+  rock.kiev.ua
|-+  Беседы на сонных кухнях...» Рок - жизнь» Изданы 3 альбома BLACK ANGELS на Lavina Music
:
:
: Вы можете привязать анонсы в разделе "Живой звук" к афише сайта. [ Узнать больше ]
: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   
   
: Изданы 3 альбома BLACK ANGELS на Lavina Music  ( 56939 )
ranok


Карма: 1
Offline Offline

: 651


« ³ #60 : 28 2013, 14:47:22 »

та нормальны у БЕ пысны. просто людей раздражє зверхність і непробbваємsсть коли указують на очевиднійші речі. а в отвєт - ви всє гавно. а пісня кулл зи мюзік цевзагалі шось запрєдєльне і йде попереду свого часу, розвитку людства і виходить за рамки поки що відомих вимірів. Пучков вважає (которій Гоблін) шо 95% людей ідіоти (прикольно, шо не ідіотами себе вважають 150%), робіть на це поправку, шо далеко не всім доступні творчі висоти геніїв. особливо занадто високі взлети їх фантазії. удачі в шоубізнесі.
Дмитрий


Карма: 1
Offline Offline

: 439


« ³ #61 : 29 2013, 11:45:45 »

« : 29 2013, 11:59:58 Дмитрий »
smex03
"Rock-n-roll in see"
Модератор



Карма: 3
Offline Offline

: 2942


« ³ #62 : 29 2013, 21:03:09 »

Дмитрий

 cheesy grin grin

з.ы. блин вот никогда не понимал что крутого в глеме =))) сколько фильмов и документалки пересмотрел про хеви-металл, и все в кадре как один твердят там- цитирую: "Это был прорыв, попробуй кто нибуть- выйди на сцену в женском белье и т..д" Блин, это просто звиздец,убожество какое-то. Ну какого фига. чего мега круто такого в том, что чуваки одеваются как уеб...ные пид...сы?  3_smeh03  От их вида же блювати хочеться   1_smeh03

Hamer->Wah-Wah VOX V847->Fuzz Face->Tube Screamer->Tremolo "Tremulus Lune"->Rebote Delay 2.5-> Ерасов Bulldozer-> каб Bugera 4Х12"
Мой блог: www.smex03.blogspot.com
Дмитрий


Карма: 1
Offline Offline

: 439


« ³ #63 : 29 2013, 21:33:05 »

Ну на самом-то деле глэм был изначально больше как стеб. Пионеры глэма - T-Rex, Боуи, в какой-то мере Queen. Это были ребята с юмором. Говнорок и подмена понятий появились гораздо позже. Ну и апофеозом маразма конечно являются БЭ. Тут им равных нет.
ranok


Карма: 1
Offline Offline

: 651


« ³ #64 : 29 2013, 21:43:25 »

smex03, візьму сміливість і висловлю думку, шо коли вони просто підораси, то красивого у цьому мало, особисто для мене це так. мало того, шо підораси, так ше й привертають увагу яскравим виглядом. afro а коли це по ділу, то в принципі прімірітєльно



grin


недавно якесь кіно вийшло з Крузом вролі глемаря, мюзікл. пісні і виконання попса, но Круз роль грає хорошо.))
« : 29 2013, 21:49:29 ranok »
Ann-Marie


Карма: 0
Offline Offline

: 186


« ³ #65 : 30 2013, 12:37:45 »

Ну на самом-то деле глэм был изначально больше как стеб. Пионеры глэма - T-Rex, Боуи, в какой-то мере Queen. Это были ребята с юмором. Говнорок и подмена понятий появились гораздо позже. Ну и апофеозом маразма конечно являются БЭ. Тут им равных нет.

Не несите бред. У BLACK ANGELS как раз все концептуально, одежда, шоу зачастую с юмористическим смыслом. Не позорьтесь!
0men_black
fender forever



Карма: 1
Offline Offline

: 2017


« ³ #66 : 30 2013, 12:44:55 »

Не несите бред. У BLACK ANGELS как раз все концептуально, одежда, шоу зачастую с юмористическим смыслом. Не позорьтесь!
Я бы даже сказал зачастую юмор без всякого смысла... и пощады

Крылья есть у всех, у каждого свой путь на верх.
Есть у каждого своя дорога в никуда....

smex03
"Rock-n-roll in see"
Модератор



Карма: 3
Offline Offline

: 2942


« ³ #67 : 31 2013, 22:21:56 »

Дмитрий
хм.. ось воно що, а то думаю що за нах з цим маскарадом  grin тоді все стає більш зрозуміло одначе  smiley  

Ann-Marie
 Деж нові відео-підбірки нашого шанованого Бога? тут публіка жадає,  і така тиша...Підкиньте свіжака  smiley підніми настрій народу  grin

Hamer->Wah-Wah VOX V847->Fuzz Face->Tube Screamer->Tremolo "Tremulus Lune"->Rebote Delay 2.5-> Ерасов Bulldozer-> каб Bugera 4Х12"
Мой блог: www.smex03.blogspot.com
Святослав



Карма: 1
Offline Offline

: 305


« ³ #68 : 01 2013, 13:35:39 »

Як кажуть брати-руссскіє -" а Васька слушаєт - да єст". Ганя-Марічка вірно робить, підтримуючи цю тему, - "результат на ліцо" - тема про цей гурт не сходить із форума. Дарма, що її усі лають, та говорять про лайно. Така реклама спрацьовує - вчіться. Я би ніколи в житті не знав про Алєґса та його банду, якби форумчани не підтримували цю тему  undecided А так я навіть прослухав два-три опуси.
lektor g.



Карма: 0
Offline Offline

: 318


« ³ #69 : 01 2013, 15:13:24 »

Я вообще в последнее время, как развлекаловку, читаю здесь только темы, посвященные БА.  cool

ТУНДРА ТРЕБУЕТ НОВУЮ ЖИЗНЬ
cre8



Карма: 1
Offline Offline

: 1367


« ³ #70 : 01 2013, 17:42:16 »

Лектор, +1

глядишь, и на концерт как-то сходим с той же целью smiley

Сын бас-гитариста подходит к папе (папа рубит на басухе) и спрашивает:
- Пап, а ты когда вырастешь, кем станешь? (с) bassist.kiev.ua
smex03
"Rock-n-roll in see"
Модератор



Карма: 3
Offline Offline

: 2942


« ³ #71 : 01 2013, 21:59:27 »

Як кажуть брати-руссскіє -" а Васька слушаєт - да єст". Ганя-Марічка вірно робить, підтримуючи цю тему, - "результат на ліцо" - тема про цей гурт не сходить із форума. Дарма, що її усі лають, та говорять про лайно. Така реклама спрацьовує - вчіться. Я би ніколи в житті не знав про Алєґса та його банду, якби форумчани не підтримували цю тему  undecided А так я навіть прослухав два-три опуси.

подібні теми тримаються на тому що тут можна постьобатись і підняти настрій і собі і людям не більше не менше  grin В свое время на фростере тоже висели пара таких же тем))) не знаю снесли их уже или нет.. smiley

Hamer->Wah-Wah VOX V847->Fuzz Face->Tube Screamer->Tremolo "Tremulus Lune"->Rebote Delay 2.5-> Ерасов Bulldozer-> каб Bugera 4Х12"
Мой блог: www.smex03.blogspot.com
lektor g.



Карма: 0
Offline Offline

: 318


« ³ #72 : 02 2013, 10:28:35 »

Лектор, +1

глядишь, и на концерт как-то сходим с той же целью smiley

Может пока повременим?  lipsrsealed А-то как-то так сразу... Надо постепенно свыкаться с такой мыслью, чтобы не получить шок для организма.  undecided
А вообще, если честно, был уже у них на концерте, когда посчастливилось выступить вместе.  azn

ТУНДРА ТРЕБУЕТ НОВУЮ ЖИЗНЬ
Walh
Подпись над аватаром


Подпись под аватаром


Карма: 1
Offline Offline

: 467


« ³ #73 : 02 2013, 11:15:42 »

глем - це круто, по-своєму. але блін, рожева перука на картавому імбецилі - це занадто. плюс жіночки сумнівної професії.
буде ржачно, якщо хтось з іноземців це випадково побачить і скаже, що це так званий "український глем" undecided

Подпись
Ann-Marie


Карма: 0
Offline Offline

: 186


« ³ #74 : 02 2013, 15:56:30 »

глем - це круто, по-своєму. але блін, рожева перука на картавому імбецилі - це занадто. плюс жіночки сумнівної професії.
буде ржачно, якщо хтось з іноземців це випадково побачить і скаже, що це так званий "український глем" undecided

Поверьте, так говорят только украинцы)
: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   
   
 
: