+  rock.kiev.ua
|-+  Беседы на сонных кухнях...» Музичнi Лимарнi» Барвы))
:
:
: Вы можете привязать анонсы в разделе "Живой звук" к афише сайта. [ Узнать больше ]
: Оценка клуба Барвы (сначала хотел только один вариант оставить)  ( : 14 2006, 22:30:02)
-2 - 7 (38.9%)
-1 - 4 (22.2%)
+/- 0 - 3 (16.7%)
+1 - 3 (16.7%)
+2 - 1 (5.6%)
: 15

: 1 ... 13 14 [15]   
   
: Барвы))  ( 579388 )
Wordwild

jawohl!


Карма: 1
Offline Offline

: 874


« ³ #210 : 15 2012, 05:38:54 »

ага, значит диагноз такой - у тебя чсв на фоне прогрессирующего фгм. можно закапывать...
E-2
Предтеча
Администратор



Карма: 2
Offline Offline

: 1917


« ³ #211 : 16 2012, 19:40:31 »

 ебята, вы тут такую стену текста написали, что нужно отдельной темой выносить.
Да, фигово, что заплатили 100 грн, но было бы хуже, если бы концерт остановили и начали дискотеку, а для Барв это не впервой.
Барвы - это не частный клуб, он принадлежит студгородку, потому артдиректора меняются и им реально до лампочки все возмущения. Как и не важно, живая музыка будет или дискотека.
Святослав



Карма: 1
Offline Offline

: 305


« ³ #212 : 21 2012, 20:31:55 »

Позавчора побував  там.
Клюб «Барви» дуже схожий на  кафе «Ватра», що розміщувалось у 12-му гуртожитку радіотехнічного факультету КПІ у 70-80-тих роках, це метрів за сто далі від Барв. Не знаю, чи існувало приміщення Барв у ті  роки, коли я навчався у КПІ, але своєю побудовою вони дуже схожі. Таке враження, що оформлення залишилось те ж саме. Та ж сама дзеркальна мозаїчна напівсфера, яка можливо з 80-х років  ні разу не протиралася і тому світло допотопного проектора, що подається на неї, майже не відбивається. Можливо цей прстрій можна було б поміняти на якийсь лазерний і ефект би радикально змінився у кращу сторону. Це просто і не дорого, бо зараз багато навіть лазерних іграшок, які б підійшли для цього. Але справа у тому, що у ті 70-ті оформленням займались студенти-ентузіасти, щоби прикрасити своє сіре совіцьке життя. А зараз це вже нікому, мабуть, не потрібно.
Про пристойні акустичні характеристики такого приміщення говорити не доводиться, тому що робився клуб для іншої мети, яку він тоді виправдовував - дискотека під пару S-90. Бетонна стеля, стіни та підлога є прекрасними умовами виникнення різних акустичних резонансів, реверберації, стоячих хвиль та іншої каші. Але звук не гірший ніж в інших непристосованих для цього залах. За рахунок вузького довгого залу звучить не дифузно, компактно.
Барабанна установка загучна для такого приміщення. Здавалось, що вона працює у тому ж діапазоні, що ї соло інструменти, яких порою не було чути. Звукорежисеру треба було б чи добавити звуку  синтезатору та соло-гітарі, чи збавити ритм секцію.
 
Враження: гарно для андеграунду. Але прийшовши туди у костюмчику з краваткою я завагався, чи лізти мені у цей погріб.
Для панків, металістів тощо - якраз фест.
Wordwild

jawohl!


Карма: 1
Offline Offline

: 874


« ³ #213 : 22 2012, 01:13:35 »

оффтоп:
у 70-80-тих роках
оно там и в 90-х было, насколько я знаю.
E-2
Предтеча
Администратор



Карма: 2
Offline Offline

: 1917


« ³ #214 : 23 2012, 12:56:44 »

в 95-м  ТФ жил уже рядом в 15-й общаге (12 этажей), туда же переехала и "Ватра", но это уже стал больше дискотечный клубняк.
Святослав



Карма: 1
Offline Offline

: 305


« ³ #215 : 23 2012, 18:48:39 »

Дирекції клюбу можна було б значно поправити звукові характеристики приміщення. Потрібно як мінімум до половини залу зі сторони сцени покрити стіни та стелю звукопоглинаючим матеріялом, - або спеціяльними гіпсовоми панелями з дюрочками. або десь розжитися старою театральною завісою, порізати її на смужки завширшки біля 30 см. і навісити по бокам (як покові завіси у старих клубах). Або інші якісь засоби. Цим би досягнулись дві мети - ослабла би кухня і згасла б реверберація з кашею.
Kirk (the Seeker)
Ветеран Рока
Модератор



Карма: 2
Offline Offline

: 2958


« ³ #216 : 02 2012, 23:57:47 »

Ой нафлудили-то....Я так скажу молодому начинающему дарованию - Заграница Вам поможет, тут только ради фана играть и никак иначе  smiley Я за все время что в музыке раза 4 получал нормальный гонорар. Но и играл я не из-за него, а из-за то, что это (выстыпление) приносит мне удовольствие. Так может вы больше сконцетрируетесь на вашем творчестве больше чем на деньгах? Музыка (как и все остальные "работы") должна в первую очередь приносить удовольствие.

Время идет, а мы остаемся...

Атец - Крутой!!! (с) Full Throttle
Walh
Подпись над аватаром


Подпись под аватаром


Карма: 1
Offline Offline

: 467


« ³ #217 : 23 2012, 20:11:14 »

Ой нафлудили-то....Я так скажу молодому начинающему дарованию - Заграница Вам поможет, тут только ради фана играть и никак иначе  smiley Я за все время что в музыке раза 4 получал нормальный гонорар. Но и играл я не из-за него, а из-за то, что это (выстыпление) приносит мне удовольствие. Так может вы больше сконцетрируетесь на вашем творчестве больше чем на деньгах? Музыка (как и все остальные "работы") должна в первую очередь приносить удовольствие.
так-то воно так, але в якійсь мірі і "молодое начинающее дарование" можна зрозуміти. окрім лірики є сувора реальність

Подпись
: 1 ... 13 14 [15]   
   
 
: