+  rock.kiev.ua
|-+  РОК.мастерская» Мастерская» Комп'ютерна музика. Покращення звучання.
:
:
: Вы можете привязать анонсы в разделе "Живой звук" к афише сайта. [ Узнать больше ]
: [1] 2 3   
   
: Комп'ютерна музика. Покращення звучання.  ( 48313 )
Святослав



Карма: 1
Offline Offline

: 305


« : 30 2010, 17:31:37 »

Проблема: є комп'ютерний проект. Поки він доробляється та поки не перетвориться на реальний, з реальними музикантами та інструментами хочеться витиснути з комп'ютера максимум.
Отже йдеться не про музичний матеріал, а про звук, звучання, саунд етс.
(Хто хоче поговорити про муз.частину прошу до іншого посту
http://forum.rock.kiev.ua/index.php?topic=11675.0   )
Працюю в Cubase SX3. Хоча більшість форумчан надає перевагу Nuendo, але це є однаковартністні програми з приблизно однаковим тех. і апаратним  забезпеченням, так що у цьому розбіжностей не буде.
Що зробити, щоб звук став кращим та реальнішим?
Прослуховувати можна  там само
http://www.vulyk.ua/SZ%2FIvan-Teles_4
Дмитрий


Карма: 1
Offline Offline

: 439


« ³ #1 : 30 2010, 17:38:35 »

Поставить хорошие VST:)
Святослав



Карма: 1
Offline Offline

: 305


« ³ #2 : 01 2010, 19:12:16 »

Це все одно, коли на ваше питання "що зробити, щоби мій звук був кращим" я би вам сказав "купіть кращий інструмент і кращу апаратуру".
Давайте конструктивніше.
Що мається на увазі VST? -  може VST, а може VSTi ?
Якщо VST, то що саме? - плагіни, тобто аудіоефекти?
Але дядько Штейнберг має непогані плагіни. Якщо є якісь суттєво кращі, то я не відмовлюсь від їх використання. І чи змінить суттєво звук ця перестановка?
Мене більш цікавить прикладне використання цих плагінів.
Так що, колеги, якщо можна, то конкретніше. Наприклад - "у вас звук плоский, або не яскравий, або надто важкий, легкий, непрозорий, дебільний. І для цього треба зробити таке - компресор, овердрайв, фейзер, шмейзер і у такій-то послідовності тощо." Це якщо про VST.
Дмитрий


Карма: 1
Offline Offline

: 439


« ³ #3 : 01 2010, 19:25:04 »

Я имел ввиду начинать с VST инструментов. То есть самого источника звука. Так как здесь звучит я так понял либо саунтфонтбанки либо программный синтезатор wavetable. До обработки дойдет потом. Скажем барабаны можно взять BFD 2 ( но это 5 ДВДшек). Мне вот понравились Native instruments abbey road drums около 6  гигов. Бас-гитары-контрабасы есть классная машинка Trilogy называется. Оркестровые хорошие East West quantum leap symphonic orchestra (gold занимает 4 двдшки) разные всякие. Фортепиано хороший ivory italian grand. Это просто как примеры.
Святослав



Карма: 1
Offline Offline

: 305


« ³ #4 : 02 2010, 20:42:01 »

Отже мова йде про VSTi.
Цілком з вами погоджуюсь про вибір гарних семплів. Але якими б вони якісними не були, все-одно кінцевий результат буде визначати весь ланцюжок - процесор,  якісна звукова, якісна платформа, якісні семпли, якісний архіватор, якісні монітори. І все одно, на компі ніколи не отримаєш звук, який видасть звукова студія. У мене немає достатньоякісного звукового ланцюга, бо я реаліст, тому що маю радіотехнічну освіту.
Те що ви чуєте в інтернеті на тому сайті  - набагато гірше звучить ніж у мене дома відтворюється. Бо на сайт було надіслано М 3 зтиснене 128 на 44.1. Та, як я думаю, там ще підтиснули.
Так що оцінити якість семплів по інтернету дуже важко. І звуки , які я використовував не є такими ж і поганими,-  все-таки Garritan Instruments та семпли від Cakewalk не є найгіршими. Тут скоріше грає роль мій недостатній досвід. Коли отримаю певні поради та консультації від форумчан та більше піднатаскаюсь, коли буду вважати, що далі все упирається у якість семплів, звукової карти, комп'ютера, тоді обов'язково буду вирішувати у такому напрямку. Зараз маю просту звукову Creative SB live 5.1 і вищеназваний банк звуків.
Хоча за інформацію та поради дуже дякую, буду мати нагоду то обов'язково придбаю вищеприведені вами звуки.
Дмитрий


Карма: 1
Offline Offline

: 439


« ³ #5 : 03 2010, 00:10:05 »

Ну вот. А зря так:) Мне не мешает, хоть оно было бы сжато в 64 кбит услышать качество самого источника. Не побоюсь сказать, что опыта хватает. К сожалению все же эти семплы звучат не лучше недорого синтезатора касио. И не в сжатии дело. Тут обработками ну никак не поможешь.
Вобщем мое мнение "коли буду вважати, що далі все упирається у якість семплів", что именно с этого в данном случае нужно начинать. Если не убедил, ну тогда удаляюсь:)
Святослав



Карма: 1
Offline Offline

: 305


« ³ #6 : 03 2010, 19:33:24 »

Приймаю на віру ваші резонні поради і якщо ще хтось підтвердить це твердження, то буду працювати у цьому напрямку.
Для початку мене цікавлять рекомендовані вами барабани" BFD 2 ( но это 5 ДВДшек). "
У якому вигляді вони? Це банк семплів, лупів, ґрувів, чи це програма з ними? Як є пару хвилин, то опишіть їх, будь-ласка.
Shenker
Злий та суровий



Карма: 1
Offline Offline

: 1114


« ³ #7 : 03 2010, 23:05:59 »

http://tanalin.com/articles/translations/fxpansion-bfd-2/
55 Гб мультиканальных 24-битных сэмплов с частотой дискретизации 44.1 кГц
более 5 тыс грувов
ну і ще багато іншого

На хвилі життя)
smex03
"Rock-n-roll in see"
Модератор



Карма: 3
Offline Offline

: 2942


« ³ #8 : 04 2010, 15:21:59 »

Дмитрий

запостите плиз ещё раз свой последний пост. Я тупонул и случайно его удалил млин. Сори. :-[ Извиняюсь.

Hamer->Wah-Wah VOX V847->Fuzz Face->Tube Screamer->Tremolo "Tremulus Lune"->Rebote Delay 2.5-> Ерасов Bulldozer-> каб Bugera 4Х12"
Мой блог: www.smex03.blogspot.com
Святослав



Карма: 1
Offline Offline

: 305


« ³ #9 : 04 2010, 18:51:21 »

Я встиг переписати собі посилання і прослухав їх. Класний звук, але я трохи розстроївся, бо мій комп'ютер (як я і міркував раніше) нет потягне  bdf -2. Там потрібно ОП не менше 1Гб та вільний диск на 50-70 Гб, та й процесор інший. Але я думаю, що попередня версія - bdf-1 також непогана і, мабуть, розрахована на трохи менший ресурс (у мене 0,5 Гб). Ви, Дмитре, випадково не працювали з цією версією? І чи можна було б навести посилання на якусь комп. музику, зроблену in UA, бажано у Києві, де застосовано BDF 1(2)?
Дмитрий


Карма: 1
Offline Offline

: 439


« ³ #10 : 04 2010, 23:31:38 »

Так я здається посилання робив не на BFD 2,  а на Abbey Road drums. BFD 1 основна програма важить 2 двд. Відрізняються від 2гої версіі кількістю семплів, та у БФД 2 є свій мікшер з повним циклом обробки для всієї ударної установки (Abbey Road drums це також є) та багато налаштувань і варіантів звучання, а також є свій секвенсор. Abbey Road drums працює як бібліотека для Kontakt, для якого є ще багато чого.
Святослав



Карма: 1
Offline Offline

: 305


« ³ #11 : 05 2010, 14:35:53 »

Власне  я і прослуховував ABBEY ROAD | 60s DRUMS  Native Instruments'
а на BFD 2 дивився вимоги до компа. Це мені трохи в голові перекрутилось.
Але і ABBEY ROAD вимагають кращого ПК ( написано PC: needs SSE2 -я ще не розібрався. що це таке). Тому в мене питання, -  яку програму потягне мій ПК (512 Мб -оперативка і до 40 Гб вільного простору). Чи шукати мені BFD 1, чи може ABBEY ROAD має попередню версію з меншими вимогами.
І не забудьте про моє прохання  - надати якесь посилання на якусь комп. музику, зроблену в україні, бажано у Києві, де застосовано BDF 1(2) чи ABBEY ROAD. (Хоча для мене останнє емоційно ближче, згадуючи про один з кращих дисків Бітлів)
Ця тема, я бачу, цікавить не тільки мене а і інших, бо на цей момент пост передивилось 1,6 тис. чоловік.
Дмитрий


Карма: 1
Offline Offline

: 439


« ³ #12 : 05 2010, 14:50:35 »

Чесно кажучі не знаю, хто і я к використовує їх, тому точно не скажу. А ось знайомого, котрий оркестровими вст робить дуже цікаві штуки можу показати. Краще на мило вишлю, напишить мені в приватне повідомлення, щоб це не було рекламою.
 SSE2, як я щойно прочитав вперше використована починаючі з Pentium 4. Якщо в вас не менше, то можна спробувати. В кубейсі є така функція-заморозка, коли робиться тимчасовий вав файл, щоб розвантажити процесор від ВСТ. Але все ж 40 гіг та 512 оперативки це замало. Треба розширювати, щрб підібрати собі мінімальний набір семплів (тут теж треба обережно - не скачувати все підряд).
Святослав



Карма: 1
Offline Offline

: 305


« ³ #13 : 05 2010, 18:46:50 »

Скачав і прослухав файли. Звук дійсно якісний. Шкода, що форумчани не можуть прослухати певний стандарт якості для запису на ПК. Не знаю, чи наближається він до студійного, але вражає. Тому є деякі питання.
1. Чи все там окрім перкусії та барабанів (умовно)  є VSTi, чи є і живий звук?
2. Чи все це робилось на ПК, у сенсі, що можна обійтись і без студії? Скажімо ще п'ять років назад питання якості саунду комп'ютерної музики у студійників викликало насмішку.
До речі, мій аутлук більше 4 Мб відправити не може. Тому, мабуть, у вас і не виходило.
Дмитрий


Карма: 1
Offline Offline

: 439


« ³ #14 : 05 2010, 23:54:36 »

Все на ПК. Сам задавався цим питанням і цікавився. Все ВСТ.
: [1] 2 3   
   
 
: