+  rock.kiev.ua
|-+  Беседы на сонных кухнях...» Рок - жизнь» Рок-группа "BLACK ANGELS" в TOP-10 метал чарта Нью-Йорка !
:
:
: Вы можете привязать анонсы в разделе "Живой звук" к афише сайта. [ Узнать больше ]
: 1 2 3 [4]   
   
: Рок-группа "BLACK ANGELS" в TOP-10 метал чарта Нью-Йорка !  ( 20425 )
Magic Johnson



Карма: 1
Offline Offline

: 1568


« ³ #45 : 18 ѳ 2013, 18:31:13 »

по моему наблюдается достаточно тонкий троллинг со стороны ранка. undecided

Christ I’m a sidewinder I’m a California King (c) RHCP
ranok


Карма: 1
Offline Offline

: 651


« ³ #46 : 18 ѳ 2013, 19:00:55 »

по моему наблюдается достаточно тонкий троллинг со стороны ранка. undecided
Тіки те, шо є, ніякого нічого. Я думаю, шо ізначально група орієнтувалася на простий хеві метал, але потім їх геніальність все ж таки підштовхнула у вірному напрямку і тепер вони дійшли до такої музики. lipsrsealed

Пропоную спочатку переглянути відео RHChP, для розкачки, так сказать, щоб попасти на хвилю
http://www.youtube.com/watch?v=td2MNjnOkeA

і порівняти. дуже схоже по драйву, енергетиці, мелодиці, звісно з різницею у майданчиках, глядачах і колоритах, притаманних групам . (там з хвилини, до хвилини вступ з шоу і трєбованієм сісєк).
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mYk00tez6yQ
Особисто мене пробирає! І дуже в тему блимання, не знаю, як воно правильно називається создає класний ефект. І гітарка звучить суперово, рифчик, і бас апупєть з барабасами, тримають ритм у відповідному високому темпі. короч круто. І розчулює благодарность у кінці виступу Алєкса до пупліки. Общєм я в захваті від цього відоса. smiley
Мені здається схожість очевидна, хоча можливо я й помиляюся. huh

відео Блек Енжелс пробило на ностальгію, скину ссилку ще на старий виступ  ХЧП на випадок якшо ше так у кого прокинулися подібні відчуття. rap
http://www.youtube.com/watch?v=DQVKfnkrmzw
тоже шось середнє між панком і хєві undecided
ranok


Карма: 1
Offline Offline

: 651


« ³ #47 : 21 ѳ 2013, 00:03:46 »

Хочу себе отмазать, хеві може і не примітивний, просто запам’яталося, як колись знайомий на форумі писав, що перейшов від виконання простого хеві до більш складного фанку. ото таке.
Magic Johnson



Карма: 1
Offline Offline

: 1568


« ³ #48 : 21 ѳ 2013, 10:44:19 »

 ХЧП с таким дурогонством выступали у Девида Летермана, а ВА сам знаешь где... как всегда разница в деталях. да и собственно исполнительский уровень музыкантов слегка разный.

Christ I’m a sidewinder I’m a California King (c) RHCP
ranok


Карма: 1
Offline Offline

: 651


« ³ #49 : 21 ѳ 2013, 10:59:55 »

Ну так вони ж усе ближче, скачуть зара по чарту нью йорка.)))
Насправді мені цікаво обговорювати їх лажі не вистачає креативності, а просто на них вказувати не цікаво, це було зроблено вже безліч разів. Звісно, різниця в тому, різниця в цьому. Проте ми всі, мабуть, знаємо, що драйвово може виступити музикант і в переході чи вагоні метро. Так що мова не зовсім про те, хто звідки виступає, а хто як віддається, принаймні я про це. smiley Ну а бажання зажигать у вокаліста БЕ не занімать, хіба ні?smiley
Magic Johnson



Карма: 1
Offline Offline

: 1568


« ³ #50 : 21 ѳ 2013, 12:43:43 »

Ну а бажання зажигать у вокаліста БЕ не занімать, хіба ні?smiley
Согасен на 100500 %. Но на желании зажигать все и заканчивается.

Christ I’m a sidewinder I’m a California King (c) RHCP
ranok


Карма: 1
Offline Offline

: 651


« ³ #51 : 21 ѳ 2013, 13:00:45 »

Согасен на 100500 %. Но на желании зажигать все и заканчивается.
Тоді коли Шановний Меджик Джонсон визнав попередні аргументи, то, можливо, він також визнає, що термін у більш ніж 10 років для заканчіванія всього досить цікавий)))

Чи мова про те, що група не має ніякого розвитку? undecided

Можливо, вони не на тому зосередились. Потрібно було з самого початку позіцінувати себе як панк-рок (тоді б і питання стосовно того хто як співає та грає відпали б теж) і вештатися по панк-сейшенам, а потім на гребені слави виїхати хоч в хеві, хоч в дум, хоч в фанк який. cool А так получилось, шо вони "вперлися" в один стовб (НМХБ , чи як там) і зовсім ігнорували інші можливості розвитку, імхо.  Їх входження в існуючу рок-тусовку було істино панковим - це епатажна поведінка вокаліста, голосні заяви про себе і багато розмов навколо групи.tongue Нерозумію, чому вони маючи такий потенціал не скористалися нагодою і не використали його для своєї популяризаці хоча б серед музичної тусовки, як це роблять інші групи. huh Хоча якщо слідувати логіці панк-популярності, то вони свого досягли - їх знають, про них говорять, навіть крутять по радіо і слухають. wink Мабуть, вони комфортно себе відчувають на тому рівні, на якому вони є і продовжують на ньому мочіть коні, незважаючи ні на кого і ні на що.lipsrsealed
« : 21 ѳ 2013, 19:21:19 ranok »
al32876


Карма: 2
Offline Offline

: 579


« ³ #52 : 23 ѳ 2013, 10:26:47 »

Насчет их популярности... В киевской муз.тусе (к которой я не принадлежу, но принадлежат некоторые мои знакомые) про группу БЭ и персонально про Алекса знают практически ВСЕ (и даже те, от кого этого не ожидаешь))). Другое дело - с какой стороны знают... Но если цвет пиара значения не имеет - то в целом пиар БЭ эффективен.
ranok


Карма: 1
Offline Offline

: 651


« ³ #53 : 23 ѳ 2013, 19:37:31 »

Насчет их популярности... В киевской муз.тусе (к которой я не принадлежу, но принадлежат некоторые мои знакомые) про группу БЭ и персонально про Алекса знают практически ВСЕ (и даже те, от кого этого не ожидаешь))). Другое дело - с какой стороны знают... Но если цвет пиара значения не имеет - то в целом пиар БЭ эффективен.
Я тоже не пренадлежу к муз. тусе, просто поигрываю и записываю иногда свои темки, не могу как-то без этого, как и без музыки. Вот уже вторую неделю не вылажу из аудишена, пилю тему. ))) Ну и описал ситуацию так, какой она мне кажется. Тоже не остался равнодушным к явлению БЭ и Алекса, который Мистер. ))
SATYR


orspa apros


Карма: 0
Offline Offline

: 31


« ³ #54 : 19 2013, 15:28:03 »

они божественны.. Алекс - няшечка..
Советую, не пожалеете, получите большой заряд кретинизма на целый день - зайдите на его страничку вконтакт, и пролистайте стену понемногу, гляньте что он пишет. Сказать что оно дурное - это просто промолчать) дерзайте
: 1 2 3 [4]   
   
 
: