+  rock.kiev.ua
|-+  Беседы на сонных кухнях...» Рок - жизнь» БОГ вмер!
:
:
: Вы можете привязать анонсы в разделе "Живой звук" к афише сайта. [ Узнать больше ]
: 1 [2]   
   
: БОГ вмер!  ( 9550 )
delavar


Карма: 0
Offline Offline

: 99


« ³ #15 : 27 2010, 17:03:00 »

так, це був концерт у палаці "Україна". Квиток у мене був на останні ряди, але так сталось, що я стояла під самою сценою разом із друзями. Діо був неперевершений! Чотири рази вийшов на біс! Пісні Rainbow i Black Sabbath, весь Holy Diver, трохи сольної творчості... Ніякого особливого рок-шоу - кожен рух Діо вже сам по собі маленьке шоу... Скромні декорації, скромні світлові штучки, а більше йому й не треба - коли бачиш його на сцені, все інше відходить на другий план. Як на мене, це одна з найвищих, найголовніших ознак майстерності, до цього повинен іти кожний музикант, незалежно від того, яку музику він виконує...
Зустрітися з  онні особисто мені та моїм друзям вдалося біля готелю, в якому зупинився Діо і його група.  онні виявився дуже щирою, відкритою людиною! Його демонічність на сцені - від неї не лишилось і сліду, коли ми побачили його віч-на-віч. Коли він говорив до нас, а ми до нього - дивився уважно в очі співбесіднику. Підписав усе, що йому дали на підпис, (іменні автографи) сфотографувався з кожним із нас, поговорив із нами, вислухав від кожного компліменти та щиру подяку за творчість, сам дякував нам за те, що ми дочекались його, від щирого серця просив вибачення за те, що змусив нас чекати та мерзнути... На прощання я заспівала йому приспів Stargazer, який він підхопив разом зі мною, - так ми почули справжній голос Діо, - сильний, чистий, неповторний! І після цього  онні сказав мені ті самі слова, які я зараз сприймаю як благословіння. Незабутні враження...
до речі, частина київського концерту (добра любительська якість) є в мене на дівіді, якщо цікаво - можу спробувати викласти smiley
[/quote
Я все як дурень відкладаю... думаю що вони вічні. а вони потроху йдуть...я тоді не пішов на концерт зараз шкодую кожен концерт це певна аура і певна дотичність. я так хотів би бути там уіш ю уе хєа... не думав що з ДІО так вийде. Я насолоджувався його гоосом. Я на жаль бачив йоого лише в запису...Я завжди цінував його як кращого вокаліста тепер пусто як на асвальті...я слухаю його речі так кайфово. він неперевершений він ДІО він БОГ на сцені малий і сильний водночас
delavar


Карма: 0
Offline Offline

: 99


« ³ #16 : 27 2010, 17:04:17 »

Я все як дурень відкладаю... думаю що вони вічні. а вони потроху йдуть...я тоді не пішов на концерт зараз шкодую кожен концерт це певна аура і певна дотичність. я так хотів би бути там уіш ю уе хєа... не думав що з ДІО так вийде. Я насолоджувався його гоосом. Я на жаль бачив йоого лише в запису...Я завжди цінував його як кращого вокаліста тепер пусто як на асвальті...я слухаю його речі так кайфово. він неперевершений він ДІО він БОГ на сцені малий і сильний водночас
ELPy
Таркусня обыкновенная


пффф!


Карма: 2
Offline Offline

: 2107


« ³ #17 : 28 2010, 18:51:06 »

Он не умер... он просто возвращается домой...

Даже Тони Йомми есть, чему еще учиться (с)

Или делаешь свое дело хорошо, или - проваливай! (с) Cozy Powell

 итм-секция - это шум, подзвученный нотами (с) Rising rhythm section
Arlekin
Arlekin-From-Devils-Island



Карма: 0
Offline Offline

: 9


« ³ #18 : 29 2010, 19:35:33 »

Да, парень, понимаю тебя..... Но все хорошее когда-нибудь заканчивается (((((
Правда ты можешь присоединиться к продолжателям традиций Дио:

http://vkontakte.ru/id17940483

Welcome !
Каким нужно быть уродом, чтобы делать рекламу в разделе о смерти Дио!!!!!  >sad
 онни Дио был для многих богом, и ждут его  н -е небеса
Black Angels


Карма: -1
Offline Offline

: 1492


« ³ #19 : 29 2010, 19:46:39 »

Каким нужно быть уродом, чтобы делать рекламу в разделе о смерти Дио!!!!!  >sad
 онни Дио был для многих богом, и ждут его  н -е небеса

Почему уродом, мы например очень уважаем Дио (даже одну композицию ему посветили)... Но жизнь не останавливается.. Уходят старые герои - приходят НОВЫЕ !
ELPy
Таркусня обыкновенная


пффф!


Карма: 2
Offline Offline

: 2107


« ³ #20 : 29 2010, 23:12:51 »

Почему уродом, мы например очень уважаем Дио (даже одну композицию ему посветили)... Но жизнь не останавливается.. Уходят старые герои - приходят НОВЫЕ !

если бы ты уважал Дио - молчал бы в тряпочку хотя бы в этой теме!  >sad герой нашелся... не позорься!

Даже Тони Йомми есть, чему еще учиться (с)

Или делаешь свое дело хорошо, или - проваливай! (с) Cozy Powell

 итм-секция - это шум, подзвученный нотами (с) Rising rhythm section
Itsjustagame



Карма: 0
Offline Offline

: 83


« ³ #21 : 29 2010, 23:17:39 »

Ну раз под 50-т, значит наш человек !

Заходи и просто послушай нашу музыку:

http://vkontakte.ru/id17940483
Слухай, є гідність взагалі? тут така тема, а ти піаришся.
Black Angels


Карма: -1
Offline Offline

: 1492


« ³ #22 : 30 2010, 00:40:31 »

если бы ты уважал Дио - молчал бы в тряпочку хотя бы в этой теме!  >sad герой нашелся... не позорься!

Какой позор?А чем ты детко?))))))))))) :D
ELPy
Таркусня обыкновенная


пффф!


Карма: 2
Offline Offline

: 2107


« ³ #23 : 30 2010, 13:14:35 »

Алегз, я и так знала, что ты штопанный контрацептив. твоя попытка пиариться в такой теме - лишнее тому доказательство.

Даже Тони Йомми есть, чему еще учиться (с)

Или делаешь свое дело хорошо, или - проваливай! (с) Cozy Powell

 итм-секция - это шум, подзвученный нотами (с) Rising rhythm section
Valkyrie In Rock
самодива



Карма: 1
Offline Offline

: 492


« ³ #24 : 31 2010, 09:36:20 »

Какой позор?А чем ты детко?))))))))))) :D
орфографический словарь лучше читай на ночь, а не сри в комментах ;D

Пиенето е бавна смърт, но аз не бързам за никъде!
---
http://vkontakte.ru/club1605317 - "Долоні"
: 1 [2]   
   
 
: