+  rock.kiev.ua
|-+  Беседы на сонных кухнях...» Рок - жизнь» З чого все починалося...
:
:
: Вы можете привязать анонсы в разделе "Живой звук" к афише сайта. [ Узнать больше ]
: чи помер рок-н-рол?  ( : 03 2006, 13:34:39)
так - 4 (30.8%)
ні - 9 (69.2%)
: 12

: 1 2 3 [4]   
   
: З чого все починалося...  ( 17857 )
NAPALM
СОБУТЫЛЬНИК



Карма: 0
Offline Offline

: 362


« ³ #45 : 22 2006, 11:10:13 »

А класика, так сказать, это то из чего все началось.........это то что дало толчек для возникновения новых "имен" и направлений. И пусть Ария играет круто и так далие, они не станут класикой, разве что представителем класического Хеви-металла. А "Мейден"- это класика. Так же к примеру и МЕТАЛЛИКА. Можно найти 10-ки подобных команд, которые возможно и играют круче (мало верится) но это не будет класикой, а "Метла" - класика треша, и даже более - основатель. Вобщем типа того.......... А Битлы, это класика!!!!!! и никуда не денишься.

Да прибудет с вами рок!!!
Жовтень
ó
« ³ #46 : 22 2006, 20:02:06 »

Бля, народ, прочитав і ковтнув кілька логічних ланцюжків, а вони виявились кривими.
Ок.
Прозвучав поділ музики на класичну, народну та популярну. Загалом погоджусь, але..
До речі, в яку із трьох категорій ви впихнете клубну музику? Андеграунд?
Тобто, андеграунд - це 4 різновид музики чи це не музика?
Тобто, Океан Ельзи, коли сиділи в підвалі, були рок-гуртом (а в підвалі вони таки також сиділи)? А потім стали поп?
Поп - це не стиль музики.
 ок - це стиль музики.
Попс - це стиль музики.
Поп - скорочення від популярний.
Попса - від попс.
 ок - не попс. Але кожен рок хоче бути популярним.
У 19 ст. класика була популярною. Шоу-бізнесу не було. Чи класика тоді була андеграундом, бо не було шоу-бізнесу?
Океан Ельзи - багато пісень - рок. Деякі - попс. Все разом - поп.
Ви ж тут музиканти. Бля, не рівень популярності визначає відношення музики до стилю. Є рокові гармонії. Є рок-н-рольні гармонії, є блюзові, є джазові. Є розміри, є ритміка. Полазьте в енциклопедіях.
 ок - стиль музики.
Поп-музика - не стиль музики.
Жовтень
ó
« ³ #47 : 22 2006, 20:09:24 »

А, то було про рок - як стиль музики. Але рок - це ще й ідеологія, яка визначила і продовжує визначати стиль життя. Стиль життя, який пропагували своєю творчістю та своїм життям ті ж Бітлз, не сприйнятий ними усіма. Дорз слухай ботаніки і пластуни. Дорз їм подобається. Але
Дорз це не просто набір звуків, це інформаційне послання, Джим пропонував ідеологію і хотів змінити світ. Джим бухав. Ботаніки і пластуни не бухають.
Попс - не ідеологія.
Бітлз - не попс. Бітлз - не поп. Музика Бітлз - поп. Бітлз як феномен, як ціле (музика, ідея, образ, життя окремих членів) - не поп, бо те, за що боролись і що пропагували вони, популярним таки не стало. І це найбільш смішно. Краватка й досі вважається елементом, який прикрашає, а не стискає, а гроші так і залишились важливіше поезії.
Anonymous
ó
« ³ #48 : 22 2006, 20:16:10 »

А, і ше: на сайті Київського рок-клубу люди обговорюють чи живий рок, чи мертвий. Це що, нарада мерців? Зомбі? Цей сайт - склеп чи труна?
Якщо є сайт, є ви - є рок. І нє[слово из трех букв] задаватись такими глибоко філософськими питаннями. От я зараз поставлю собі Дорз, Джим буде кричати в навушниках: рок із дед (він це сказав ще в 60-хх, а не БГ), а мені буде по[слово из трех букв], бо Джим мертвий, а я.. живий?  ок живий, він у мене в навушниках, в моїх книгах, у моїх піснях.
Приходьте 30 в Докер Паб і подивіться на зомбі, мертвих від року, якщо ви їх не можете побачити у дзеркалі і шукаєте тут.
Мир Вам, живі і мертві.
blackblade


Карма: 0
Offline Offline

: 32


« ³ #49 : 28 2006, 15:15:56 »

Поп - це не стиль музики.
 ок - це стиль музики.
Попс - це стиль музики.
Поп - скорочення від популярний.
Попса - від попс.
 ок - не попс. Але кожен рок хоче бути популярним.
 ок - стиль музики.
Поп-музика - не стиль музики.[/quote]я цілком згідна з тобою,ти сказав,те що я намагалася вже декілька разів
blackblade


Карма: 0
Offline Offline

: 32


« ³ #50 : 28 2006, 15:18:43 »

Якщо є сайт, є ви - є рок. І нє[слово из трех букв] задаватись такими глибоко філософськими питаннями. От я зараз поставлю собі Дорз, Джим буде кричати в навушниках: рок із дед (він це сказав ще в 60-хх, а не БГ), а мені буде по[слово из трех букв], бо Джим мертвий, а я.. живий?  ок живий, він у мене в навушниках, в моїх книгах, у моїх піснях.
рок живий,поки живі ми.
: 1 2 3 [4]   
   
 
: