+  rock.kiev.ua
|-+  Беседы на сонных кухнях...» Рок - жизнь» Прошу допомоги у визначенні стилю музики
:
:
: Вы можете привязать анонсы в разделе "Живой звук" к афише сайта. [ Узнать больше ]
: 1 2 3 [4]   
   
: Прошу допомоги у визначенні стилю музики  ( 23932 )
Hirdmann



Карма: 0
Offline Offline

: 8


« ³ #45 : 30 2010, 10:10:43 »

Вопрос автору.
А вы не задумывались над тем,чтобы забить эти мидишки в тот же Reason или Нюню и там обработать?
Тогда и стиль будет проще обозначить и вообще качество прилично повысится при наличии ровных рук забивальщика и желания поработать.  smiley

Не бежит от огня тот,кто через него прыгает!
Гибнут стада,
родня умирает,
и смертен ты сам;
но смерти не ведает
громкая слава
деяний достойных.
Shenker
Злий та суровий



Карма: 1
Offline Offline

: 1114


« ³ #46 : 30 2010, 11:02:19 »

Стиль имеет большое значение, а для молодежи - определяющее.
а спробуйте переконати водія маршрутки, що, скажімо, Лед Зеппелін-музон, а шансон-це три акорди на гітарі

На хвилі життя)
AKS
FRONT FOR THE MOB



Карма: 3
Offline Offline

: 703


« ³ #47 : 30 2010, 14:17:55 »

Прошу еще не забывать что поколение "совка" все еще среди нас. И тот же водитель маршрутки (в данном случае собирательный образ) воспитывался на той музыке которую слушало большинство в то время: Пугачева, Лев Лешенко, Кобзон, Добрынин, Буйнов, Шуфутинский и т.д.
По этому вертел он этот Лед Зеппелин как свою баранку  wink

"В юности я надеялся жить на то, что я делал лучше всего. Но поскольку в мире нет спроса на онанизм, мне пришлось вернуться к моим способностям бас-гитариста." (c) Лес Клэйпул (PRIMUS)
Святослав



Карма: 1
Offline Offline

: 305


« ³ #48 : 30 2010, 19:32:20 »

Вопрос автору.
А вы не задумывались над тем,чтобы забить эти мидишки в тот же Reason или Нюню и там обработать?
Тогда и стиль будет проще обозначить и вообще качество прилично повысится при наличии ровных рук забивальщика и желания поработать.  smiley
Якщо не вдасться зібрати під проект музикантів, на що я ще надіюсь, то прийдеться доробляти в інших програмах (я використовував Finale, Kinetik2, Cubase). Але, з музикантами було б краще. Та й голос треба якийсь нормальний (а не мій), бо є тексти.
smex03
"Rock-n-roll in see"
Модератор



Карма: 3
Offline Offline

: 2942


« ³ #49 : 01 2010, 00:32:52 »

Осилив тему, smiley по темі:
Прослухав- прикольнуло чесно кажучи. smiley
1-а тема- дуже в тему було б застосувати кваку і ревер в звязці з гітаром
2-га, застосування трьох голосів+ із невеликой розбіжністю по тональності
3-а супровід соло партії дуже добре можна вписати- звучало б кайфово
4-а єх- нехватає бонгів на задньому плані типу фоновим! як повітря не хватає.
6-а тамбуріном трішки підправити і все чудово буде
7-а змінити і усложнити партію барабасів
Прикалує що є місце де "розвернутися". Можна внести массу всякой всячини і буде в тему. Не треба дотримуватися чіткої стилістики. smiley Потенціал є чималий.

З.і.по поводу стиля- а фіг його зна що воно таке smiley Да і чи так важливо це? головне що ця музика є а ярлики стилістики завжди можна начіпляти- суть не в цьому.
 

Hamer->Wah-Wah VOX V847->Fuzz Face->Tube Screamer->Tremolo "Tremulus Lune"->Rebote Delay 2.5-> Ерасов Bulldozer-> каб Bugera 4Х12"
Мой блог: www.smex03.blogspot.com
Святослав



Карма: 1
Offline Offline

: 305


« ³ #50 : 01 2010, 19:49:18 »

Дякую тим хто потратив свій час на ознайомлення з альбомом  за  конструктивні підказки,  в яких у мене є велика потреба. Приємно мати справу з фахівцями. Але надалі самому  мені проект не осилити. Все-таки потрібні музиканти.
По суті - визначення стилю  - справа дійсно остання, але це мені було потрібно, щоби виставляти для ознайомлення з музикою на сайти - там часто є графа = стиль музики. Тільки для цього.
: 1 2 3 [4]   
   
 
: