонограма йде на передні колонки, прописаний ритм на вуха драмеру.
162  РОК.мастерская / Мастерская / Re: Бэклайн или "Как играть под минус?" : 24 Ноября 2010, 21:01:33
Та справа втому, що усі ці варіанти я вже перепробував. Ніякого толку.
В Кюбюейсі SX версії 3.1.1  у девайсах є дві підходящі "кнопочки". Одна Device Setup вибирає драйвер звукової карти. Друга - VST Connections - вибирає те, що начеб-то і потрібне - варіанти виходів - стерео, 5.1 і т. д.
Але толку немає. Більш того, якщо вибрати варіант 5.1 -  то взагалі звуку немає.
До речі, сам драйвер (у мене КХ) має тест на варіант 5.1. Тест показує, що усі колонки  задні і передні працюють адекватно.
Можливо хтоcь добре знає Cubase?
163  РОК.мастерская / Мастерская / Re: Бэклайн или "Как играть под минус?" : 23 Ноября 2010, 18:22:38
Теоретично мав би працювати і такий, схожий варіант:
ноутбук, Cubase SX, звукова карта SB live 5.1. Тут весь ключ в форматі 5.1, або 5.0, або "квадро" - настроюється панорама наступна - у зал подається з виходу на фронтальні колонки, барабанщику - з тилових.
Але практично чогось не виходить, десь, щось я забув натиснути чи зробити певні установки.  Реально  на вихід йде звук тільки з фронтальних колонок. Все, що спанорамовано на задні колонки -  повна тиша, навіть індикатор на мікшері Кюбейса не показує сигнала тилового каналу. Звук з'являється тільки на фронтальній парі колонок.
Може хто підкаже в чому причина?
164  Беседы на сонных кухнях... / Рок - жизнь / Re: ЛЕНОН ДНЮХа!)_) ХОЙ ХОЙ ХОй : 10 Октября 2010, 22:08:54
Вчора (9.10) на виставці був концерт присвячений 70-літтю Ленона. Хто був організатором я так і не зрозумів. - може Киівський фан клуб Бітлз, може фестиваль yellow Submarine, може дирекція ярмарки муз обладнання, яка вчора і закінчилась. Коло реж. пульта ьув олег Ступка. Об'явлено було на 17-00. почади о 18-00. Було дуже мало народу. Може тому, що погано рекламували, може тому, що було холодно.  Купив собі диск "John Lennon - 70"  за 20 грн.
Хоч я і вважаю себе старим бітломаном, але дружина у 20-15 потягнула додому, бо змерзла. Концерт був непоганий. Групу Сад я так і не дочекався. Як хтось був довше, то розкажіть, що було після Ісмайлова,  Кобзи і  Либідь. 
165  Беседы на сонных кухнях... / Рок - жизнь / Re: Прошу допомоги у визначенні стилю музики : 01 Октября 2010, 19:49:18
Дякую тим хто потратив свій час на ознайомлення з альбомом  за  конструктивні підказки,  в яких у мене є велика потреба. Приємно мати справу з фахівцями. Але надалі самому  мені проект не осилити. Все-таки потрібні музиканти.
По суті - визначення стилю  - справа дійсно остання, але це мені було потрібно, щоби виставляти для ознайомлення з музикою на сайти - там часто є графа = стиль музики. Тільки для цього.
Страниц: 1 ... 9 10 [11] 12