+  rock.kiev.ua
|-+  Беседы на сонных кухнях...» Живой звук!» The Global Battle Of the Bands-2008
:
:
: Вы можете привязать анонсы в разделе "Живой звук" к афише сайта. [ Узнать больше ]
: [1] 2 3 ... 8   
   
: The Global Battle Of the Bands-2008  ( 44352 )
inshamuzyka



Карма: 1
Offline Offline

: 320


« : 31 2008, 20:14:49 »

«The Global Battle Of the Bands-2008».
Національна дирекція міжнародного проекту «The Global Battle Of The Bands» розпочинає новий сезон (вже п’ятий за ліком в свiтi та в Україні) та запрошує до участі і співробітництва всіх зацікавленних осіб.

Загальна інформація про конкурс.

В міжнародному проекті “THE GLOBAL BATTLE OF THE BANDS” (GBOB) можуть приймати участь музичні гурти, що грають «наживо» та співають на будь-яких мовах світу музичні твори, які не виконувалися іншими виконавцями.
Склад гурту може становити від 2 до 8 учасників.
Для участі в проекті необхідно належним чином скласти заяву на участь у GBOB
та сплатити реєстраційний внесок – 15 фунтів стерлінгів з кожного учасника гурту.

В кожній країні (що є учасником GBOB) під час відбіркових концертів та Нацiонального фiналу, професійним складом журі, обирається переможець (Кращий Новий гурт країни).
В Лондоні відбувається світовий фінал, де обирають “Кращій Новий гурт світу”.
Головний приз, який отримує переможець, становить $100 000 готівкою.

Ніяких фаворитів, ніяких проплачених "перемог". Цей принцип закладений і суворо виконується організаторами конкурсу GBOB Ltd., а також є частиною контракту національних директорів в кожній країні.

Факти історії

1979 рік.
Конкурс BATTLE BANDS починає проводитися в скандинавських країнах.
Не в останню чергу цьому конкурсу зобов'язані своєю популярністю групи A-HA (Норвегія) і EUROPE (Швеція), які на зорі 80-х брали участь в конкурсі. Перемоги конкурс тоді їм не приніс, але став відмінним стартом.
 
2004 рік.
Ухвалено рішення реалізовувати транснаціональний проект з єдиним фіналом.
До назви конкурсу додається "GLOBAL“, до складу країн учасниць приєднується Україна.

2004 рік.
Проходить перший Український фінал GBOB у Києві. 17 гуртів-учасників. Переможець – “Оркестр Янки Козир”. Гурти з 16 країн зустрічаються у фіналі в Лондоні. Перемогу святкує гурт з Іспанії.

2005 рік.
Відбіркові тури у 10 містах України. 73 гурти-учасники. Національний фінал у Києві. Переможець – гурт “ТОЛ”.  24 країни представлені на Світовому фіналі. 100 000 доларів отримує гурт з Ірландії. Наш ТОЛ стає четвертим в світі!

2006 рік.
Відбіркові тури у 7 містах. 56 гуртів-учасників. Український фінал у місті Мукачеве, старовинний замок Паланок. Переможці – кияни “Etwas Unders”. 25 команд з усього світу в лондонській “Асторії”. Перемагає гурт з США.

2007 рік.
6 відбіркових турів у 3 містах. 66 гуртів-учасників. Національний фінал у Києві.  Переможці – львівсько-київський гурт “АтмАсфера”. 25 команд з всього світу на Світовому фіналі. Наші знову четверті. Перемогу святкує гурт з Фарерських Островів.


Сезон 2008.

Перший этап конкурсу - відбіркові тури містами України.
8 турів пройдуть у вересні-жовтні 2008 р. на таких майданчиках:

       Київ, клуб “Бінго” (4 тури: 23, 24, 25, 26 вересня)
       Харків, клуб “Форт” (1 тур: 28 вересня)
       Львів,  ок-клуб “Старушка” (2 тури: 4 та 5 жовтня)
       Ужгород, клуб «Кактус» (1 тур: 4 жовтня)
       
                   
Виступи у відбіркових турах оцінюються журі та глядачами. До роботи в журі Національною дирекцією запрошуються відомі діячі вітчизняного шоу-бізнесу, продюсери, музиканти, журналісти, музичні критики.

Другий етап  – жовтень 2008 року.
Національний Фінал (місце уточнюється).

До боротьби за головний приз офіційно залучаються переможці відбіркових турів та
5 найкращих гуртів попереднього сезону (з 2-го по 6-те місце).
Гурт-переможець їде за рахунок організаторів до Лондону змагатися за головний приз.


Журі Національного Фіналу 2008.

В журі Національних фіналів запрошувались і працювали такі фахівці:

Віктор Придувалов (режисер, кліпмейкер), Олег „Белый” Шевченко (звукорежисер, лідер гурту „White”), Едуард Лозовий (журналіст телеканалу 1+1), Юрій Хусточка (музикант гурту AEsthetic Education), Міла Кравчук (музичний оглядач сайту music.com.ua), Юрко Зелений (упорядник FDR-вістей),   Євтушенко Олександр (музичний оглядач), «Птица» (головний редактор журналу ХЗМ), Юрій Молчанов (генеральний продюсер телеканалу ЕНТЕ -МУЗИКА), Євген Мінко (головний редактор журналу «Телекритика»), Марина Круглова (арт-директор міжнародного фестивалю «Чайка»), Олександр Стасов і Олена Кабо (радіо Джем ФМ) та ще багато відомих особистостей та фахівців.

Такі люди зазвичай і визначають “Кращий новий гурт України” - представника країни на Світовому фіналі.

Третій етап.

Триденний Світовий фінал в Лондоні  в грудні 2008 року у відомих клубах британської столиці. У цьому році очікується 34 країн-учасниць.
Там і буде обраний кращій новий гурт світу, який отримає грошову винагороду ($100 000 готівкою).
Запрошуємо команди до участі, а глядачів, ЗМІ та професіоналів шоу-бізу до уваги! Саме в цьому проекті можна зустріти велику кількість молодих та амбіційних, талановитих та перспективних, майбутніх зірок рок-сцени.
Проект «The Global Battle Of the Bands» є одним з небагатьох міжнародних конкурсів в Україні та реальним шансом для вітчизняних талантів на визнання і славу не тільки в нашій країні, але і у світі..
Бажаємо всім гуртам гідної участі та перемог!
 еєстрація, подробиці та умови участі на сайтах www.gbob.com.ua або www.gbob.com

Українська  дирекція «The Global Battle Of the Bands».
gbobua@mail.ru
inshamuzyka



Карма: 1
Offline Offline

: 320


« ³ #1 : 18 2008, 22:26:51 »

практически окончательные составы Киевских отборочных туров:

23  вересня, Київ, Бінго, 19-00

Gravlyky Supersonics (Київ)
Torkvemada (Київ)
ЦЕНЗО  (Київ)
АІДА (Луганськ-Київ)
FREDDY MARX (Київ)
Smoooga (Київ)
FLAER (Кривий  іг)
Пара Нормальных (Київ)
Y-axis (Київ)
А АГОН (Київ)
END OF LIMITS (Миргород)
ODRI (Київ)
Стоянкові гальма! (Київ)
Последний сеанс (Київ)
DИ ЕКТО iЯ (Київ)

Гості: АНДЕ СОН




24  вересня, Київ, Бінго, 19-00

Delia (Київ)
OtherSight (Київ)
Extra! Extra! (Київ)
The Homebodies (Київ)
22-й День (Київ)
Берег Бонанзи (Полтава-Київ)
 ольова Модель (Київ)
Arhey (Київ)
СкруDG (Чернігів)
F*LOVERS (Київ)
Marakesh (Київ)
CHAOS LIMIT (Київ)
Never mind (Київ)
MainStream (Київ)
ДримбаДаДзига (Київ)


Гості:








25  вересня, Київ, Бінго, 19-00

Marvel (Київ)
ГАПОЧКА (Київ)
Prospaw (Київ)
Злам (Київ)
M.Jewels (Київ)
Warp (Київ)
Prime Jive (Київ)
Grim Fandango (Київ)
SЮR (Київ)
Проти Ночі (Київ)
Awake (Київ)
Грэта Грэйс (Київ)
Dalai (Київ)
 енесанс (Ірпінь-Київ)
ЮRAN (Київ)
Never-Seen (Київ)


Гості:  ГАЛЯК


26 вересня, Київ, Бінго, 19-00

PANDAH (Черкаси)
Сталкер  (Луганськ) 
Кальдера (Черкаси)
21 Грамм (Енергодар)
PINS (Кременчук)
Джаі а ( івне)
Sectorial (Боярка)
Pipl Plant (Чернігів)
Atrium (Чернігів)
Черное Танго (Кривий  іг)
ВУ ДАЛАКИ (Черкаси)
НЕБО для СЕБЕ (Чернігів)
KooRagA (Севастополь)
Godzilla (Одеса)



Гості: АБЗДОЛЬЦ



inshamuzyka



Карма: 1
Offline Offline

: 320


« ³ #2 : 21 2008, 01:56:11 »

До складу журі Київських відбіркових турів запрошено:


Юрій Хусточка (музикант гурту AEsthetic Education, продюсер)
Дмитро Шуров (музикант гурту AEsthetic Education)
Ігор Федоренко (музичний редактор телеканалу ЕНТЕ -МУЗИКА)
Борис Таршис (автор, композитор, лідер гурту Таршис)
Віктор Придувалов (режисер)
Артур Данієлян (саунд-продюсер студії Fuck!Submarine, музикант гурту Фактично Самі)
Макс Віхоть (музичний оглядач журналу «Афіша»)
Алекс Макітра (музикант гурту Квадраджессіма)
Мила Кравчук (музичний оглядач порталу Music.com.ua)
Птица (незалежний журналіст, екс-редактор журналуХ3М)
Юрко Зелений (упорядник FDR-вістей)
«Froster» (засновник та головний редактор порталу Froster.org)
Мирослав Кувалдін (музикант гурту The Вйо, телеведучий)
Прозоров (вокаліст гурту ТОЛ)
Євтушенко Олександр (музичний оглядач)
Богдан Логвиненко (редактор порталу СУМНО, культурний критик)
Олег «Білий» Шевченко (звукорежисер, власник WhiteStudio, лідер гурту „White”)
Євген Красавцев (засновник концертної агенції Полумонокок)
Олексій Івченко (музикант, бренд-менеджер компанії  еалМюзік)
Андрій Малигін (саундпродюсер, музикант гурту Армада)
Вадим «Deus» (головний редактор порталу Moshpit.ru)
Олександр Пахолюк (звукорежисер, керівник студії ТарасБульбаПродакшн)
Сергій Галібін (арт-директор клубу Freedom)
Фріц (лідер гурту Інферно)
Світлана Кострикіна «SubwaySun» (журналіст, редактор порталу Neformat.com.ua)
Ігор Сас (музикант гурту АтмАсфера)
Вадим Куліков (музичний журналіст, журнали ТаймАут та ШО)
Вадим Мельничук (засновник видавництва  окМюзік)
Серго Чантурія (відомий музикант)
Дмитро «Kuka» Карелін (головний редактор молодіжного журналу OpenMind)
Володимир Дубровський «double» (автор програм телеканалу ЕНТЕ -МУЗИКА)

На кожний тур різний склад суддів.

Не забувайте, що голосують і глядачі. Своїми квитками.
kokacher

Look out!


Карма: 0
Offline Offline

: 356


« ³ #3 : 28 2008, 20:35:00 »

Чомусь багато хто впевнений, що вже все давно вирішено і в Лондон поїде  гурт "PINS".
Тіпа того, що Прозоров робив їм кліп... і все таке інше...


Блюз "Сільська  любов"  http://www.youtube.com/watch?v=7ZeqY9kbQj0&feature=youtu.be
 ок-н-рол  про  пиво:  http://www.youtube.com/watch?v=3Gq8txPX7EI&feature=relmfu
inshamuzyka



Карма: 1
Offline Offline

: 320


« ³ #4 : 30 2008, 20:40:51 »

 :D
ну и причем тут Прозоров???

"собаки лают, караван идет"...



P.S.
to kokacher
посмотрел ваш профиль smiley
так это вы всем и говорите, уважаемый
kokacher

Look out!


Карма: 0
Offline Offline

: 356


« ³ #5 : 01 2008, 03:51:15 »

Коли я записав гурт на ГБОБ, мені так і сказали мої знайомі - що, нема куди гроші дівати, у фінал все одно вийде  фаворит - "ПІНЗ".  озказали і показали на пальцях, у кого вони записувалися, хто робив їм кліпи і т.п.

Ну, я звичайно  ж, спочатку не повірив.
Як таке може бути? Це ж не попса, не "Євровідєніє", це ж  ОК!!! Тут же повинно бути все по-чесному!

Проте оцінки 26.09 мене переконали, що мої знайомі мали рацію. Тому я і написав спересердя на трьох форумах те, що написав. Може, і не слід було писати. Але вже написав. Але, крім того, ви ж подивіться, якою була реакція зала, коли оголосили про перше місце "Пінз". Всі в залі практично  розчаровано сказали "тю". Бо були явно сильніші  і кращі гурти. Я не "ВУ ДАЛАКИ" маю на увазі. То був не найкращий наш виступ. Ну, але взяти хоча б... ні, не буду називати, щоб не розсварити гурти між собою.

І я зовсім - боронь Боже!- не виню в цьому сам гурт "ПІНЗ". Я не стріляю в піаністів - вони грають, як уміють. А от щодо організаторів - у мене вже склалася певна думка. Протекціонізм, як то кажуть, "наліцо". І це не вперше. Просто рік від року міняються методи. Наприклад, на першому фестивалі, де виступав гурт "THE VELVET", в котрому я був менеджером, нам просто "зарізали" звук. Тобто виставили всі ручки зовсім не так, як під час саунд-чеку. Я це все записував на відеокамеру, було видно, як члени жюрі, особливо пан Калініченко, демонстративно морщать носа від якості  "пердячого" звуку. Коли ж я висунув претензії, то мені порадили приїжджати іншим разом зі своїм власним звукорежисером smiley і все.

Цього разу звук був нормальний, дякуємо. Але от світло... Ну, мабуть порадите приїжджати зі своїм  світлорежисером? Бо штатний світлорежисер сидів і дивився на своєму ДВД-плеєрі якийсь фільм.

А от вам судження зовсім іншої людини про 2006 рік:

"Не знаю как у вас...
а у нас - г полное.
мини бэтелс система. короче говоря, весь состав жюри работает на продвижение одной группы... ну такая байда есть...и это грустно... или говно полное...
в прочем...тоже самое наверно и у вас. да наверно такое везде - пропихивают всегда "своих"...особено в прошлом году как было...по крайней мере так говорят многие... "

http://forum.rock.kiev.ua/index.php?topic=3366.0

То що ви тепер порадите? Організувати СВІЙ фестиваль і пропихувати через свій фестиваль свою групу?

Чи приїхати на ГБОБ зі своїм жюрі? smiley


А от що говорили про ГБОБ у 2007 р:

"Автор: as I kill your r-nroll Jan 22 2007, 02:26 AM

...Вернусь к жюри, если бы вы посадили в жюри кого-то типа Чантурии, а также музыкантов не заинтересованных в успехе ни одной команды, причем профессионалов, а не редакторов журналов, упорядныков ФД -вистей, вокалистов всяких ТОЛОВ, муз.директоров каналов и.... список можно продолжить.
 
Это непрофессионализм, который виден невооруженным глазом. И доказывать здесь нечего. Вы как мутили ГБОБ, так и будете его мутить до тех пор, пока не будете проводить соревнования внутри себя. 
Вы можете спорить со мной, но вы не сможете спорить с группами, которых в следующем году уже не будет. Да, вы будете лопухать молодняк, людей, которые только начали брынчать в подвалах НЕО-ПАНК и пока еще не прохавали того, что творится в музыке нашей страны.
Вот как раз до уровня таких групп ГБОБ и опустится.
 
А что касается курсов по обучению тому, как победить на конкурсе, то люди и так знают, как правильно пользоваться своими связями. Этому учить не нужно. Так что не юродствуйте. 
Кто-то из вас уже понял, что деятельность МОДНЫХ команд утопична. МОДА всегда проходит. Поэтому если ты не успел за коротких срок раскрутиться и сорвать бабла, то вали дальше. Изобретай какую-то другую модность, чтобы оказаться на гребне волны, а не в жопе. "



"as I kill your r-nroll @ Jan 19 2007, 03:43 AM) 
 
Коррупция, кумовство, протаскивание своих делает все для того, чтобы группы, таллантливые группы держались в стороне.
Яркий пример ГБОБ этого  (2007) года.
 
Что сделали??? взяли, собрали бабло, и тупо засудили всех ради того, чтобы протащить своих родных ЭА. Вот от этого и варитесь сами в себе. Было полно команд, обставляющих ЭА по всем параметрам, но увы. В регионально еле через жопу влезли в финал, а в финале, обошли всех. Здесь можно начинать ржать.
Какой смысл будет после такого позора тусоваться с АНТИПОП, МОШПИТ еще что-то там есть похожее???? "


(обидві цитати з http://antipop.ua/forum/index.php?act=Print&client=wordr&f=19&t=2609 )

Це я зараз за 5 хвилин знайшов, а можна було б ще пошукати.
І знаєте, яке цьому є непряме підтвердження? Що музикантами, котрі виграли ГБОБ в Україні  і з"їздили результатно (якщо 4те місце - це результат) чи безрезультатно в Лондон, практично далі ніхто в Україні не займається. Це як ЕТВАН АНДЕ С скаржилися, що вони зайняли в Лондоні якесь там місце, а в Україні їх ніхто не знає і не хоче розкручувати.

Я не знаю, для чого жюрі так робить і який з цього має чи хоче мати зиск. З таким підходом  джек-пот  ніколи не буде зірваний  жодною українською командою, бо жюрі мислить вчорашнім днем. В Лондон потрібно виставляти команди, котрі грають не те, що  модним є вчора і сьогодні, а те, що повинно стати модним завтра.  Наприклад, наші кутюр"є це вже зрозуміли і ліплять  колекції одягу без огляду на Францію. Скільки потрібно провести безтолкових ГБОБІв, щоб нарешті це дійшло і до організаторів GBOB в Україні?





« : 01 2008, 15:36:20 kokacher »

Блюз "Сільська  любов"  http://www.youtube.com/watch?v=7ZeqY9kbQj0&feature=youtu.be
 ок-н-рол  про  пиво:  http://www.youtube.com/watch?v=3Gq8txPX7EI&feature=relmfu
Faberge
По барабану!



Карма: 0
Offline Offline

: 38


« ³ #6 : 01 2008, 12:01:15 »

Чомусь багато хто впевнений, що вже все давно вирішено і в Лондон поїде  гурт "PINS".
Тіпа того, що Прозоров робив їм кліп... і все таке інше...



Привет!

Ну а как ты хотел? Бизнес, понимаешь... ;D
DRIVE
Гитар много небывает!!!



Карма: 0
Offline Offline

: 420


« ³ #7 : 01 2008, 14:12:58 »

Вау , жесть  :o
inshamuzyka



Карма: 1
Offline Offline

: 320


« ³ #8 : 02 2008, 11:47:37 »

Как видите, друзья, год за годом нам приходится отбивать нелепые обвинения проигравших команд, основанные на сплетнях и ненависти.

Да, результат у группы Вурдалаки просто "ошеломляющий". Но причем, здесь группа Пинс?
Это ваш менталитет - искать, причинно-следственную связь между победителем и организаторами?   ешение о победителе принимает жюри (и публика в отборочных турах), а не организаторы. И не совещанием, а самостоятельной публичной оценкой.

Протекционизм надо доказывать не догадками, а фактами, связанными с результатом. То что вы пишите, kokacher - муть и клевета.

Иметь своего звукорежиссера - плохо? или в вас говорит зависть?
Кстати, вы мало покопались, в сети о проекте еще много дерьма есть. Ежегодно проигрывают не менее полусотни команд.

Дальше у вас, kokacher, идет бред по поводу Этвас Андерс, которые не заняли в Лондоне никакого места и сразу после поездки в Лондон расстались со своей вокалисткой Леной Белоус (уникальнейший мощный вокал) и, пожалуй, стали менее интересны.

И еще. kokacher - ты сам мудак бестолковый. Мы не определяли и не будем определять генеральную линию выбора победителя ДжиБОБ в Украине.
Жюри определяет "Лучшую новую группу Украины".
E-2
Предтеча
Администратор



Карма: 2
Offline Offline

: 1917


« ³ #9 : 02 2008, 12:05:48 »

Сразу напоминаю что личные оскорбления недопустимы.

По теме:
- жюри всегда судит не так как хочется
- обвинения без фактов - пустой звук
- уже миллион раз говорили, есть фест, есть его правила, не нравится - озвучили и не участвуем.
kokacher

Look out!


Карма: 0
Offline Offline

: 356


« ³ #10 : 02 2008, 15:14:10 »

Как видите, друзья, год за годом нам приходится отбивать нелепые обвинения проигравших команд, основанные на сплетнях и ненависти.

Да, результат у группы Вурдалаки просто "ошеломляющий". Но причем, здесь группа Пинс?
Это ваш менталитет - искать, причинно-следственную связь между победителем и организаторами?   ешение о победителе принимает жюри (и публика в отборочных турах), а не организаторы. И не совещанием, а самостоятельной публичной оценкой.

Протекционизм надо доказывать не догадками, а фактами, связанными с результатом. То что вы пишите, kokacher - муть и клевета.

Иметь своего звукорежиссера - плохо? или в вас говорит зависть?
Кстати, вы мало покопались, в сети о проекте еще много дерьма есть. Ежегодно проигрывают не менее полусотни команд.

Дальше у вас, kokacher, идет бред по поводу Этвас Андерс, которые не заняли в Лондоне никакого места и сразу после поездки в Лондон расстались со своей вокалисткой Леной Белоус (уникальнейший мощный вокал) и, пожалуй, стали менее интересны.

И еще. kokacher - ты сам мудак бестолковый. Мы не определяли и не будем определять генеральную линию выбора победителя ДжиБОБ в Украине.
Жюри определяет "Лучшую новую группу Украины".

Ги smiley
Мені просто смішно...
Яка ще така "ненависть"?
Ти багато на себе береш, друже. Ти моєї ненависті не заслуговуєш. Я тебе навіть не знаю, не бачив особисто і тому подібне. Як можна ненавидіти абстракцію?

Щодо музикантів-переможців я вже сказав. Я принципово не можу  ненавидіти  музикантів, так як, по-перше, я взагалі до нікого (практично) таких почуттів не відчуваю; по-друге, я керуюся принципом "не стріляти в піаніста". Я впевнений, що гурт "ПІНЗ"  особисто ні в чому не замішаний. Просто на них  дехто зробив ставку, та й все. У цьому вини музикантів немає. Це все одно, що хтось робить ставку на одну конячку, а вона приходить до фінішу другою чи третьою. Як можна ненавидіти конячку? Абсурд...

Те, що ти пишеш "Протекционизм надо доказывать не догадками, а фактами, связанными с результатом" - це взагалі фантастика. Це хіба що хтось із "протекціоністів" сам признається в письмовій формі smiley Звідки у мене можуть бути якісь факти? Лише аналіз  опублікованої інформації. Тим більше, що я лише озвучив цю версію, а не сам вигадав. Мені її, так би мовити, піднесли ще за кілька днів до нашого виступу на тарілочці з голубою кайомочкою.

Щоб взагалі відкинути якісь  підозри в тому, що я образився за "ошеломляющий" результат нашого гурту, то я повторюся: так, наш виступ зал сприйняв НЕ дуже добре, з різних причин, які тут немає сенсу описувати. Одну причину все-таки скажу, можна сміятися: шнур мого мікрофона зачепився чи то за якусь дошку, чи то за монітор, і я виявився "прив'язаним" до  певного місця, як корова до гачка, не міг рухатися по сцені. Але якщо хочеш знати мою точку зору, то ось три гурти, котрі, НМД, більш заслуговують вийти у фінал, ніж "ПІНЗ":  "Панда", "Піпл Плант" і "Годзілла". Так, "Панда" з Черкас і можна помилково подумати, що я керуюся якимось особистим інтересом. Але я вам доповідаю, що вони навіть репетирують в іншому гаражі, ніж ми smiley

"Иметь своего звукорежиссера - плохо? или в вас говорит зависть?" - Та в нас є свій звукорежисер, і він був присутній на концерті. І все бачив зверху, бо сидів просто над операторською. І саме він мені і розповів про  можливий протекціонізм з боку жюрі/організаторів.  І якщо вас цікавить, то я можу взяти у нього першоджерела, з яких він зробив ці висновки.

А от свого світлорежисера у нас досі немає. І вам так завидую, таааак завидуююююю.... smiley

"Кстати, вы мало покопались, в сети о проекте еще много дерьма есть. Ежегодно проигрывают не менее полусотни команд."   - чувак, ти не зрозумів. Я в цій каші сам варився кілька років. Я брав участь в першому ГБОБІ, мені пропонували  проводити в Черкасах відбірковий тур  другого ГБОБА, я бачив  і читав на форумі  Пільмана всю переписку  луганського ДЖокера зі студії "хот джем рекордз", котрий провів у Луганську  грандіозну  і колосальну роботу з відбору місцевих команд, і що????? Чому зараз "Хот Джем" не проводить відбори ГБОБ у Луганську? Я поцікавлюся цим питанням конкретно, а зараз у мене склалася думка, що Джокеру, коли він поварився рік у цьому болоті,  просто не хочеться мати справу з деким із українських організаторів ГБОБа.

"Дальше у вас, kokacher, идет бред по поводу Этвас Андерс, которые не заняли в Лондоне никакого места и сразу после поездки в Лондон расстались со своей вокалисткой Леной Белоус (уникальнейший мощный вокал) и, пожалуй, стали менее интересны."  -   я не розумію, чого ти назвав інформацію про Этвас Андерс "бредом", тобто маячнею.  Ви ж цю групу самі зісватали на Лондон, а тепер кажете, що вони - "бред" smiley  Цікавий розвиток подій...  От і думайте, люди, хто кого ненавидить. Може, Лєна Білоус і покинула гурт тому, що  цим гуртом в Україні ніхто не займався, тому що вони не  принесли бажаних результатів, зокрема фінансових?


"И еще. kokacher - ты сам мудак бестолковый. Мы не определяли и не будем определять генеральную линию выбора победителя ДжиБОБ в Украине. Жюри определяет "Лучшую новую группу Украины"."
За "мудака" дякую. Це лише підтверджує мою правоту, бо коли б у тебе були нормальні контраргументи, то ти б аргументував, а не обзивався. Так що, вживши це словечко, ти мені дуже допоміг. smiley

Щодо "кращої нової групи України" - що ви підрозуміваєте під терміном "нова група"? Скільки років потрібно гурту існувати, щоб все ще залишатися "новим"? Гурт "Пінз", наскільки мені не зраджує пам"ять, приїжджав до Черкас на " ок-візок"  ще десь у 2003 році....



Блюз "Сільська  любов"  http://www.youtube.com/watch?v=7ZeqY9kbQj0&feature=youtu.be
 ок-н-рол  про  пиво:  http://www.youtube.com/watch?v=3Gq8txPX7EI&feature=relmfu
kokacher

Look out!


Карма: 0
Offline Offline

: 356


« ³ #11 : 02 2008, 15:28:33 »

По теме:
- жюри всегда судит не так как хочется

Так гадають всі, крім переможців. smiley
Переможці завжди вважають жюрі найоб"єктивнішим і  найсправедливішим жюрі на світі smiley

- обвинения без фактов - пустой звук

Отож. А дехто на цей порожній звук ображається smiley Обзивається. Доводиться гадати, чи не горить це часом шапка на злодюжці?
---------------------

Добре. Я не знаю, чи наступну інформацію можна назвати "фактом", чи ні, але ось погляньте  на це:
(виловлено на сайті http://www.youtube.com/watch?v=dorOqlR9cmA)

От: inshamuzyka1
Добавлено: 07.09.2008

(скрыть подробности) Хотите подписаться?
Войти на YouTube!
Войти с помощью аккаунта Google! 
дебютное видео группы Pins (г. Кременчуг, Украина), ...
дебютное видео группы Pins (г. Кременчуг, Украина), режиссер - Прозоров
Pins - Мандруй Зі Мною
Категория:  Музыка
Теги:  alternative
http://www.youtube.com/watch?v=dorOqlR9cmA 
-------------------
Добре. В принципі, розміщувати кліпи  на ютубі не заборонено, як і знімати їх та бути режисером.
Але за дивним збігом обставин, одним із членів жюрі, котрі повинні були судити 26 вересня в Бінго, коли виступали ПІНЗ, був саме Прозоров - режисер кліпу ПІНЗ "Мандруй зі мною". Точніше, він запізнився через пробки на дорогах, але потім все одно приїхав і знаходився серед членів жюрі. Тобто, ви хочете сказати, що  це є чесно та об"єктивно, коли до складу жюрі входить  людина, котра має з одним із конкурсантів так би мовити "тісні  стосунки"??

А розміщує  на ЮТУБІ  деб"ютне відео гурту ПІНЗ не хтось інший, а зовсім не казковий персонаж inshamuzyka1, котрий, мабуть, є тим самим inshamuzyka, котрий тут захищає жюрі та називає мене  нехорошим словом "мудак". smiley Коли саме розміщує?- 07 вересня цього року, тобто напередодні ГБОБа. Можна назвати  відношення  inshamuzyka1 до гурту ПІНЗ у такому випадку зовсім незацікавленим? Гадаю, запитання чисто риторичне. Чомусь inshamuzyka1 кліп гурту ВУ ДАЛАКИ на ЮТУБ не розмістив smiley

Ось скріншот пошуковика Гугль з результатами пошуку зв"язку  між паном Прозоровим та гуртом PINS :

Повністю картинку можна проглянути на  сайті  http://koka.pp.net.ua/photo/4-0-132


 озумієте, inshamuzyka1, свої байки про власну об"єктивність можете розповідати діткам із садочку.


- уже миллион раз говорили, есть фест, есть его правила, не нравится - озвучили и не участвуем.

Ті правила, які написані - подобаються. Особливо оце :"Ніяких проплачених гуртів, ніяких фаворитів".
А от як ці правила реалізуються в життя - не подобається.
Тобто, писані правила подобаються, неписані - ні.
Інша справа, що є категорія груп ( ми провели невеличке опитування), котрі  за будь-яких обставин будуть брати участь у таких фестивалях, як ГБОБ, ТОМУ ЩО більше немає де виступати. Музикантам просто необхідно себе десь показати. Такі у нас сумні реалії життя.

Та й взагалі було би дивно, що коли  наша Україна займає  у світі ( за останніми даними) 130-те місце за рівнем корупції ( більш корумповані  лише  осія та Казахстан), то щоб ця корупція не зачепила навіть шоу-бізнес....

По-вашому, виходить: не подобається жити в Україні - не живи. Так?
« : 02 2008, 16:15:27 kokacher »

Блюз "Сільська  любов"  http://www.youtube.com/watch?v=7ZeqY9kbQj0&feature=youtu.be
 ок-н-рол  про  пиво:  http://www.youtube.com/watch?v=3Gq8txPX7EI&feature=relmfu
Wolfgang



Карма: 1
Offline Offline

: 1554


« ³ #12 : 02 2008, 15:48:51 »

не подобається жити в Україні - не живи. Так?

оптимальный вариант =)

если серьезно, то протекционизм и блаты у нас были, есть и будут есть.
если за спиной нет дядьки с тугим кошельком, в шоу-бизнес лучше не соваться - одни разочарования будут.

БЭ - это не только п..деж дятлов по форумам (с) алехс

"пачка дрожжей" (видео Джигурды и САД Нахер нужно), брошенная в самую гущу этих говн, создаёт эффект ядерного реактора. То есть мы имеем дело с абсолютно новой и униКАЛьной технологией (с) PRщик Сад
E-2
Предтеча
Администратор



Карма: 2
Offline Offline

: 1917


« ³ #13 : 02 2008, 16:11:46 »

2kokacher:
Никто не спорит, вы высказали свое мнение, с ним никто особо не спорит. Организаторы понятно что не признают этого. Гугл как доказательство - улыбнуло.
Не смотря на то что я свое мнение о ГБОБе писал уже давно, не вижу доказательст не_чесности. А если организация феста не нравится, то так можно много концертов обвинять, а смысл?
О чем спор вообще? Устрой голосование кто верит жюри ГБОБ кто нет - узнаешь мнение форумчан, если это вообще кому-то важно.
kokacher

Look out!


Карма: 0
Offline Offline

: 356


« ³ #14 : 02 2008, 16:24:14 »

Ось скріншот ЮТУБА:



http://koka.pp.net.ua/_ph/4/288076687.jpg

Я не знаю, які ви хочете докази чесності/нечесності. Вам що, копію  договору між фігурантами справи  показати?  То я не впевнений, що такий письмовий договір існує... smiley Я ж не Майор Мельниченко, жучки нікуди не підкладав і не записував розмови. smiley

Фактично, я би сьогодні цього всього і не писав, якби ІНШАМУЗИКА не обізвав мене нехорошим словом...

Скріншоти Гугля я навів зі зрозумілих причин. Завтра вони знімуть кліп із ЮТУБа і скажуть, що то у мене була білочка. 8)

=======================================

Ось, ще нарив про ПІНЗ:

"Фестиваль Тарас Бульба 2007
16 Jul 2007, 05:04 by tearaway_Tea

Sun 15 Jul – Taras Bulba Fest
Це буде суб"єктивне ессе, а не звіт в якомусь там сенсі.

Фестиваль стає старішим швидше ніж я. Або навпаки, тримається на планці - цікаво людям до 22 років. Мій третій приїзд на цей "потужний вибух української рок-музики" напевно буде останнім. І я поясню чому, але спочатку о деяких гуртах.

Так як ввечері потрібно було передчасно виїзжати в Київ, то не вдалось послухати хедлайнерів. Хоча, на скільки мені стало відомо Ніагара і ще якісь хедлайнери не приїхали на фестиваль - розумію і підтримую!  ешта гуртів, деякі з яких їхали за свій кошт з Києва, отримали нагоду зіграти не 2, а 4 пісні! Спасибі організаторам!)

Дуже здивувався не побачивши в списку переможців львівської Інкунабула, хоча як завжди там були інші львівські:), я то думав, що це буде безпрограшний варіант. Як мінімум тому що хлопці з тусовки, яку пан Шаріфов, один з головних журців, здається полюбляє. Впринципі гурт не одразу з"явився і в списках учасників, мабуть Юркузя з кимсь посварився.

Те, що гурт PINS, зайняв перше місце говорить про те, що жюрі(яке доречі майже в однаковому складі судить три роки так точно) було "взяте на ізмор". Хлопці вже третій раз беруть участь в фесті. Вдалось поспілкуватись з ними, але вони сказали, що не будуть ніколи в житті грати свої старі пісні Чарівниця Карма і Скарб, тіпа не їх рівень - дивно."

http://www.last.fm/music/PINS/+journal


Тобто у 2007 році ПІНЗи вже втретє їздили на фест "Тарас Бульба"т (котрий буває 1 раз на рік), і  навіть взяли перше місце. Це похвально? Дуже!!! Це підтверджує те, що гурт ПІНЗ - хороший гурт?? Так!!!! Ніхто й не заперечує, що це відповідає дійсності.
Але, раз так, то чи можна називати гурт ПІНЗ "кращим НОВИМ гуртом України"?????  Ось у чому проблема.
А то так можна і гурт "Галактика" реанімувати і відправити  в Лондон....

Ось інформація з "офіційного сайту гурту ПІНЗ (PINS):

"Гурт «Pins» («Шпильки») був заснований 14 Листопада 1999 року в славетному місті Кременчук, що на Полтавщині, після розпаду панк-гурту «Алергія». Pins'и, до складу яких спочатку входили: Грін - вокал, Андріївський - гітара, Дед - бас, Біт - барабани, починали в панковому напрямку, що потім потроху перейшов у панк з частками українського фолку, завдяки сопілці та перкусії, насамперед (цим займався Сасмонавт, що з'явився трохи згодом). Співали про: "гівно"..."
http://rock.kiev.ua/klub/pins.php

Отже, наступного року гурту вже буде 10 років, але він  і досі "новий".  smiley

І тут я бачу прорахунок організаторів. Бо берут усіх підряд, лиш би гроші платили. За великим рахунком, ВУ ДАЛАКИ теж не новий гурт - вже майже півтора року існує.

Отже, запитання наступне:  який гурт може вважатися "новим" в понятійній системі правил ГБОБ?

« : 02 2008, 19:12:17 kokacher »

Блюз "Сільська  любов"  http://www.youtube.com/watch?v=7ZeqY9kbQj0&feature=youtu.be
 ок-н-рол  про  пиво:  http://www.youtube.com/watch?v=3Gq8txPX7EI&feature=relmfu
: [1] 2 3 ... 8   
   
 
: