+  rock.kiev.ua
|-+  Беседы на сонных кухнях...» Рок - жизнь» Прошу допомоги у визначенні стилю музики
:
:
: Вы можете привязать анонсы в разделе "Живой звук" к афише сайта. [ Узнать больше ]
: 1 [2] 3 4   
   
: Прошу допомоги у визначенні стилю музики  ( 23940 )
Shenker
Злий та суровий



Карма: 1
Offline Offline

: 1114


« ³ #15 : 16 2010, 20:52:45 »

До речі шуми не відносяться до музикальних звуків. Фізика, курс за 10 чи 11 [не пам'ятаю точно який]клас

На хвилі життя)
Святослав



Карма: 1
Offline Offline

: 305


« ³ #16 : 16 2010, 21:40:02 »

Все-таки добре? що по-різному розуміємо музику, тому і так багато різних напрямків. Зрівняйте T.Rex і Вейкмана, я думаю вони один одного не переносили. Тому я шукаю однодумців, тих людей, які бачать у цьому якусь перспективу.
А те що, музика "тупо зідрана і забита у міді" - так і вам також карти в руки. А я дійсно не хочу перекраювати написане Музикантом. І не претендую на геніяльність (не того віку і досвіду), лиш хочу донести дійсно класну музику Веделя до ширшої аудиторії.  Доробити та поправити форму-оздоблення (не плутати з аранжуванням) можуть тільки хороші музиканти. Це вже інший процес.
І буду радий будь-якій допомозі професіоналів саунду та виконання. Співробітництво може бути досить просте - разом рухати цей проект, тим більше що є перспектива продовження тематики. Умови обговорити просто - у мене амбіцій великих немає. Тому даю миючий засіб -  szast(собацюра)ukrpost.ua
Святослав



Карма: 1
Offline Offline

: 305


« ³ #17 : 17 2010, 14:41:20 »


 ...мені це нагадало уривки з відомих оркестрових композицій тупо передертих і забитих в міді, причому доволі посередньо.

Щоби учасники форуму чіткіше мали уявлення про оригінал цієї музики . можна послухати ось тут (хоча це не найкраще виконання "Покаянія..." Веделя):

 http://dietcookingrecipes.com/video/qYCUO5sV6Ns/Покаяния-отверзи-ми-двери.html

Так, що тупо передерти хорову музику (Ведель не писав оркестрових композицій) не так то і легко, треба володіти матеріалом. Зрівняйте оригінал і популяризацію.
Дмитрий


Карма: 1
Offline Offline

: 439


« ³ #18 : 20 2010, 14:14:44 »


"Так, що тупо передерти хорову музику (Ведель не писав оркестрових композицій) не так то і легко, треба володіти матеріалом. Зрівняйте оригінал і популяризацію"

Во первых почему нелегко? Нот нет? А во вторых, Ведель требует переосмысления? Популяризации? Мне кажется он  самодостаточен (уж поверьте, приходилось и петь и слушать). Чтобы переосмысливать такую музыку нужно быть как минимум Шнитке или Свиридовым. Типичный пример-оркестровка  авелем Мусоргского, ну или на худой конец того же Мусоргского, но Эмерсоном.
 Дело не в миди-немиди, рокерах-нерокерах, Тирексах или  иках Вейкманах. Хорошая идея и через диктофон слышна, плохой и лондонский симфонический оркестр не поможет.
 Время покажет. Это всего лишь мое мнение. Может это было гениально.
loxa



Карма: 0
Offline Offline

: 181


« ³ #19 : 21 2010, 12:42:43 »

Дима не сложно стать великим... просто для многих кумир нужен для того, чтоб отмазаться от личной ответственности))))

вот моя мама великая, она так немыслемо трактует произведение Моцарта, когда жарит котлеты и напевает, что Моцарт меркнет)

человек не должен говорить, надо быть как... каждый уже есть!

http://brem-stoker.rovno.ua/
український позитивний ска-панк
http://www.myspace.com/bremstokerband
Дмитрий


Карма: 1
Offline Offline

: 439


« ³ #20 : 21 2010, 13:38:49 »

И  не поспоришь:-)
Святослав



Карма: 1
Offline Offline

: 305


« ³ #21 : 21 2010, 20:12:53 »

Я ніколи не говорив про «переосмысление». А рок-осмислення, це трохи інше. Чи вимагає Ведель популяризації? Безумовно вимагає. В Україні навіть досі немає вулиці Артема Веделя. Чи не показник  не вшанування та забуття? А він чи не найкращий український композитор. Пересічний українець навіть не підозрює про такого музиканта. Про нього чули (бо їм викладали) музиканти,  а його роботи знають лише хоровики і то не більше 10 відсотків від його  творів. Ви співали Веделя, я співав, хтось диригував, я диригував, - ось вам і всі шанувальники. Може є якісь інструментальні викладення?  Також немає. Я боюсь чи не є я єдиним, що пробує зробити аудиторію Веделя ширшою. І це дуже прикро. І повірте, я надто досвідчений, щоби вважати свою популяризацію геніяльною. А може серед форумчан є геніяльні композитори та музиканти? То дайте посилання. Та й чи сумісні ці поняття –ці форуми  та геніяльність?. Ми такі як є ( як пише loxa). Та нас чомусь влаштовує 18-й (умовно) дивізіон рок музики. І дуже психологічно важко з нього вилізти. Але два-три професійниї музиканта, яких тут досить багато, змогли б зробити із моєї спроби подію.
У цій сфері потрібні піонери (не в смислі «взвєйтесь кастрамі»). Може ці мої маленькі опуси побудять когось талановитішого на хорошу справу і у нас з'явиться свій пінк Флойд. Я буду тільки радий. Беріться, роботи вистачить. «Ноты есть».
А Болік і Льолік, все-таки поляки. Це британці адаптували їх під Джима і Джема. Шкода, що посилання  видалили, бо дійсно було не по темі.
Shenker
Злий та суровий



Карма: 1
Offline Offline

: 1114


« ³ #22 : 22 2010, 07:42:52 »

Ну якщо казати відверто, то і рок-музику скоро (а то і уже зараз ) доведеться популяризувати... А вь| изволите-с про украинский Пинк Флойд...  еальний стан речей інший

На хвилі життя)
loxa



Карма: 0
Offline Offline

: 181


« ³ #23 : 22 2010, 10:16:18 »

дебаты зашли в тупик!

предлагаю некоторый взгляд со стороны. Спецслужбы америки с 50-х годов начали потдерживать формирование молодёжных субкультур с популиризацией их во всём мире) цель простая, уничтожение культурного наследия стран мира!
ну и что мы видим сейчас? рок, гавнорок, готы, калготы и тд.... и нифига своего...

поэтому я за миди но украинское... за Вентеля с его хорами, за любую возможность сохранения нашей культуры...

http://brem-stoker.rovno.ua/
український позитивний ска-панк
http://www.myspace.com/bremstokerband
Shenker
Злий та суровий



Карма: 1
Offline Offline

: 1114


« ³ #24 : 22 2010, 11:09:01 »

Ну як тобі сказати ))чому у тупік? Тобто ти не сприймаєш будь-яких проявів рок-культури або вважаєш за "проіскі капіталістофф", направлені на знищення нас? smiley про якість поки пропустимо

На хвилі життя)
Дмитрий


Карма: 1
Offline Offline

: 439


« ³ #25 : 22 2010, 12:11:08 »

Даёшь украинское миди!!
Святослав



Карма: 1
Offline Offline

: 305


« ³ #26 : 22 2010, 13:13:32 »

Та чого ви вперлися в це міді? Я вже сьомий раз повторюю про те, що є тема, проект, каркас, а з нього можна щось зробити цікаве.
Silver giant
Глобальный модератор



Карма: 2
Offline Offline

: 1182


« ³ #27 : 22 2010, 13:26:36 »

В целом, поддерживаю мнение Лехи. Популяризация украинской культуры, тем более настоящей, а не псевдо, является благим намерением и заслуживает поддержки, а не понтов из серии "а шо это за рок в миди?".

Вопрос не в качестве, а в намерении в данном случа.

К сожалению, качество 80%, а-то и 90% "рока", который выкладывают в линчеватель коллеги и близко не приближается к тому достаточно убогому миди, которое выложил Святослав.   

Дмитрий


Карма: 1
Offline Offline

: 439


« ³ #28 : 22 2010, 15:35:45 »

Та чого ви вперлися в це міді?
Johnny Zombie



Карма: 0
Offline Offline

: 5


« ³ #29 : 23 2010, 04:35:15 »

Интересная тема!
Кто что думает про наш стиль? - http://vkontakte.ru/club16831385
: 1 [2] 3 4   
   
 
: