+  Форум rock.kiev.ua
Имя пользователя:
Пароль:
Новости: Вы можете привязать анонсы в разделе "Живой звук" к афише сайта. [ Узнать больше ]
  Просмотр сообщений
Страниц: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12
91  РОК.мастерская / Мастерская / Re:Вывод звука с микрофона на колонки - как это сделать? : 23 Мая 2012, 09:32:47
Вихід комп'ютера треба підключити до входу підсилювача, або до входу активних колонок.   shocked
92  Беседы на сонных кухнях... / Музичнi Лимарнi / Re:Industrial Club (г. Киев) - новая информация! : 14 Мая 2012, 19:01:28
А виправити акустику просто, треба зробити стіни та стелю звукопоглинаючими (спец поглинаючі панелі, або мін вата, покрита скловолоконною сіткою).
 Правда, потім треба буде трохи підсилити потужність системи, але звук стане набагато кращим.
93  Беседы на сонных кухнях... / Музичнi Лимарнi / Re:Industrial Club (г. Киев) - новая информация! : 13 Мая 2012, 22:31:20
Відвідав позавчора Індастріал. Пиво, куріння та інтер'єр є дуже вторинними. Якості звуку немає. cry
Написав якості і подумав, що ця категорія взагалі не підходить до цього залу. Звук оцінюю на 2 з мінусом. Гіршого я не чув, кажуть є у Лєніні. evil
Адміністрації треба щось робити з цією проблемою. І питання зовсім не у апаратурі. Треба боротися з антиакустичними властивостями залу. Страшна реверберація, купа місцевих резонансів, дифузний звук, словом усе, що тільки є в акустиці.
Коли група починає грати щось із темпом більше ніж 120, то розібрати вже нічого не можливо.
Дивуюсь молодим музикантам, бо вони, на мою думку, взагалі не розуміють такої проблеми. Бідолахи змирились із тим, що так має звучати їх музика. Далеко ні.
Я розумію, що це дешевий клюб, але я краще доплатив би  гривень сорок, щоби не мучити свої вуха.
І даремно я наїжджав недавно на Барви, - там звук якісніший.  
94  Беседы на сонных кухнях... / Рок - жизнь / Re:Точка Опори : 08 Мая 2012, 12:55:54
Выложили еще пару песенок. Может кому интересно  smiley
http://www.ex.ua/view_storage/220577352425
Щось в мене нові пісеньки не відкрились,- все ті ж Вибір та Скелі.

Я не прихильник металу. раніше, коли я був молодшим та категоричнішим я називав металістів "петеушниками". А ваш ме6тал не напрягає і має, на відміну від багатьох інших представників металу "осмисленність". Можливо тому, що цікаві тексти, і не трета вслухатися, щоби розібрати зміст.
Але є зауваження до вимови. Ріжуть слух слова "віки" і "такий". Зразу видно, що соліст не носій мови. Він співає вікы, такый тощо. В українській мові звук "и" ближчий до "і" ніж до  "ы". .  Краще хай співає вікі та , такій.
У фонетиці існують такі різні звуки як і, и, та ы. Російська мова зберегля і та ы. Українська і та и. В Україні тільки закарпатці зберегли "заднє ы"
На це треба звернути увагу.
95  Беседы на сонных кухнях... / Живой звук! / Re:EXPLOSION OF MUSIC №5 : 02 Мая 2012, 16:51:45
Єз, ОБХСС  smiley
96  Беседы на сонных кухнях... / Живой звук! / Re:EXPLOSION OF MUSIC №5 : 01 Мая 2012, 20:09:31
Перемога Райзінга була безперечною, хоча розподіл балів був не об'єктивний. Це свідчило про те, що до Райзінгів прийшло більше людей.
Попередньо, послухавши гурти в інтернеті, було ясно, що на доброму рівні грають тільки два гурти - Райзінг та Лорелея.
Але до останніх прийшло тільки двоє-троє, які й проголосували.
Рівер-тайм і той зумів запросити 4-5 чоловік, тому й посів друге місце. Хоча одразу було видно, що початківці. Вокал нікудишній, хлопець просто фальшивить. А таку тягучу музику треба співати інтонаційно чітко. Та й репертуарчик супер-одноманітний . Що "пісня про кохання", що "Пісня про теракт 11 вересня", що пісня до дня матері "мама фак ю" (?! azn) звучать як щось одне нудне. Хоча може комусь це і подобається, а я просто такого не люблю.  azn
Лорелея порадувала гарним біт-роком та співом у терцію. Але чи зможе видати концерт так хвилин на 30?, бо також відчувається стильова  одноманітність.
Зате Райзінг завів навіть мого 54 літнього товариша, з яким ми попили пивка. Він сказав, що так і валить енергетика від гурту. Дійсно виступ був драйвовим. Але на  приспіву  "Шоумастговон" не завадила би верхня голосова терція. Заставте когось співати бек  angry
Але знову та ж сумна картина: хоч і прийшло до групи 23 шанувальника, але це в основному їх знайомі музиканти. Так один для одного і граємо. Чомусь ніхто не працює з слухачем, а потенціял у цьому Райзінг має.

 
97  Беседы на сонных кухнях... / Живой звук! / Re:EXPLOSION OF MUSIC №5 : 27 Апреля 2012, 13:37:17
Тобто, о 18-30 реальний початок? embarrassed
98  Беседы на сонных кухнях... / Живой звук! / Re:EXPLOSION OF MUSIC №5 : 26 Апреля 2012, 20:54:01
Може прийду. А не обдурите, як минулого разу - було написано на 19 год., а почали о 20-00?
99  Беседы на сонных кухнях... / Музичнi Лимарнi / Re:Барвы)) : 23 Апреля 2012, 18:48:39
Дирекції клюбу можна було б значно поправити звукові характеристики приміщення. Потрібно як мінімум до половини залу зі сторони сцени покрити стіни та стелю звукопоглинаючим матеріялом, - або спеціяльними гіпсовоми панелями з дюрочками. або десь розжитися старою театральною завісою, порізати її на смужки завширшки біля 30 см. і навісити по бокам (як покові завіси у старих клубах). Або інші якісь засоби. Цим би досягнулись дві мети - ослабла би кухня і згасла б реверберація з кашею.
100  Беседы на сонных кухнях... / Живой звук! / Re:Before I was born - pre-holiday jam, 19 апреля, Барвы : 22 Апреля 2012, 21:33:31
Це, мабуть, добре, що ваші пісні сприймаються за кавери cool
101  Беседы на сонных кухнях... / Живой звук! / Re:Before I was born - pre-holiday jam, 19 апреля, Барвы : 22 Апреля 2012, 19:02:11
Стабільність - я мав на увазі в хорошому змісті. Мені важко судити з двох каверів про позитивні чи негативні зміни у звучанні. Та й не дуже знаю ваш репертуар, подобається пару речей, які я вважаю достойними більш широкої популярності в Україні. Але, як я вже говорив колись, англомовний формат є досить специфічним і клубно-замкнутим. А Діти Світанку могли б звучати у мас-медія.
Віддаю шану Depp Purple і їх епігонам, але люблю трохи іншу музику і шукаю для серйозної роботи прихильників такого:
http://www.ex.ua/view/14105457

Ви виступатимете і тих же Барвах. Значить проблеми будуть ті ж самі - зробіть, щоб достатньо було чути соло інструменти, бо драмерка однозначно загучна.
Успіхів на конкурсі.
102  Беседы на сонных кухнях... / Живой звук! / Re:Before I was born - pre-holiday jam, 19 апреля, Барвы : 21 Апреля 2012, 20:36:39
Прослухав вечірку. У загальному - організаторам є над чим задуматись. Не зовсім зрозуміла мета дійства. Таке враження, що музиканти вже махнули рукою на наявність слухача.Такий собі мєждусобойчик. У залі було шість чоловік не задіяних у концерті.   
Тепер конкретно.
Барабанна установка загучна для такого приміщення. Здавалось, що вона працює у тому ж діапазоні, що ї соло інструменти, яких вона заглушала. Звукорежисеру треба було б, чи добавити звуку  синтезатору та соло-гітарі, чи збавити ритм секцію. Клавішника порою не було чути. Але це проблема клубу.
Перший склад. Ігорьку треба серйозно замислитись над своїм вокалом. Часто співає мимо нот. Високі ноти явно не дотягує, тому йому приходиться робити під’їзди та глісандувати вниз. Це такі неусвідомлені технічні хитрощі. Я вже було подумав, що йому взагалі не варто співати. Але коли заграли Смоконзевоте, то я свою думку поміняв. Після драйвового вокального вступу Сюзанни заспівав Ігор. Як не дивно, його виконання мені більш сподобалось. Я почав аналізовувати – чому. І зрозумів – ця пісня відповідає  його голосовому діапазону, де він бере ноти не позиційно, що є правильним, а лише інтонаційно. А інтонація додає певного шарму. Тому порада – або не співати репертуар із високими затяжними нотами і перейти на іронічно-хуліганський спів, типу Кузі у Гадюкіних, або вчитись брати такі ноти, що є не просто, або носити з собою нота і накидувати на голос якийсь мелодін.
У другому складі не зрозуміла була роль «дєвушкі с трамбуліном». Спів двома чи трьома вокалістами в унісон виглядає як недоречність. Там було багато місць, де можна було брати терцію.
Хоча, як я зрозумів, дєвушку просто натаскують на самостійну роботу.
Виступ Райзінга – стабільний.     
103  Беседы на сонных кухнях... / Музичнi Лимарнi / Re:Барвы)) : 21 Апреля 2012, 20:31:55
Позавчора побував  там.
Клюб «Барви» дуже схожий на  кафе «Ватра», що розміщувалось у 12-му гуртожитку радіотехнічного факультету КПІ у 70-80-тих роках, це метрів за сто далі від Барв. Не знаю, чи існувало приміщення Барв у ті  роки, коли я навчався у КПІ, але своєю побудовою вони дуже схожі. Таке враження, що оформлення залишилось те ж саме. Та ж сама дзеркальна мозаїчна напівсфера, яка можливо з 80-х років  ні разу не протиралася і тому світло допотопного проектора, що подається на неї, майже не відбивається. Можливо цей прстрій можна було б поміняти на якийсь лазерний і ефект би радикально змінився у кращу сторону. Це просто і не дорого, бо зараз багато навіть лазерних іграшок, які б підійшли для цього. Але справа у тому, що у ті 70-ті оформленням займались студенти-ентузіасти, щоби прикрасити своє сіре совіцьке життя. А зараз це вже нікому, мабуть, не потрібно.
Про пристойні акустичні характеристики такого приміщення говорити не доводиться, тому що робився клуб для іншої мети, яку він тоді виправдовував - дискотека під пару S-90. Бетонна стеля, стіни та підлога є прекрасними умовами виникнення різних акустичних резонансів, реверберації, стоячих хвиль та іншої каші. Але звук не гірший ніж в інших непристосованих для цього залах. За рахунок вузького довгого залу звучить не дифузно, компактно.
Барабанна установка загучна для такого приміщення. Здавалось, що вона працює у тому ж діапазоні, що ї соло інструменти, яких порою не було чути. Звукорежисеру треба було б чи добавити звуку  синтезатору та соло-гітарі, чи збавити ритм секцію.
 
Враження: гарно для андеграунду. Але прийшовши туди у костюмчику з краваткою я завагався, чи лізти мені у цей погріб.
Для панків, металістів тощо - якраз фест.
104  Беседы на сонных кухнях... / Живой звук! / Re:Before I was born - pre-holiday jam, 19 апреля, Барвы : 18 Апреля 2012, 11:55:37
Мабуть піду послухаю, тим більше, що місця знайомі, alma mathet - КПІ
105  Беседы на сонных кухнях... / Живой звук! / Re:Взрывайся космос, компотом писай страна ! 21.04 Гудвин в Харькове, паб "СТЕНА" ! : 18 Апреля 2012, 11:41:06
Вибачте, колєги, що перебиваю вашу милу бесіду, але і мені такий стайл не наравиця, данбас-рок якийсь sad
Страниц: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12