+  rock.kiev.ua
|-+  Беседы на сонных кухнях...» Сайгон» Слава Україні!
:
:
: Вы можете привязать анонсы в разделе "Живой звук" к афише сайта. [ Узнать больше ]
: 1 2 [3]   
   
: Слава Україні!  ( 102464 )
smex03
"Rock-n-roll in see"
Модератор



Карма: 3
Offline Offline

: 2942


« ³ #30 : 21 2015, 01:12:36 »

Так навіщо ж ти тоді приймаешь участь у революціях ??? Ніхєра собі який ти розумний !!! shocked
Спасибі шо америку відкрив, а то я мабуть би й досі думав що він в окопах з рушницєю cool
Але тільки суть запитання не в цьому була rolleyes  



Ну приписувати все мені не варто, це вже твої домисли. Я брав участь тільки в 2004 році, тоді жоден студент осторонь не був. А в останній движусі я участі не брав по декількох причинах.

Ну а якщо так цікаві історичні моменти то тобі треба побільше читнути філософських книжок, психології людини та також історичних. І все стане більш менш зрозумілим. Движняк був, є і буде ще не раз, повір мені. Тому що історично так склалося що наша держава може легко існувати сама по собі без чиновницього аппарату. Так було ще з 1480..1550-х років за початку часів рюлювання козаками і до сьогодні. Тому у крові нашого народа сильно виражена позиція господарів на своїй землі. Це генетично закладено сотнями років тому тут ну нічого не поробиш. 6_smeh03 Ну не вміють у нас жити як послушний скот схиливши голови от і заворухи виходять час від часу.

На мій субєктивний погляд громадяни нашої країни вже давним- давно пережили данний державний лад. І як, би його не латали багатії,не втримають. В майбутньому він зміниться до невпізнанності. Тому що владна вертикаль неможлива в нашому суспільстві в тому вигляді в якому вона зараз існує з початку 90-х років. Як би її не навязували і не приліпляли до людей вона не приклеїться. Я більш чим впевнений що якби не двіжуха на сході то всі новообрані чувачки в Києві б уже давно посипались і були на чумуданах десь на кордоні, не втримали б вони керма це точно. Тільки війною поки що втримують. Тримають людей в страху. Тому і не дають закінчити і не закінчують її. У всому є своє пояснення і все має свою причину. А пригнічений робітничий люд поки що з кожним днем більшає в чисельності, тому і двіжухи будуть неодмінно. Це неминуче. Слідуючий соціальний вибух буде внутрішньодержавним. Всі початки для цього вже існують і вже почалися. Процеси перетворення суспільства неможливо спинити.  ано чи пізно це повинно було статися і буде розкручуватися як маховик і на далі.
« : 21 2015, 01:22:59 smex03 »

Hamer->Wah-Wah VOX V847->Fuzz Face->Tube Screamer->Tremolo "Tremulus Lune"->Rebote Delay 2.5-> Ерасов Bulldozer-> каб Bugera 4Х12"
Мой блог: www.smex03.blogspot.com
Hard_n_Heavy


Карма: 0
Offline Offline

: 19


« ³ #31 : 21 2015, 03:12:52 »

Друже а скажи мені відверто, ти колись чув про таке захворювання яке має назву - рогомьётство? angry
В простолюдді (особливо в великих містах) його давно охристили як бичєство! evil
Останнім часом я остаточно переконався що це дуже важка і майже невиліковна хвороба  cry
« : 21 2015, 17:51:30 Hard_n_Heavy »
Святослав



Карма: 1
Offline Offline

: 305


« ³ #32 : 23 2015, 19:30:11 »

Сміху_
здається мені, що наш візаві просто бот, який прийшов сюди трохи покакусяти   grin
Hard_n_Heavy


Карма: 0
Offline Offline

: 19


« ³ #33 : 23 2015, 22:58:59 »

здається мені, що наш візаві
Ваш?
В цій дискусії, крім тебе і мене, хтось ще бере участь???
Чи ти себе в множині відчуваєш?
просто бот, який прийшов сюди трохи покакусяти
коли щось здається, а аргументів нема, то нічого іншого такім як ти мрійникам-демагогам не залишаєтся ніж з'їжджати з відповіді:azn:  
ось вона та сама хвороба, про яку я тобі вище написав cry
з наукового боку вона зветься - відчуття власної важливості evil
Щоб дійшло перекладаю:
Це коли людина сама про себе думає те чим насправді не є cool
Отака фігня Ваша Величність  rolleyes
E-2
Предтеча
Администратор



Карма: 2
Offline Offline

: 1917


« ³ #34 : 24 2015, 22:09:21 »

Ваш?

1. Так прийнято у вихованих людей, звертатись на ви
2. Крім вас двой є ще, уяви, да? )
Hard_n_Heavy


Карма: 0
Offline Offline

: 19


« ³ #35 : 25 2015, 12:02:40 »

1. Так прийнято у вихованих людей, звертатись на ви
у вихованних людей прийнято звиртатися на ви до опонента, а ні до себе та й своїх побічників wink
2. Крім вас двой є ще, уяви, да?
переклади будь ласка звичайну мову, я не зрозумів хто такий двойhuh
« : 25 2015, 12:06:46 Hard_n_Heavy »
E-2
Предтеча
Администратор



Карма: 2
Offline Offline

: 1917


« ³ #36 : 25 2015, 22:04:27 »

Він звертався від себе і інших читачів, зокрема мене.
Двой = двох
Hard_n_Heavy


Карма: 0
Offline Offline

: 19


« ³ #37 : 25 2015, 23:18:02 »

Він звертався від себе і інших читачів, зокрема мене.
Ну так це ж міняє справу undecided
Я ж не в курсі був що тут є ще один добре вихований та й більш освічений за мене:evil:
Не буду вам заважати : cool
Надаю вам можливість поспілкуватися між собою rolleyes
Тим більше що ви ж від всіх читачів до мене звертаєтеся sad kiss shocked grin angry wink smiley
цікаво тільки одне:
Звідки вам заздалегідь відомо, що інші читачі теми вcі до одного, займають саме вашу позицію?
Двой = двох
Спасибі за переклад, а то ж мені не освіченому тяжко-важко було здогадатися smiley
« : 26 2015, 00:45:55 Hard_n_Heavy »
: 1 2 [3]   
   
 
: