+  rock.kiev.ua
|-+  РОК.мастерская» Мастерская» Порадьте моніторні навушники з макс.лінійною АЧХ
:
:
: Вы можете привязать анонсы в разделе "Живой звук" к афише сайта. [ Узнать больше ]
: [1]   
   
: Порадьте моніторні навушники з макс.лінійною АЧХ  ( 20674 )
Святослав



Карма: 1
Offline Offline

: 305


« : 27 2011, 18:31:52 »

Хочу придбати собі моніторні навушники. Головний критерій  - лінійність  АЧХ (в розумних межах) та вх.опір до 80 Ом - для комп'ютера. Щось на подобі  Beyerdynamic DT 770. Але не хотілося б переплачувати за лейбу.
Може хтось порадить схожі за якістю навушники інших, не таких фірмових виробників і за менші гроші?
uncleG


Карма: 0
Offline Offline

: 80


« ³ #1 : 29 2011, 05:20:44 »

А тобі для чого? Зводити чи просто контролювати?  аджу не зводити в "лопухах" - не та картинка.У дешевих ти не знайдеш прямої АЧХ, та навіть у дорогих не у всіх вона пряма. Мені подобаються Sony MDR 7506, але вони дуже дорогі...Колись куплю обов"язково - мені їх радив не один професійний звукорежисер.
Святослав



Карма: 1
Offline Offline

: 305


« ³ #2 : 29 2011, 22:50:30 »

Та і для зведення і для контролю якості семплів.
Глянув на запропоновані вами вуха  - до 2000 грн - ціна мене влаштовує, це не є дуже дорогі навушники. Як варіант годиться. Але чи можна порівнювати Sony MDR 7506 та Beyerdynamic DT 770 ?
Про Sony є непоганий огляд ось тут:
http://hi-fi-forum.com.ua/thread-18160.html

 А відносна лінійність потрібна. Бо важко правильно на слух виставити звук, коли в одних навушниках мало високих (низьких) а в інших навпаки.
Про лопухи, - рацію маєте. Але у мене і більш-менш якісні монітори-колонки є.
« : 29 2011, 23:10:06 Святослав »
Juzi



Карма: 1
Offline Offline

: 1511


« ³ #3 : 07 ѳ 2012, 16:10:15 »

знаю,что на байера никто не плюётся,по крайне мере из моих знакомых.были у меня когда-то соньки мониторные-не помню модель,точнее даже не знал)))так не плохи совсем

Слово "ска" похоже на [слово из трех букв]-в нём такое же колличество букв.
С.Шнуров
Silver giant
Глобальный модератор



Карма: 2
Offline Offline

: 1182


« ³ #4 : 14 ѳ 2012, 01:54:42 »

Из личного опыта могу посоветовать AKG K271 MkII или похожие младшие модели.

Но сведение и редактирование в наушниках крайне обманчиво. Я бы советовал взять что-то из минималки ближнего поля типа К К.

: [1]   
   
 
: