+  rock.kiev.ua
|-+  Беседы на сонных кухнях...» Рок - жизнь» Рок-группа "BLACK ANGELS" в TOP-10 метал чарта Нью-Йорка !
:
:
: Вы можете привязать анонсы в разделе "Живой звук" к афише сайта. [ Узнать больше ]
: 1 2 [3] 4   
   
: Рок-группа "BLACK ANGELS" в TOP-10 метал чарта Нью-Йорка !  ( 20427 )
0men_black
fender forever



Карма: 1
Offline Offline

: 2017


« ³ #30 : 11 ѳ 2013, 22:11:04 »

Элпи уже постила)

Крылья есть у всех, у каждого свой путь на верх.
Есть у каждого своя дорога в никуда....

ELPy
Таркусня обыкновенная


пффф!


Карма: 2
Offline Offline

: 2107


« ³ #31 : 12 ѳ 2013, 01:49:35 »

И все-таки хотелось бы увидеть официальную страничку с чарта Нью-Йоркского хэви, исключительно для того, чтобы порадоваться за своих земляков. Я погуглил, но пока мои поиски не увенчались успехом.

ссылку на чарт бросали в начале поста
что тут сказать? один из многочисленных ресурсов для размещения своей музыки, вот и все, ничего особо значимого
я в свое время на похожем ресурсе паслась, еще до старта Rising. Мои песни по два-три месяца возглавляли чарт
ы шо?

Даже Тони Йомми есть, чему еще учиться (с)

Или делаешь свое дело хорошо, или - проваливай! (с) Cozy Powell

 итм-секция - это шум, подзвученный нотами (с) Rising rhythm section
Walh
Подпись над аватаром


Подпись под аватаром


Карма: 1
Offline Offline

: 467


« ³ #32 : 14 ѳ 2013, 15:06:01 »

Але ти не вмієш робити шоу, дєтка cool
http://www.youtube.com/watch?v=e87DN9VajSE
чорт, мені це найбільше доставило. ще якийсь німецький гімн, але то навіть для мене надто психоделічно.

Подпись
ranok


Карма: 1
Offline Offline

: 651


« ³ #33 : 17 ѳ 2013, 00:39:52 »

Моя думка така, шо якби Алєкс займався написанням пісень та продюсуванням, та, можливо, менеджментом, а на вокал знайшли б якогось Кіпєлова, який гармонійно влився б в тему пісень, а також норм рекламщика, то група мала б принаймні непоганий успіх. Особисто мені пісні подобаються, виконання теж пристойне, якщо не професійне. Слабка ланка це місцями вокал та подача групи на форумах, хоча варто зауважити, що і опоненти не завжди до кінця терпимі, хоча і нічого поганого, мабуть, в ловінні ними лулзів немає. smiley

Навіть при тому, що хевімєтал я майже не слухаю, пісні Енжелс для мене доволі заводні та цікаві. Так що в чомусь я Алєкса розумію, коли він вважає свою музику на рівні.  lipsrsealed

Ну а атмосфєра навколо групи десь заслужено епічно-феєрична, десь занадто, де можна було б промовчати, забагато галасу та реакції з боку тролльщіков. Вобщєм такоє. Навіть, якщо припустити, що Алекс такий і є пафосний чувак, можна якось з розумінням до цього ставитися, а не затравлювати. Хоча сам читаю і отримую задоволення від перлів та лулзів навколо групи та Алєкса. afrotongue
Ann-Marie


Карма: 0
Offline Offline

: 186


« ³ #34 : 17 ѳ 2013, 01:38:32 »

Моя думка така, шо якби Алєкс займався написанням пісень та продюсуванням, та, можливо, менеджментом, а на вокал знайшли б якогось Кіпєлова, який гармонійно влився б в тему пісень, а також норм рекламщика, то група мала б принаймні непоганий успіх. Особисто мені пісні подобаються, виконання теж пристойне, якщо не професійне. Слабка ланка це місцями вокал та подача групи на форумах, хоча варто зауважити, що і опоненти не завжди до кінця терпимі, хоча і нічого поганого, мабуть, в ловінні ними лулзів немає. smiley

Навіть при тому, що хевімєтал я майже не слухаю, пісні Енжелс для мене доволі заводні та цікаві. Так що в чомусь я Алєкса розумію, коли він вважає свою музику на рівні.  lipsrsealed

Ну а атмосфєра навколо групи десь заслужено епічно-феєрична, десь занадто, де можна було б промовчати, забагато галасу та реакції з боку тролльщіков. Вобщєм такоє. Навіть, якщо припустити, що Алекс такий і є пафосний чувак, можна якось з розумінням до цього ставитися, а не затравлювати. Хоча сам читаю і отримую задоволення від перлів та лулзів навколо групи та Алєкса. afrotongue


Интересное мнение smiley Я его обязательно передам Алексу, интересно, что он на это скажет.
С ув, Галла
ranok


Карма: 1
Offline Offline

: 651


« ³ #35 : 17 ѳ 2013, 12:31:00 »

Интересное мнение smiley Я его обязательно передам Алексу, интересно, что он на это скажет.
С ув, Галла
Шо скаже, то скаже. Але не варто йому кидати вокал, написання музики та шоумєніть, однозначно.  ізних шаблонних хевігруп багато, а така тільки одна. І все благодаря Алєксу. rap

Колись було багато панкгруп, які створювалися, як протест, це було головне і впорядкє вєщєй було співання невноти чи там не уміння професійно грати, головною була ідея. А те, що не всі слухачі сприймають явлєніє таким як воно є і вимагає шаблонного продукту, то що ж, таких продуктів є чимало і вони доступні. huh
А пока панк вокал у хевіметалі. grin Звісно, усе імхо. lipsrsealed
ranok


Карма: 1
Offline Offline

: 651


« ³ #36 : 17 ѳ 2013, 12:55:05 »

А це вгалі панкуха майже по усім канонам (можливо, поєднання хеві та панку) -
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gshokpRljxY#!
мелодія, вєсьолость, отвязний в гарному розумінні слова такий, як треба, без зайвого прилизування вокал, слухачі взахватіі отримують задоволення.

А тутава вокал у дівчини взагалі просто апупєть. Ну і як не крути, гарна пісня.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IwhSRrbgI1c#!

Якби я не знав хто і шо, подумав би, шо це концерт якоїсь панкушної групи. lipsrsealed


Просто Алекс ще давно своїми горячими суперечками заработав собі небивалу славу, яка не завжди працює на нього, а так вполнє собі панкуха на уровнє)) а з вокалом, як наприклад, у тієї дівчини, був би собі канонічний хеві. При чом досить пристойний і навіть з досить гарним матеріалом, мені пісні подобаються, незважаючи на всю мою нелюбов до хевімєтала. smiley
« : 17 ѳ 2013, 13:02:20 ranok »
Дмитрий


Карма: 1
Offline Offline

: 439


« ³ #37 : 17 ѳ 2013, 13:08:52 »

Анусомаралекс! Вот вам и менеджер нашелся, берите его, пока не поздно:) Бесплатно хвалит:) А то берете себе непонятно кого cheesy
ranok


Карма: 1
Offline Offline

: 651


« ³ #38 : 17 ѳ 2013, 13:23:57 »

Думаю, при умєлом подходє вполнє можно раскрутіть групу і поднять до ше больших висот. К сожалєнію, не располагаю врємєнєм і нужними знаніями. grin Но от дєнєжного вознаграждєнія за похвали отказоваться не стал би. grin

Якби я був менеджером у БА, то в контракті було б строго оговорено, шо я маю право проштовхувати групу на панксейшени, як панк, а не хеві групу. Думаю, популярність була б забеpпечена без особливих зусиль з чийогось боку, тоїсть, сама собою б сталася. lipsrsealed
« : 17 ѳ 2013, 13:44:34 ranok »
Ann-Marie


Карма: 0
Offline Offline

: 186


« ³ #39 : 17 ѳ 2013, 20:37:33 »

Якби я був менеджером у БА, то в контракті було б строго оговорено, шо я маю право проштовхувати групу на панксейшени, як панк, а не хеві групу. Думаю, популярність була б забеpпечена без особливих зусиль з чийогось боку, тоїсть, сама собою б сталася. lipsrsealed

Кстати, интересная идея. Респект! wink
ranok


Карма: 1
Offline Offline

: 651


« ³ #40 : 17 ѳ 2013, 21:53:39 »

Я, правда, не знаю, чи ще відбуваються панк сейшени, бо не слєдю за явлєнієм і зараз модні інші напрями, і таке наче шоб обовязково був вокал гррр. lipsrsealed

Вибірково послухав шо за групи тусять на Нью Йорському чарті, усі крім трьох, одна з яких БЕ, у другої представлена інструменталка, а третя це чувак, наярюющій свій стиль неометала (усі групи заявлені, як метал) http://www.reverbnation.com/erikone, усі групи важкі і кррря і гррр. Гррр класне тіки в Дімікандум і вставки в Сістєм оф е даун.undecided
cre8



Карма: 1
Offline Offline

: 1367


« ³ #41 : 18 ѳ 2013, 12:22:38 »

да, панки заценили бы)) особенно блестящие прикиды и розовые парики

Сын бас-гитариста подходит к папе (папа рубит на басухе) и спрашивает:
- Пап, а ты когда вырастешь, кем станешь? (с) bassist.kiev.ua
ranok


Карма: 1
Offline Offline

: 651


« ³ #42 : 18 ѳ 2013, 16:19:50 »

вот, панкі тоже йшли до пристойних прикидів, приміряються, заодно пєсєнку засняли smiley
http://www.youtube.com/watch?v=cImChbKleUo

ще згадуютєся Нірвана з паріками і прикиди в кліпі Ін Блум, костюмчики,  ХЧП - Дені Каліфорнія, фєєрія париків, хотя перелічені пісні чи панк? undecided
0men_black
fender forever



Карма: 1
Offline Offline

: 2017


« ³ #43 : 18 ѳ 2013, 16:30:53 »

вот, панкі тоже йшли до пристойних прикидів, приміряються, заодно пєсєнку засняли smiley
http://www.youtube.com/watch?v=cImChbKleUo

ще згадуютєся Нірвана з паріками і прикиди в кліпі Ін Блум, костюмчики,  ХЧП - Дені Каліфорнія, фєєрія париків, хотя перелічені пісні чи панк? undecided

так то Унылому Богу Вакала до этого еще расти и расти в плане музыки.

Крылья есть у всех, у каждого свой путь на верх.
Есть у каждого своя дорога в никуда....

ranok


Карма: 1
Offline Offline

: 651


« ³ #44 : 18 ѳ 2013, 16:41:05 »

так то Унылому Богу Вакала до этого еще расти и расти в плане музыки.
в смислі складності музики, чи виконання? чи шось третє?
по вокалу нічого не скажу, тут три різні види, як на мене співу. хоча Х- ей більше схожий вокал на Куртовський, наче. а Кідіс то у нього там речетатив, думаю Кобейн теж фіг би зарепіл на такому рівні. а там де Кідіс співає, то я був вражений, коли на якомусь концерті він був лажанув. прям всьо завмерно унутрях, каг таг.  shocked
а по складності музики, то всі чотири, включаючи БЕ, групи на різних рівнях виконання, як і їх музика.  чи нє? huh


За останні декілька днів, поки перечитував теми на форумі, передивився скіки зміг відео, в тому числі концертних.  еально добротна панкуха. В звязку з одобрєнієм обратной сторони в ліце Ann-Marie Галы належності до музичного стилю, можна чекати новин про покорння американських та уже англійських пінк-чартів.smiley

ну і якщо ще у кого є сумніви, відео
BLACK ANGELS - 'Just Surprise (Sex Shop Show, part 1)' (Live)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OoKCXLGW4Q8
Sex Pistols - God Save The Queen
http://www.youtube.com/watch?v=dtUH2YSFlVU
і схожість зачісок у Алєкса і  оттена відмічається. lipsrsealed
« : 18 ѳ 2013, 17:41:51 ranok »
: 1 2 [3] 4   
   
 
: