+  Форум rock.kiev.ua
Имя пользователя:
Пароль:
Новости: Вы можете привязать анонсы в разделе "Живой звук" к афише сайта. [ Узнать больше ]
  Просмотр сообщений
Страниц: 1 ... 23 24 [25] 26 27
361  Беседы на сонных кухнях... / Рок - жизнь / Re: Рок-парадокс (для музыкантов) : 12 Декабря 2008, 13:00:09
Фли (басист РХЧП), лучший бас-гитарист 1996го года говорил по поводу образования: у меня его нет, но если бы все же меня вернуть на 20-25лет назад, я обязательно пошел бы учиться - моя музыка была бы богаче чем она есть. - это говорит человек, профессионализмом которого восхищается весь мир.
Так у Флі врешті-решт є музична освіта, чи немає?
362  Беседы на сонных кухнях... / Рок - жизнь / Re: Рок-парадокс (для музыкантов) : 12 Декабря 2008, 12:26:30
Пожалуйста, поймите одну вещь - чтобы быть лучшим и давать людям СВОЮ музыку, надо быть профессионалом и делать свою работу на 100%.
Кому надо, наздоровя, хай будуть професіоналами й роблять свою роботу на 100.  А кому не надо? 
І шо значить "буть лучшим"?  Як у спорті - далі, више, швидше? ???
Хотя слухати людей, які грають гарно, звичайно, що приємно. Ето да smiley
363  Беседы на сонных кухнях... / Рок - жизнь / Re: Рок-парадокс (для музыкантов) : 12 Декабря 2008, 09:55:29
но сейчас действительно, человек нифига не шарит в гармонии или в каком-то более сложном ритме чем "тыры ты рыры" или не может сыграть банальных триолей....зато говорит, вот я придумал, эт красиво и пофиг, что  я не владею знаниями, зато придумываю...и что из такого может получиться? Как человек научится импровизить в каком-то стиле, возьму более близкий себе пример, в джазе, не переиграв много джаз-произвидений?...и тут уж извините, а каким-бы самородком ты не был, то если ты и не нюхал основы, то называть себя музыкантом, ну как минимум преувеличение.
Я собі як "немузиманту" тож ціну знаю. )) Теж грав імпровізи, хоть і не джазові, і хоть це й давно було й не дуже вже й часто, но було. ) І не вважаю себе музикантом, тим більше професійним.  8)
Що це за постановка питання така?  чого це неможна комусь говорити, шо він придумує музику? З якого такого дива? Яку музику, це вже інше питання. smiley
По темі, кому цікаве питання щодо моєї освіти чи професії, за інформацією звертайтеся в лічку. wink

ПС
Чи це такий вид жаби, що от я потратив купу часу на навчання, а хтось ніде не вчився, а шось придумує, ше й про це говорить? Якшо ні, то в чому тоді справа?
Чи може запропонуєте продавати гітари да надавати до них доступ тільки по прєдявленню справки про музичну освіту? ???

Потребность в качественном продукте есть, но если человек, умеющийся кое-как играть  пару рифов на гитаре, придумывает "красивую" мелодию из трех с половиной аккордов кричит, что гениальность в простоте и люди с ним салидарны, то о каком качестве продукта вообще может идти речь??   


З "трьох з полоивною"? А є половинні акорди? які до них відносяться? Непогано було б розяснити для тих, хто не має муз освіти smiley Також, як і те, що в них поганого, якшо такі акорди існують.
Що геніальність в простоті, то про це говорилося (чи кричалося) ще задовго до вчорашнього дня. І все саме сложне складається з більш простих речей wink
І дійсно, про яку якість продукту може йти мова, коли є люди, які називають себе музикантами, хоча при цьому не є музиканти, і при цьому від цих людей вимагається дуже якісна музика? Звідки ж їй взятися, якшо навіть нормальних музикантів немає, зі слів прихильників такого бачення ситуації? Може не від тих вимагаємо? 
І що для кого значить "якісна музика"? Може для різних людей якісною є різна музика?
Для якоїсь бабулькі Кенібал Корпс не музика, а грохот. Хоча що вони професійні музиканти, з нас мабуть мало хто б сумнівався.
А для когось Гіпсі кінг не музика а траляля і грати йому максимум за кіоском, як недавно було мені сказали ))
І ще - а шо, до мажор некрасивий акорд? Це хто так вирішив?
Як на мене до мажор досить красивий акорд, як і всі інші акорди, які кожен по своєму красивий. І якшо в темі не три з половиною акорди, то тема красива, а якшо три з половиною, то це вже не красиво? Це хто так вирішує?


Вот в этом-то и проблема, что никто не мешает, но все сидят на насиженных местах, боясь шевельнутся и ждут некого чуда а-ля маны небесной...На самом деле, просто никто ничего не хочет менять и к чему-то стремится... А вообще, это уже социальная проблема общества и к данной теме не имеет никакого отношения.
Знову всих під одну гребінку. )) Це така потреба велика чи як?
За декілька років слухання української музики принаймні декілька виконавців попалися, яке на мене, то досить достойні. Для прикладу - Внутрі Звука.
Ще є чувак, з яким я познайомився по оголошенню, гітарист. В асьці його нік Ханч (англійськими буквами). Кому цікаво, то знайдіть його й попросіть, щоб він показав пісню Invisible Changes
. Не знаю, чи вчився він у музикалках, чи ні, але мені ця пісня дуже подобається. Хоча там і акустика, але не три з половиною акорди (може чотитри) )). Приклади ще можна познаходити.
Якшо дуже кортить слухати якісну музику, то в неті її досить багато. wink  Можна ж замість того, шоб сидіти на форумі й говорити, шо навколо гавно, трохи поритися в ньому й знайти достойні своєї уваги речі. Ніхто ж цьому не заважає.

ПС
Чому б замість того, шоб казати, шо скрізь лажа, самому не заграти якісну музику? Чи нехай інші грають, а ми пообсіраємо, шо дуже гавністо й недостатньо професійно? Так виходить? smiley

Тогда я профессиональный мастер по ремонту компьютеров, ибо на прошлой неделе открутил 2 болтика и снял  боковую крышку системного блока своего компа.

Професіонала відрізняє від не професіонала те, шо професіонал робить, а непрофесіонал патякає.

ПС 
Можна послухати шансон, там, кажуть, грають пофесіонали.   :smiley Відразу скажу, що я не любитель шансону.  :-X

ППС
А якшо ше згадати про рок-музику, як про форму протесту, то розмови про те, шо хтось в ній має бути професіоналом, взагалі недоречні wink, хоча я за професіоналізм.
364  Беседы на сонных кухнях... / Рок - жизнь / Re: Рок-парадокс (для музыкантов) : 11 Декабря 2008, 18:06:52
И что самое обидное
А хто заважає не обіжаца;)?

наша публика (молодеж) хавает некачественный продукт.. Значит потребность в качественной музыке отпадает... Хавайте то, что дают!
Ну, це якби не логічно. Що публіка (молодьож) споживає неякісний продукт, не значить, що немає потреби в якісному продукті:) ненадо ж всіх гребти під одну гребінку.)

Впрочем, это касается не только музыки... Живем в гавне, едим гавно и слушаем дерьмо...а вот это действительно грустно sad
Хто ж заважає жити в іншому, прекраснішому місці, чи їсти достойну їжу й слухати нормальне музло?  Нє, якшо хтось/щось заставляє, то тада да канєшна )
365  Беседы на сонных кухнях... / Сайгон / Re: Проблеми з зоровою пам'ятью : 10 Декабря 2008, 00:55:49
Коли уважно намагаюся роздивитися деталі обличчя якоїсь людини , то часто чую фрази накштаут "чого витріщився"
при цьому розумію, шо ще нормально "отдєлався" )
366  РОК.мастерская / Гитарный отдел / Re: ЧТО делать????? переиграл палец (мизинец левой руки) : 08 Декабря 2008, 10:37:15
Нє, ну вже ж фотка навіть кардану є, а по фотці тій шось не так понять, то це й роспущєності не вистачить : )
367  РОК.мастерская / Гитарный отдел / Re: ЧТО делать????? переиграл палец (мизинец левой руки) : 07 Декабря 2008, 21:35:19
Пойнятно... спасіба smiley  Це те, шо раніше гралося на двох бочках, можна на одній з карданом лабати, якшо я правильно пойняв... smiley
368  РОК.мастерская / Гитарный отдел / Re: ЧТО делать????? переиграл палец (мизинец левой руки) : 07 Декабря 2008, 15:03:26
А шо таке кардан?  ???
369  Беседы на сонных кухнях... / Сайгон / Re: ТВОРЧЕСКИЙ КЛУБ. разыскивается немного разных творцов : 06 Декабря 2008, 20:58:52
проблема с деньгами сейчас у каждого человека этой страны. Так шо привыкай что легко не будет. А поповоду близких..меня тож дома никто не поддерживает и не поддерживал и раньше с самого начала в плане музыки.И что с того?  Мне просто пофигу- мне интересно заниматься музыкой- и я этим занимаюсь- остальное неважно.
Ага
370  Беседы на сонных кухнях... / Рок - жизнь / Re: Общество самораскрутки рок-музыкантов : 30 Ноября 2008, 20:49:55
в смислі "ранєткі" ????

а чого ранєткі? )

Цитировать
особливо гнилі після виступу smiley
якшо підуть на користь, то "очєнь даже" smiley
371  Беседы на сонных кухнях... / Рок - жизнь / Re: Общество самораскрутки рок-музыкантов : 30 Ноября 2008, 14:03:34
знаю...
а що не зло?
Яблоки не зло... і помідори)
372  Беседы на сонных кухнях... / Рок - жизнь / Re: Знімаємо кліпи : 25 Ноября 2008, 13:49:02
Кому вистачає улюбленого звичайного світеру чи футболки, а кому потрібні оздоблені бруллянтами з мєхом речі
мода і фсьо такоє
373  Беседы на сонных кухнях... / Рок - жизнь / Re: Композиторство й рок-група : 25 Ноября 2008, 12:34:56
Я как бы с радостью приссоеденился в группу но ни времени ни возможности ^_^
Подякую за приділення уваги. Розквіту Чорній Перлині. smiley

Можливо проблема в ідеях, а не в групі.
Думаю, що проблема не в ідеях. Справа в організаторських моментах. :-)
374  Беседы на сонных кухнях... / Рок - жизнь / Re: Композиторство й рок-група : 23 Ноября 2008, 23:54:45
Ага, саме так. Виконавців для "ідей". Шукаю групу,чи збираю.  Прєдпочтітєльнєє другий варіант.
375  Беседы на сонных кухнях... / Рок - жизнь / Re: Композиторство й рок-група : 23 Ноября 2008, 19:56:02
"Ла-ла-ла" і два притопа, три прихлопа. Ось тут є: http://forum.rock.kiev.ua/index.php?topic=6813.0
ПС В нотах не шарю.
Страниц: 1 ... 23 24 [25] 26 27