+  Форум rock.kiev.ua
|-+  Беседы на сонных кухнях...» Живой звук!» 25.08 UЛІЯ ЛОРD в UNDERGROUND Music Hall
Имя пользователя:
Пароль:
Новости: Вы можете привязать анонсы в разделе "Живой звук" к афише сайта. [ Узнать больше ]
Страниц: [1]   Вниз
  Печать  
Автор Тема: 25.08 UЛІЯ ЛОРD в UNDERGROUND Music Hall  (Прочитано 963 раз)
ibpromo


Карма: 0
Офлайн Офлайн

Сообщений: 117


Просмотр профиля
« : 18 Августа 2012, 16:23:26 »


 
Культовий персонаж української інді-сцени Uлія Лорd – співачка і автор пісень - відома завдяки участі у фестивалі “Червона Рута’97”, де стала лауреатом у жанрі “поп-музика”, та своїм відеокліпам “Танець Душ”, “Фото/Брудна як Ангел” (дует з групою “Скрябін”), “Дух Молоді” (кавер на пісню “Smells Like Teen Spirit” групи “Nirvana”) презентує нову концертну програму, та готує до випуску студійний альбом з новими піснями!

В програмі прозвучить більше 20-ти пісень, які охоплюють весь період творчості з 1997 року. Це - пісні, які стали хітами на радіо і телебаченні, пісні, які здобули популярність у всемережжі, а також нові пісні, які провіщають вихід альбому.

Потужний гітарний саунд, сучасне електро створюють незабутню атмосферу на концертах Uлії Лорd. З новим складом групи співачка обіцяє подарувати свій фірмовий драйв.

Нещодавно відбулася прем’єра нового відео на пісню “8 секунд”. Режисер – Віктор Скуратовський – учасник групи “Друга Ріка” і один з найкращих українських кліп-мейкерів на сьогодні. Оператор – Сергій Тріфонов (Бандерас).

У відео Uлія Лорd постає у новому образі. Це вже не розпатлане дівчисько, що епатує незвичним макіяжом і відвертими рухами… на екрані красива, чутлива і доросла співачка… такою ми тепер бачимо і чуємо Uлію Лорd на сцені.

www.ulialord.com
http://www.facebook.com/UliaLordMusic

Для всіх шанувальників якісної української музики цей концерт відбудеться 25-го серпня, початок о 20-00.

Квитки у передпродажу - від 80 грн.!
Записан
Страниц: [1]   Вверх
  Печать  
 
Перейти в: