+  rock.kiev.ua
|-+  Беседы на сонных кухнях...» Рок - жизнь» Віктор Новосьолов: «Іти до поставленої мети!»
:
:
: Вы можете привязать анонсы в разделе "Живой звук" к афише сайта. [ Узнать больше ]
: [1]   
   
: Віктор Новосьолов: «Іти до поставленої мети!»  ( 1450 )
punker_vague
Важке не Шільщьке



Карма: 0
Offline Offline

: 49


« : 25 2010, 03:19:27 »


Наступних вихідних у Львові «відгримить» восьмий, за своїм рахунком, наймасштабніший рок-фестиваль західної України –  уйнація.
За два дні фестивалю його відвідувачі зможуть побачити виступи понад 20 команд з усієї України, а також довгоочікуваних - CALIBAN (Німеччина)!
 озкрити деякі секрети фестивалю зголосився його головний організатор, вокаліст гурту АННА, Віктор Новосьолов.



Вікторе, привіт! З кожним разом,  уйнація набирає все більший розмах, з чим тебе, як її отця, можна тільки привітати! Що ж нового буде на восьмому фестивалі і які в тебе особисті відносини з числом «8»?

Всім привіт!
По-перше, це буде два великих і потужних дня справжнього свята альтернативи!
Число «8» мене тільки наближує до числа «10»!  А це вже ювілей!!! Який має прогриміти ще крутіше! Я навіть думаю про open-air!

З кожною наступною  уйнацією, кількість її відвідувачів зростає. Скільки народу очікується тепер?
Очікування насправді є, проте наскільки вони реальні? Це вже будуть факти. Головне єбашити!
Насправді, квитки, тобто абонементи на два дні розходяться всією Україною. Велика кількість людей замовляє їх по Інтернету. Я думаю, ми всі вмістимося.  wink

На фесті очікується понад 20 гуртів з усієї країни, яким чином вони обиралися?
З половиною команд в мене вже давно були домовленості. Доволі «цепанула» мене команда з Луганська - Дредноут. Також, я був на одному з львівських концертів і дуже мені сподобалася молода група M.O.N.O. Хлопці молодці – повернули мене у молодість.  8)
Хедлайнерів, щоправда, ми довго обирали. Усілякі голосування в Інтернеті…проте, чесно кажучи всі вони до сраки – багато спамерів.

І все ж таки, яким чином зупинили свій вибір на CALIBAN? На твою думку їхня музика достатньо актуальна дял теперішньої Української альтернативної молоді?
На цьому хедлайнери наполягла моя майбутня дружина Оля. Вона голова фестивалю, я ж ось серце, руки, ноги.
По-перше, Оля наполягає на розвитку фестивалю не тільки в сторону СНД. Є ж ще й Європа і т.д.! Насправді, так і робилися великі фестивалі – не все ж одразу бабахати! По трохи. Ось ми і розвиваємося.  smiley
По-друге, група CALIBAN знаменита на весь світ і я впевнений, що збереться народ з усієї України щоби їх послухати.

Судячи за попередніми відгуками в Інтернеті – так і буде!
Що цікавого буде на фестивалі окрім музики?

Будуть усілякі конкурси від нового ведучого Мячіка (він же ж вокаліст  івненської групи Мій Батько П’є). Ще можна буде придбати мерч від гуртів. Наприклад, на цій  уйнації, ексклюзивно з'явиться другий альбом АННИ «Срібна Змія», за ціною 25 грн! Також буде продаватися фільм про минулу, сьому  уйнацію, який ми робили все літо і недавно закінчили. Дуже цікава штука. В ньому багато автобіографії, як моєї, так і фестивалю, інтерв'ю з учасниками, ну і сам концерт. Ціна його буде усього 30 грн.

До речі! Мерч АННИ буде, а от чому самої АННИ не буде на цій  уйнації?
«Чому не буде АННИ?» – це питання звучить дуже часто! В людей вже склалася асоціація АННА–РУЙНАЦІЯ.  ;D
Ми собі вирішили на цей раз зробити паузу. Наша нова платівка вйшла 22 вересня, був реліз і ми вирішили вирушити в тур. Ми його назвали «Срібний». Поки що 12 міст. Починаємо з сходу! У рідному Львові будемо 13 листопада в рок-клубі «Старушка». Ось так то АННУшка собі живе.

Я вже встиг трохи поспілкуватися з вашим гітаристом Юрієм Підцерковним про вашу нову платівку.  озкажи і ти щось цікаве про «Срібну Змію»!
По-перше, ця платівка стала для нас дуже серйозним кроком. Ми готувалися до цього близько двох років! Особисто за себе скажу, що я виховав в цьому альбомі свою музичну посидючість, навчився контролювати свій розумі і тд.
Чому «Срібна Змія»? Та тому-що так називається один з треків альбому.
Купа була варіантів назв, така ж, як і з першим альбомом ситуація. Але ми дійшли до істини, що в цій назві багато нас, наших почутів, емоцій…нашого життя!!!
«Срібна Змія» – це 8 повноцінних треків, що несуть в собі дикий потік емоцій. Але треба вміти правильно приймати ці емоції. Багато людей вже прослухало альбом (адже його було презентовано на ресурсі MySpace), проте частина з наших фанів відвертаються від нас, навіть не розуміючи «чому мені це не подобається». Нас це не лякає, а навіть виховує.

Супер! Давай ще трохи поговоримо про виховання ваших слухачів і глядачів фесту. Як відомо, дуже мало рок-дійств обходяться без вживання їхніми відвідувачами алкоголю. Минулої  уйнації, ми стали свідками сутичок неформалів і міліції, викликаних новим Українським законом про заборону розпивання спиртного на вулиці. Тепер, взагалі ходять чутки, що алкоголь у Львові взагалі заборонять продавати з 22:00–10:00.
Що думає про це оргкомітет фестивалю?

Ми за здорову націю! На фестивалі не буде аніякого скла, тільки пластмаса і тільки мінералка, соки. Максимуму енергетичного заряду можна здобути завдяки музиці! Хоча, я думаю, що відсотків 40 відвідувачів будуть пити, проте з цим нічого не поробиш.  sad

А сам дозволяєш собі хоча би 50 грам коньяку перед виходом на сцену?   wink
Хіба тільки горло промочити і для загального тонусу. Годину підряд викладатися на сцені не так вже й легко! Як і спортсмени, музиканти теж мають мати свій допінг.  :-[

На деяких рок-порталах іноді можна зустріти обсирання  уйнації і тебе, як її організатора. Ти спокійно відносишся до поганих слів в свою сторону?
:D Це все заздрість!  Я давно вже це зрозумів. Колись реагував, тепер – ні.

Яке твоє життєве кредо і побажання читачам і відвідувачам  уйнації VIII!
Іти до поставленої мети! І хоча би раз на день заплющувати очі і розуміти, що ти – людина, а не мумія ходяча.
Короче, всім респект і уважуха! 
Ваш Вітька!

Спілкувався: Євгеній punker
Фото: Ольга Тарновецька, Надія Ротман


 уйнація VІII відбудется 2-3 жовтня у Львові, в приміщенні палацу спорту «Україна».
Інформація: http://vkontakte.ru/event18108120
Афіша: http://rock.lviv.ua/?category=4&item=19731

Твоя Карма важнее бабла и бизнеса )с(
: [1]   
   
 
: