+  rock.kiev.ua
|-+  РОК.мастерская» Гитарный отдел» Педалборд на заказ
:
:
: Вы можете привязать анонсы в разделе "Живой звук" к афише сайта. [ Узнать больше ]
: [1]   
   
: Педалборд на заказ  ( 10611 )
LetsGO


Карма: 0
Offline Offline

: 3


« : 01 2012, 12:21:17 »

Зроблю педалборди на замовлення по мотивам педалтрейн або інших конструкцій за вашим бажанням.
Можливості: різна висота, довжина, ухил, товщина металу.

Ціна в залежності від розмірів борда (від 250 грн)

Отвори для полегшення ваги конструкції. Конструкція не хитається, не прогинається!!
 ейки прикріплені до основи заклепками для надійності, їх можна тільки висверлить.(див на фото.)
Під основними рейками є платформа для блоку живлення.
Зверху наклеєна липучка для кріплення девайсів.
В комплекті: педалборд з приклеєними липучками, липучки для педальок та резинові ножки
деталі в лічку
Відправлю в інші міста.
« : 02 2012, 00:26:27 smex03 »
smex03
"Rock-n-roll in see"
Модератор



Карма: 3
Offline Offline

: 2942


« ³ #1 : 02 2012, 00:32:25 »

Прикольний девайс!  smiley Тільки пропоную внести деякі зміни, а саме добавити до педалборда дві кришки: верхню та нижню які б могли легко прикріплятися до основи. Тому як більшості музикантів потрібен конструктив по переміщенню цього педалборда по місту, в транспорті, метро, і т.д.  Як вони будуть переносити його? якщо немає до нього кришок, ручки? світити педальками по вулицях? Треба щоб в зібраному стані цей девайс був як продовгуватий не важкий чумуйдан.  wink

Hamer->Wah-Wah VOX V847->Fuzz Face->Tube Screamer->Tremolo "Tremulus Lune"->Rebote Delay 2.5-> Ерасов Bulldozer-> каб Bugera 4Х12"
Мой блог: www.smex03.blogspot.com
LetsGO


Карма: 0
Offline Offline

: 3


« ³ #2 : 02 2012, 11:36:28 »

ну мої клієнти купляють собі сумки, кейси під них, так як ціна борду дозволяє це зробити
а на рахунок  кришки, то це не варіант, буде важити більше ніж педальки))
smex03
"Rock-n-roll in see"
Модератор



Карма: 3
Offline Offline

: 2942


« ³ #3 : 02 2012, 19:45:59 »

ну мої клієнти купляють собі сумки, кейси під них, так як ціна борду дозволяє це зробити
а на рахунок  кришки, то це не варіант, буде важити більше ніж педальки))


кинте ссылку если не сложно на кейс который подойдет под данный борд с педалями, и какая цена будет на этот кейс. Чехол не проканает для данного девайса, любой легкий боковой удар и внутри поты на педалях отлетят за милую душу. да и растрепается он довольно быстро в контакте с данным девайсом. smiley
« : 02 2012, 20:03:04 smex03 »

Hamer->Wah-Wah VOX V847->Fuzz Face->Tube Screamer->Tremolo "Tremulus Lune"->Rebote Delay 2.5-> Ерасов Bulldozer-> каб Bugera 4Х12"
Мой блог: www.smex03.blogspot.com
LetsGO


Карма: 0
Offline Offline

: 3


« ³ #4 : 02 2012, 22:03:20 »

я не знаю, продаю пока тільки борди
п.с. якшо нормальна сумка, то все буде ок, наприклад багато хто користується сумками від EHX
Jaroslaw



Карма: 0
Offline Offline

: 12


« ³ #5 : 07 2013, 23:59:22 »

ще можна замовити борд?
: [1]   
   
 
: