+  rock.kiev.ua
|-+  Беседы на сонных кухнях...» Сайгон» Живая ритм секция :)
:
:
: Вы можете привязать анонсы в разделе "Живой звук" к афише сайта. [ Узнать больше ]
: [1]   
   
: Живая ритм секция :)  ( 36109 )
Flank


Born to play bass


Карма: 3
Offline Offline

: 1319


« : 06 2013, 11:03:49 »


Оператор басовых аппаратов Corvan & Warwick
HARD ROCK группа LUCKY PUNCH
"Play every note like its your last" - Flea
0men_black
fender forever



Карма: 1
Offline Offline

: 2017


« ³ #1 : 08 2013, 12:29:05 »

атлична аще  cheesy

Крылья есть у всех, у каждого свой путь на верх.
Есть у каждого своя дорога в никуда....

maxmarfin


честный музыкант


Карма: 0
Offline Offline

: 2


« ³ #2 : 18 2013, 12:39:06 »

Вот играл как-то на свадьбе и там был такой конкурс, кстати. Типа мы сейчас музыкантов сделаем из гостей. Парни были музыкантами, а девочки  -инструментами. Самое смешное было действо с барабанами.
Ведущий: найдите у девушки барабаны! Нашли? начинайте отбивать ритм!
Walh
Подпись над аватаром


Подпись под аватаром


Карма: 1
Offline Offline

: 467


« ³ #3 : 18 2013, 18:01:28 »

весілля. один раз я був на ньому, і тепер чорта з два мене там побачать вдруге [у ролі свідка]. пити водяру через коктейльну соломинку - **аний тамада, гори у пеклі.
P.S. в той вечір я таки наквасився, але значно пізніше.

Подпись
smex03
"Rock-n-roll in see"
Модератор



Карма: 3
Offline Offline

: 2942


« ³ #4 : 28 2013, 12:54:13 »

Декілька разів був на весіллях друзів. слава богу не свідком))))Добренно гуляли. Краще всього бути в "колективній товариській группі підтримки")))  Хе-хе)) а як правило, самим більшим цапом-відбувайлом на весіллі завжди є свідок))  grin Ох блін я пам"ятаю один випадок, як на викупі нареченої мама жениха рвала на собі волосся коли ми з друзяками запропонували наповнити їй як викуп пусте відро эмальване 12 літрове водярою))) Ми думали що вона і головою об асфальт буде битися- психувала та рвала волосся на голові))) така жлобяра виявилась)))все хотіла впарити нам воду замість горілки grin А свідок навпаки виявився нормальним "своїм" розуміючим хлопцем))

 аніше совдеповські весілля гуляли на 100-150чол в військових "ротних" палатках. Чесно кажучи це був повний відстій( Особливо коли понажераються малознайомі люди і починають потім влаштовувати мордобої з усіми витікаючими наслідками( На такій був один раз, ще в 90-х, надіюся що перший і останній  smiley  А в друзяк було все супер! Видно що влаштовувала молодь весілля, людей мінімум, самі ближчі друзі. Всі щирі та доброзичливі! Все супер!
« : 28 2013, 13:11:51 smex03 »

Hamer->Wah-Wah VOX V847->Fuzz Face->Tube Screamer->Tremolo "Tremulus Lune"->Rebote Delay 2.5-> Ерасов Bulldozer-> каб Bugera 4Х12"
Мой блог: www.smex03.blogspot.com
: [1]   
   
 
: