+  rock.kiev.ua
|-+  Беседы на сонных кухнях...» Рок - жизнь» Прошу допомоги у визначенні стилю музики
:
:
: Вы можете привязать анонсы в разделе "Живой звук" к афише сайта. [ Узнать больше ]
: 1 2 [3] 4   
   
: Прошу допомоги у визначенні стилю музики  ( 23926 )
Silver giant
Глобальный модератор



Карма: 2
Offline Offline

: 1182


« ³ #30 : 23 2010, 08:53:51 »

Я думаю, что стоит выкладывать музыку на оценку на ресурсы, не требующие регистрации.

Станіслав
Не опасный паря



Карма: 1
Offline Offline

: 1133


« ³ #31 : 23 2010, 09:59:48 »

Интересная тема!
Кто что думает про наш стиль? - http://vkontakte.ru/club16831385


думаю я, зомби - вы, юные Джонни.

с ув. мастер Йодо

rock-n-roll - is my heart. doo-wop - is my soul. The Beatles - is The Beatles
loxa



Карма: 0
Offline Offline

: 181


« ³ #32 : 23 2010, 11:06:46 »

стиль Johnny Zombie называеться просто! 22 человека в контакте)

http://brem-stoker.rovno.ua/
український позитивний ска-панк
http://www.myspace.com/bremstokerband
Johnny Zombie



Карма: 0
Offline Offline

: 5


« ³ #33 : 23 2010, 20:32:09 »

Я думаю, что стоит выкладывать музыку на оценку на ресурсы, не требующие регистрации.
Myspace вроде бы регистрации не требует http://www.myspace.com/johnnyzombieband
Святослав



Карма: 1
Offline Offline

: 305


« ³ #34 : 26 2010, 15:21:14 »

Ну якщо казати відверто, то і рок-музику скоро (а то і уже зараз ) доведеться популяризувати... А вь| изволите-с про украинский Пинк Флойд...  еальний стан речей інший

Цілком правильно. Але біда і української і світової рок-музики у «лейбловості». Можливо цей термін я тільки що придумав. Суть у тому, що музиканти не прагнуть творити музику, а «рок-музику». І в межу своєї компетентності починають використовувати лейбл - зовнішні атрибути: специфічний саунд, прийоми, екіпіровку, поведінку тощо. І це ставлять на перше місце, забуваючи, що рок-музика це по-перше все-таки музика, яка характеризується  засобами вираження. – інструментами. А звідси і безліч ерзацу (замінника), а далі – падіння вагомості лейбла рок-музики. Тому в погану музику і вкладають купу грошей, щоби популяризувати, а це створює геометричну прогресію лайна.
Я усвідомлюю, що висловлюю аж ніяк не однозначні і суб'єктивні речі, але  падіння сталося не зараз і не вчора а в часи появи таких груп-епігонів як Кіс, Скорпіонс, Металіка, Бон Джові ets. Я їх відношу до прихованої попси. Молодому поколінню важко це уяснити, але саме з того часу і почалася деградація. А більшість теперішніх музикантів хоче бути схожими навіть не на перших епігонів, а на клонів у десятому поколінні. Тому девальвація рок-музики і набрала оборотів. 
Український Пінк Флойд неможливий, коли наслідувати сам пінк Флойд, або його епігонів. Але чомусь у нас навіть ніхто не працює у такому напрямку. Ось що дивно.
Shenker
Злий та суровий



Карма: 1
Offline Offline

: 1114


« ³ #35 : 27 2010, 16:59:58 »

починають використовувати лейбл - зовнішні атрибути: специфічний саунд, прийоми, екіпіровку, поведінку тощо.
тобто займаються позерством а не творчістю)))) випадок коли зміст важливіший за форму
але  падіння сталося не зараз і не вчора а в часи появи таких груп-епігонів як Кіс, Скорпіонс, Металіка, Бон Джові ets. Я їх відношу до прихованої попси. Молодому поколінню важко це уяснити, але саме з того часу і почалася деградація.
попса-поняття широке:)  що саме мається на увазі? 
А більшість теперішніх музикантів хоче бути схожими навіть не на перших епігонів, а на клонів у десятому поколінні. Тому девальвація рок-музики і набрала оборотів. 
Український Пінк Флойд неможливий, коли наслідувати сам пінк Флойд, або його епігонів. Але чомусь у нас навіть ніхто не працює у такому напрямку. Ось що дивно.

тому що ринок перенасичений попсою неприхованою)) а дати розвиток своїй власній ідеї... Не знаю, ринок/аудиторію [в залежності від комерційності чи її відсутності] доведеться самому і шукати, широкому загалу на це фіолетово...

На хвилі життя)
Silver giant
Глобальный модератор



Карма: 2
Offline Offline

: 1182


« ³ #36 : 28 2010, 09:12:00 »

Столько умных слов... а о реальной причине не слова.
А всё потому что БЫДЛО. Население нашей страны, к сожаления где-то на 80% быдло.
Вот пока сёмки будут под подъездами лузать, пока матом будут изъясняться в повседенвной жизни, пока Яныков будут презами избирать, вот до тех пор и не будет тут нормальной музыки.
Просто потому, что она тут не нужна и невозможна.
Просто всё. Спрос формирует предложение.

Shenker
Злий та суровий



Карма: 1
Offline Offline

: 1114


« ³ #37 : 28 2010, 09:25:41 »

Ну або так))але відсоток... Я більш оптимістичний ))))

На хвилі життя)
Святослав



Карма: 1
Offline Offline

: 305


« ³ #38 : 28 2010, 19:17:08 »

Багато слів, бо змушений  писати подробно для того, щоби бути зрозумілим.
Про 80 % бидла не зовсім погоджуюсь,  хоча так само притримуюсь десь таких цифр, але в іншому контексті. Ще у Біблії було написано про так званий біблійний залишок, - тих людей, що вирішують справу -10 %. від тих, що бере участь (чи імітує участь.)  Але ж остальні 90-80% не є бидлом, просто вони цим не цікавляться, ( а може й нічим не цікавляться, це скоріше багно, болото.). Згідно з біблійним залишком – 10% - рафіноване бидло.
Про попсу, – тут складніше. Я не зустрічав якогось вдалого визначення цього явища. Але можна спробувати змоделювати. Хотів би щоби форумчани добавили свої пункти та відкоректували написане мною. Може вийде колективне визначення попси.
На мою думку треба висвітлити такі питання.
1.Завжди попса - Формат  С-СС (пісі- сісі), тобто  бажання сподобатись насамперед  не музикою, а зовнішністю, на сексуальному рівні  - пісями, сісями,  личком, прикідом тощо. І не обов’язково це мають бути жінки.
2.Попса- це майже завжди кон’юктура. Тобто  відверте бажання  догодити смакам і перехопити аудиторію кимось раніше сформовану.
3. Майже завжди продюсерські проекти, коли Дядя набирає штат, який не уявляє до кінця своєї ролі у тому проекті, але  який повинен виконувати певні дії для отримання швидкого прибутку – для цього обов’язкові перші два пункти.
4. І головне – це відсутність «Божої іскри», хоча на це також потрібне визначення, але лишу його яким є.
Хоча вищезазначене не є виключно ознакою попси. Це все у якомусь ступені присутнє і в серйозній музиці,  - питання  кількості. Це все-таки поняття суб’єктивне та ірраціональне.
Вибачайте і за цей довгий пост.
Shenker
Злий та суровий



Карма: 1
Offline Offline

: 1114


« ³ #39 : 29 2010, 12:13:37 »

П. 5: попса характеризується ширпотрєбом, направлена на великі аудиторії й є копією подібних собі однакових пісень))))хоча ні, грані насправді немає, особливо на розгалуженнях легшого Rock'у

На хвилі життя)
AKS
FRONT FOR THE MOB



Карма: 3
Offline Offline

: 703


« ³ #40 : 29 2010, 13:19:04 »

К слову:
Определений у "попсы" на самом деле много. Одно из них - популярная музыка. Музыка которая пользуется спросом. Спросом, который в свою очередь, на ряду с качественными, "дорогими" исполнителями создал огромное количество низкопробных полупедиков и гламурных кисо проэктов.

Меня интерисует вопрос что будет с андеграундом или трушным роком (как некоторые говорят) если он вдруг станет у нас полулярным? Может тоже самое? Телевизор, радио и прочее СМИ заполонят несметное количество трушных, двух-аккордовых рокеров, коньюктурщиков, без вкуса и уважения к ушам окружающих?

"В юности я надеялся жить на то, что я делал лучше всего. Но поскольку в мире нет спроса на онанизм, мне пришлось вернуться к моим способностям бас-гитариста." (c) Лес Клэйпул (PRIMUS)
Gio



Карма: 0
Offline Offline

: 464


« ³ #41 : 29 2010, 14:36:34 »

И тогда этот трушный рок и станет попсой))

Оригинально - то, что не банально. Если бы все вокруг было бы оригинально, делать банально было бы оригинально, а оригинально - банально.
Вспомнил все-таки фразочку, хоть и с трудом smiley
Shenker
Злий та суровий



Карма: 1
Offline Offline

: 1114


« ³ #42 : 29 2010, 15:16:14 »

Оригинально - то, что не банально. Если бы все вокруг было бы оригинально, делать банально было бы оригинально, а оригинально - банально.

  :D  не без моралі

На хвилі життя)
Святослав



Карма: 1
Offline Offline

: 305


« ³ #43 : 29 2010, 18:39:34 »

Гарно та лаконічно все сказано, але, колеги, я би не став попсу називати синонімом поп-музики.  Це поняття близькі, але не одне і те ж. (Важко АББу назвати попсою).
Shenker
Злий та суровий



Карма: 1
Offline Offline

: 1114


« ³ #44 : 29 2010, 19:43:28 »

Але впринципі по багатьом пунктам вони підходять;) складність класифікації... Ну і Мітлу туди не віднести разом з епігонами, тут з якого боку підійти
« : 29 2010, 19:47:18 Shenker »

На хвилі життя)
: 1 2 [3] 4   
   
 
: