+  rock.kiev.ua
|-+  РОК.мастерская» Мастерская» БП
:
:
: Вы можете привязать анонсы в разделе "Живой звук" к афише сайта. [ Узнать больше ]
: 1 [2] 3   
   
: БП  ( 90361 )
smex03
"Rock-n-roll in see"
Модератор



Карма: 3
Offline Offline

: 2942


« ³ #15 : 17 ѳ 2011, 23:50:19 »

а кто заблокировал тему? или это так и нуно ???

Hamer->Wah-Wah VOX V847->Fuzz Face->Tube Screamer->Tremolo "Tremulus Lune"->Rebote Delay 2.5-> Ерасов Bulldozer-> каб Bugera 4Х12"
Мой блог: www.smex03.blogspot.com
Silver giant
Глобальный модератор



Карма: 2
Offline Offline

: 1182


« ³ #16 : 18 ѳ 2011, 09:50:37 »

а кто заблокировал тему? или это так и нуно ???

Явно не я smiley
До выяснения разблокирую.

Станіслав
Не опасный паря



Карма: 1
Offline Offline

: 1133


« ³ #17 : 18 ѳ 2011, 10:24:17 »

я заблокировал smiley
но видать лучше разблокировать, столько желающих обсудить эту тему оказалось wink

rock-n-roll - is my heart. doo-wop - is my soul. The Beatles - is The Beatles
Vitorius



Карма: 1
Offline Offline

: 345


« ³ #18 : 18 ѳ 2011, 10:25:19 »

Я для скрипачки покупал в интернет-магазине "фирменный"  PS0913 (9В, 1300мА)
Вот такой http://www.muztorg.ua/cat/details/69157/
Но там стандарт джека другой, но его заменить проще пареной репы.

И действительно не обращайся к тем, у кого руки трясутся - профи всегда и во всем профи!
На Летсроке есть Сергей Смоловик, делающий ламповые преампы SVS и ему доверяет вся летсроковая общественность.
Как вариант.  уки что надо - сам видел!  wink

делать, что нужно и будь, что будет!
smex03
"Rock-n-roll in see"
Модератор



Карма: 3
Offline Offline

: 2942


« ³ #19 : 18 ѳ 2011, 11:27:16 »

Смоловик один из первых на GTLab запустил в серию ламповые педальки таких минимальных размеров что все афигели. Настолько компактно всё было. Бп это не проблема на самом деле. Было бы желание. wink

Hamer->Wah-Wah VOX V847->Fuzz Face->Tube Screamer->Tremolo "Tremulus Lune"->Rebote Delay 2.5-> Ерасов Bulldozer-> каб Bugera 4Х12"
Мой блог: www.smex03.blogspot.com
Станіслав
Не опасный паря



Карма: 1
Offline Offline

: 1133


« ³ #20 : 18 ѳ 2011, 14:24:05 »

Поехал на радио-рынок, купил для ноута (9В, 2.2 А). Куплю переходник или перепаяю выход, задолбало париться smiley

rock-n-roll - is my heart. doo-wop - is my soul. The Beatles - is The Beatles
Святослав



Карма: 1
Offline Offline

: 305


« ³ #21 : 18 ѳ 2011, 22:20:47 »

Правильное решение. И делов-то.
А на рахунок надійності - так зараз проблема блочків в основному у роз'ємі та у шнурі, який перегинається коло корпуса.  аніше (у 70-80) ненадійною ланкою була елементна база.
Але мене цікавить, чому ви, все-таки, проти імпульсних блоків живлення?
smex03
"Rock-n-roll in see"
Модератор



Карма: 3
Offline Offline

: 2942


« ³ #22 : 19 ѳ 2011, 19:25:29 »

Станіслав
расскажеш как юзается этот БП. Интересно. smiley 
Подключи к педалькам, и посмотри не бутет ли наводить он помех на педальки. Если будет- услышишь в динамике особенно на большом звуке, при тишине инструмента. smiley

Святослав
если не нырять в дебри терминологии и физ. процесов в схемотехнике- а коротко то: имхо импульсники для звука хня. smiley
« : 19 ѳ 2011, 19:49:10 smex03 »

Hamer->Wah-Wah VOX V847->Fuzz Face->Tube Screamer->Tremolo "Tremulus Lune"->Rebote Delay 2.5-> Ерасов Bulldozer-> каб Bugera 4Х12"
Мой блог: www.smex03.blogspot.com
Станіслав
Не опасный паря



Карма: 1
Offline Offline

: 1133


« ³ #23 : 19 ѳ 2011, 21:29:49 »

Отпишусь как только всё сделаю wink
Правда непонятно что и когда я буду делать - работы много, не до бп и педалбордов sad
А по поводу этого бп - наоборот, от него фона должно быть меньше, надежней этих я не представляю, они же под чувствительную технику рассчитаны. Опишу потом все wink

rock-n-roll - is my heart. doo-wop - is my soul. The Beatles - is The Beatles
Святослав



Карма: 1
Offline Offline

: 305


« ³ #24 : 20 ѳ 2011, 22:10:17 »

Святослав
если не нырять в дебри терминологии и физ. процесов в схемотехнике- а коротко то: имхо импульсники для звука хня. smiley


Ну чого ж нам, колєга, не "нырнуть в дебри". Зразу ж хочу окреслити межі своєї компетенції - закінчив КПІ  ТФ (радіотехнічний факультет) та великий досвід радіоаматорства.. На ящику 8 років розробляв і блоки живлення, традиційні та імпульсні, для бортових радіолокаторів для АНів.
Майже усі блочки живлення є трансформаторними. Справа тільки у частоті, якою напруга подається на трансформатор. Для імпульсних це порядка 100 КГц, тому трансік маленький і його часто не помічають. В імпульсів вищі гармоніки (по ряду Фур'є), як ви розумієте, ще вищі. Практично на звуковий діапазон вони не впливають. Правда є певні застереження (по зворотньому перетворенню Лапласа), але вони практитчно нижче шумового порогу навіть цифрового сигналу.
А педалька то, мабуть, цифрова, - тоді взагалі ніяких проблем. Якщо і з'являться якісь зальотні поміхи (з області фантастики), то можна ввести малесенькі додаткові LC-кола.
Це про дєбрі. Але я хочу знати вашу думку, оскільки ваш досвід може бути більш спеціалізованим  ніж мій.
smex03
"Rock-n-roll in see"
Модератор



Карма: 3
Offline Offline

: 2942


« ³ #25 : 21 ѳ 2011, 15:37:21 »

Святослав
а звуковю апаратуру сравнивал с импульсным и трансформаторным БП? smiley
А я закончил строяк и по професии инженер-механик, в радиоелектронике любитель и не более. Так как теорию практически не изучал то все выводы обосновано сугубо на практике, тоесть: собрал послушал своими ушами- отметил для себя выводы. smiley

Hamer->Wah-Wah VOX V847->Fuzz Face->Tube Screamer->Tremolo "Tremulus Lune"->Rebote Delay 2.5-> Ерасов Bulldozer-> каб Bugera 4Х12"
Мой блог: www.smex03.blogspot.com
Shenker
Злий та суровий



Карма: 1
Offline Offline

: 1114


« ³ #26 : 21 ѳ 2011, 18:11:50 »

from гугл:
Недоліки імпульсних БП:

• обота основної частини схеми без гальванічної розв'язки від мережі, що, зокрема, дещо ускладнює ремонт таких БП;

•Всі без винятку імпульсні блоки живлення є джерелом високочастотних перешкод, оскільки це пов'язано з самим принципом їх роботи. Тому потрібно вживати додаткових заходів поміхоподавлення, часто не дозволяють усунути перешкоди повністю. У зв'язку з цим часто неприпустимо застосування імпульсних БЖ для деяких видів апаратури.

•У розподілених системах електроживлення: ефект гармонік кратних трьом. При наявності ефективно діючих коректорів фактора потужності і фільтрів у вхідних ланцюгах цей недолік зазвичай не актуальне.
думаю пункт 2 підійде

На хвилі життя)
Святослав



Карма: 1
Offline Offline

: 305


« ³ #27 : 22 ѳ 2011, 00:06:26 »

Я не є прихильником імпульсного живлення. Застосування того чи іншого методу трансформації визначається доцільністю і параметрами, яких ми хочемо досягнути. Імпульсні виграють у відношенні потужність-маса при невеликих навантаженнях та краще тримають стабілізацію. Але мають складнішу схему.
В кінцевих пілсилювачах також можна ставити імпульсник (і ми колись ставили), але виграшу ніякого, бо все-одно потрібні банки (конденсатори великої ємності) для миттєвої віддачі енергії при різких та потужних басах.
А коли є банка, то який зміст ліпити відносно складну схему (фільтрація та запобігання випромінення також ускладнює прилад).
Але не думаю. що всі слушні наші застереження стосуються педальки. Хоча, хто зна.
smex03
"Rock-n-roll in see"
Модератор



Карма: 3
Offline Offline

: 2942


« ³ #28 : 22 ѳ 2011, 15:53:41 »

Святослав, поддерживаю вас. Пока не собереш и не попробуеш- ничего не известно как себя поведёт данная схема)) Всё познается методом проб/ошибок.

Hamer->Wah-Wah VOX V847->Fuzz Face->Tube Screamer->Tremolo "Tremulus Lune"->Rebote Delay 2.5-> Ерасов Bulldozer-> каб Bugera 4Х12"
Мой блог: www.smex03.blogspot.com
0men_black
fender forever



Карма: 1
Offline Offline

: 2017


« ³ #29 : 16 2012, 13:36:16 »

Дожил и я до того момента, что скорее всего, буду лепить БП для доски. Опишу как все проудет.

Крылья есть у всех, у каждого свой путь на верх.
Есть у каждого своя дорога в никуда....

: 1 [2] 3   
   
 
: