+  rock.kiev.ua
|-+  Беседы на сонных кухнях...» Рок - жизнь» Композиторство й рок-група
:
:
: Вы можете привязать анонсы в разделе "Живой звук" к афише сайта. [ Узнать больше ]
: [1] 2   
   
: Композиторство й рок-група  ( 6097 )
ranok


Карма: 1
Offline Offline

: 651


« : 23 2008, 15:44:28 »

Таке питання назріло - наскільки реально й адекватно придумувати музичні теми і не грати їх, а мати право голосу у гурті, який ці теми буде грати. За рік пошуків знайти поки що таких виконавців не вдалося. Хто що скаже?
« : 23 2008, 20:43:02 ranok »
kokacher

Look out!


Карма: 0
Offline Offline

: 356


« ³ #1 : 23 2008, 19:15:16 »

а ці музичні теми у тебе як зреалізовані?  У вигляді партитур? Чи просто "ла-ла-ла", два притопа, три прихлопа?

Блюз "Сільська  любов"  http://www.youtube.com/watch?v=7ZeqY9kbQj0&feature=youtu.be
 ок-н-рол  про  пиво:  http://www.youtube.com/watch?v=3Gq8txPX7EI&feature=relmfu
ranok


Карма: 1
Offline Offline

: 651


« ³ #2 : 23 2008, 19:56:02 »

"Ла-ла-ла" і два притопа, три прихлопа. Ось тут є: http://forum.rock.kiev.ua/index.php?topic=6813.0
ПС В нотах не шарю.
« : 23 2008, 20:10:02 ranok »
E-2
Предтеча
Администратор



Карма: 2
Offline Offline

: 1917


« ³ #3 : 23 2008, 22:57:27 »

Я не понял вопроса. Ты ищешь группу которая будет исполнять твои "идеи"? Ты играть не умеешь зато "кипишь идеями"?
ranok


Карма: 1
Offline Offline

: 651


« ³ #4 : 23 2008, 23:54:45 »

Ага, саме так. Виконавців для "ідей". Шукаю групу,чи збираю.  Прєдпочтітєльнєє другий варіант.
Vuzy
Волк



Карма: 0
Offline Offline

: 5


« ³ #5 : 25 2008, 00:46:31 »

Я как бы с радостью приссоеденился в группу но ни времени ни возможности ^_^

пока не придумал
E-2
Предтеча
Администратор



Карма: 2
Offline Offline

: 1917


« ³ #6 : 25 2008, 10:57:02 »

Можливо проблема в ідеях, а не в групі.
ranok


Карма: 1
Offline Offline

: 651


« ³ #7 : 25 2008, 12:34:56 »

Я как бы с радостью приссоеденился в группу но ни времени ни возможности ^_^
Подякую за приділення уваги.  озквіту Чорній Перлині. smiley

Можливо проблема в ідеях, а не в групі.
Думаю, що проблема не в ідеях. Справа в організаторських моментах. :-)
VLD
ó
« ³ #8 : 26 2008, 12:21:30 »

От саме воно й постало,- чи нормально бути в колективі і при цьому не грати на інструменті.

Думаю , що ненормально, якщо мова не йде про вокал.

Як можна бути композитором і не грати на інструменнті?
Rocky Raccoon


Карма: 1
Offline Offline

: 577


« ³ #9 : 26 2008, 12:29:08 »

Моррісон писав не граючи на жодному інструменті (ну прийнанні спочатку). Він наспівував мелодії, а інші підбирали акомпанімент.
VLD
ó
« ³ #10 : 26 2008, 14:50:15 »

Цікаво
kokacher

Look out!


Карма: 0
Offline Offline

: 356


« ³ #11 : 26 2008, 15:12:38 »

У нас у ВУ ДАЛАКАХ, до речі, така ж ситуація ( за  винятком того, що я - не Моррісон )

записати нотами пісню  я не можу, лише даю текст і акорди, а потім наспівую.

Аранжування виходить колективним продуктом, і це цікаво. Кожен вносить щось свого.

Блюз "Сільська  любов"  http://www.youtube.com/watch?v=7ZeqY9kbQj0&feature=youtu.be
 ок-н-рол  про  пиво:  http://www.youtube.com/watch?v=3Gq8txPX7EI&feature=relmfu
smex03
"Rock-n-roll in see"
Модератор



Карма: 3
Offline Offline

: 2942


« ³ #12 : 27 2008, 20:23:46 »

Моррісон писав не граючи на жодному інструменті (ну прийнанні спочатку). Він наспівував мелодії, а інші підбирали акомпанімент.


Ще добалю що Джим спочатку і співати не вмів! за ньго ще й співали- а потім, згодом вже сам почав співати.  smiley


Hamer->Wah-Wah VOX V847->Fuzz Face->Tube Screamer->Tremolo "Tremulus Lune"->Rebote Delay 2.5-> Ерасов Bulldozer-> каб Bugera 4Х12"
Мой блог: www.smex03.blogspot.com
smex03
"Rock-n-roll in see"
Модератор



Карма: 3
Offline Offline

: 2942


« ³ #13 : 27 2008, 20:42:46 »

З вокалом варіант. Залишається тіки навчитися співати. )))

Можеш і не вчитися співати. Це твій вибір. Наприклад можеш бути в группі лише автором пісень-мелодій і т.д. і при цьому ні на чому не грати. smiley

Приклад:
Маргарита Пушкіна- автор пісень группи "Мастер",(і не тільки) і нічого ніби все ок. smiley 

Якщо людина талановита- то вона знаходе саме свій шлях для виплеску свого творчого погляду - і чи то буде музика- чи то малюнки-картини- чи то кіно чи ще якийсь вид мистецтва. Це лише спосіб вираження свого творчого погляду. Вибір за тобой що вибрати.  wink 

Так шо можеш бути лише автором текстів якщо цього тобі вистачить для реалізаціїї твоїх поглядів.

Hamer->Wah-Wah VOX V847->Fuzz Face->Tube Screamer->Tremolo "Tremulus Lune"->Rebote Delay 2.5-> Ерасов Bulldozer-> каб Bugera 4Х12"
Мой блог: www.smex03.blogspot.com
NAPALM
СОБУТЫЛЬНИК



Карма: 0
Offline Offline

: 362


« ³ #14 : 01 2008, 15:25:09 »

Нє, ну понятно, шо ніхто нікому не забороняє. Це питання скоріше мабуть до музикантів - як вони до такого ставляться, шо хтось їм придумує теми, а вони їх гратимуть. Про сесійних музикантів мова не йде, там зрозуміло - їм платять, вони грають. А от музиканти, які грають на інших "підставах" як до цього ставляться? Музиканти ж по ідеї люди творчі, а тут виходить тіпа навязування - ось маєш грати це  й це...  ше такий момент. smiley


Якщо тема кльова, чому б і не зіграти? Хіба важливо чия тема, якщо вона кльова?)). Я впевнений, що проблема в іншому. Тут як у торгівлі, кожен товар треба презентувати. Якби мені тупо дали віршика, я б ніколи не взявся. І впевнений, що це стосується всіх творчих людей, які самостійно пишуть. Отже можу зробити висновок - вчись співати wink. А про те, що грати потрібно це і це... - забудь, таке реально лише для поп музики. На даному етапі, вважаю, що єдине на що ти можеш розраховувати - співавторство!  8)

Да прибудет с вами рок!!!
: [1] 2   
   
 
: