+  rock.kiev.ua
|-+  РОК.мастерская» Гитарный отдел» Ламповые усилители и преампы BMT
:
:
: Вы можете привязать анонсы в разделе "Живой звук" к афише сайта. [ Узнать больше ]
: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   
   
: Ламповые усилители и преампы BMT  ( 161283 )
DRIVE
Гитар много небывает!!!



Карма: 0
Offline Offline

: 420


« ³ #120 : 07 2010, 21:31:48 »

Отличное ознакомительное видео, от себя добавлю, в живую сей преамп звучит на порядок круче. Тут уже производитель поработал на славу над самым востребованным каналом для металхэдов, среди девяти режимов перегруза каждый найдет себе по вкусу 8)
m_pain


Карма: 0
Offline Offline

: 2


« ³ #121 : 14 2010, 15:43:50 »

   Всім привіт. Гітаристу, який шукає собі ламповий звук - рекомендую гітарний преамп від ВМТ - Tube Wizard III.
   Я користуюсь преампом трохи більше місяця  - задоволений на всі 200% - це дійсно те, що я шукав для себе, як гітариста. Звук преампа класний, сочний і читаємий. На жаль у мене немає можливості зняти звук преампа мікрофоном з комбіка, тому я записав його в лінію.
   Гітара Ibanez RG2550 E-GK, датчики DiMarzio> преамп> вихід з преампа mixer> лінійний вхід звукової карти Sound Blaster. Перегруз записаний на каналі Lead, тембр Modern, структура 1.  ізні настройки лівої та правої гітари і соло. Звук гітари нічим не оброблявся.
   Виробнику окремо спасибі за Вашу роботу, продовжуйте в тому ж дусі! Творчих успіхів!

   http://file.qip.ru/file/119736325/9f7edf66/Metallica_-_Battery.html
BMT


Карма: 0
Offline Offline

: 90


« ³ #122 : 14 2010, 22:45:58 »

   Всім привіт. Гітаристу, який шукає собі ламповий звук - рекомендую гітарний преамп від ВМТ - Tube Wizard III.
   Я користуюсь преампом трохи більше місяця  - задоволений на всі 200% - це дійсно те, що я шукав для себе, як гітариста. Звук преампа класний, сочний і читаємий. На жаль у мене немає можливості зняти звук преампа мікрофоном з комбіка, тому я записав його в лінію.
   Гітара Ibanez RG2550 E-GK, датчики DiMarzio> преамп> вихід з преампа mixer> лінійний вхід звукової карти Sound Blaster. Перегруз записаний на каналі Lead, тембр Modern, структура 1.  ізні настройки лівої та правої гітари і соло. Звук гітари нічим не оброблявся.
   Виробнику окремо спасибі за Вашу роботу, продовжуйте в тому ж дусі! Творчих успіхів!

   http://file.qip.ru/file/119736325/9f7edf66/Metallica_-_Battery.html

  Будемо старатись,щиро радий,що Вам подобається наш преамп,успіхів в вашій творчості!
GuitarHero


Карма: 0
Offline Offline

: 5


« ³ #123 : 15 2010, 22:23:19 »

Привіт BMT!

Я собі не так давно придбав Блек Даймонд, все було нормально, але останнім часом почав замічати, що преамп почав трішки пісочити (граю в самопальний ламповий підсилювач, на днях буду ставити ельки лампи й динамік селейшн, надіюсь що проблема вирішиться). Пробував його гріти Бос Суперовердрайвом, пісок пропадає, звук стає більш "стратовським", але шуму тоді забагато й нереально грати. Пробував його в комбіки Line6 Spyder 3, трохи менше пісочить, сказав би, що хіба що нормальний гітарист, який вміє відстроїти звук почує той пісок (а 90% не вміють)). В Marshall AVT50 лише був нормальний звук, ще в якийсь, не пам"ятаю який маршал пробував, то звук дуже мало але пісочив.
Це можливо тому, що лампи здохли чи проблема в чомусь другому?
Дуже хочу дізнатись, як вирішити цю проблему.
BMT


Карма: 0
Offline Offline

: 90


« ³ #124 : 15 2010, 23:22:32 »

Привіт BMT!

Я собі не так давно придбав Блек Даймонд, все було нормально, але останнім часом почав замічати, що преамп почав трішки пісочити (граю в самопальний ламповий підсилювач, на днях буду ставити ельки лампи й динамік селейшн, надіюсь що проблема вирішиться). Пробував його гріти Бос Суперовердрайвом, пісок пропадає, звук стає більш "стратовським", але шуму тоді забагато й нереально грати. Пробував його в комбіки Line6 Spyder 3, трохи менше пісочить, сказав би, що хіба що нормальний гітарист, який вміє відстроїти звук почує той пісок (а 90% не вміють)). В Marshall AVT50 лише був нормальний звук, ще в якийсь, не пам"ятаю який маршал пробував, то звук дуже мало але пісочив.
Це можливо тому, що лампи здохли чи проблема в чомусь другому?
Дуже хочу дізнатись, як вирішити цю проблему.

  Навряд чи лампи здохли,треба дивитись,присилайте його до нас в Житомир,розберемось,якщо
 вирішите.то пишіть мені в лічку.
GuitarHero


Карма: 0
Offline Offline

: 5


« ³ #125 : 16 2010, 21:38:03 »

BMT

Та я б прислав, але проблема, що я загубив гарантійний талон, хоча він в мене до травня 2010 року.
BMT


Карма: 0
Offline Offline

: 90


« ³ #126 : 17 2010, 23:21:13 »

BMT

Та я б прислав, але проблема, що я загубив гарантійний талон, хоча він в мене до травня 2010 року.

 Я вірю,що талон у Вас  був.
smex03
"Rock-n-roll in see"
Модератор



Карма: 3
Offline Offline

: 2942


« ³ #127 : 18 2010, 02:08:25 »

а ваші дівайси нумеруються при виготовленні? я в том смислі що номер вибивається на корпусі десь?

Hamer->Wah-Wah VOX V847->Fuzz Face->Tube Screamer->Tremolo "Tremulus Lune"->Rebote Delay 2.5-> Ерасов Bulldozer-> каб Bugera 4Х12"
Мой блог: www.smex03.blogspot.com
DRIVE
Гитар много небывает!!!



Карма: 0
Offline Offline

: 420


« ³ #128 : 18 2010, 13:33:01 »

нумеруются снизу на крышке
smex03
"Rock-n-roll in see"
Модератор



Карма: 3
Offline Offline

: 2942


« ³ #129 : 18 2010, 16:41:55 »

нумеруются снизу на крышке

прикольно- тоді навідь за відсутності талона можна знайти дату продажу дівайса. smiley

Hamer->Wah-Wah VOX V847->Fuzz Face->Tube Screamer->Tremolo "Tremulus Lune"->Rebote Delay 2.5-> Ерасов Bulldozer-> каб Bugera 4Х12"
Мой блог: www.smex03.blogspot.com
GuitarHero


Карма: 0
Offline Offline

: 5


« ³ #130 : 18 2010, 22:40:46 »

BMT

Сильно вибачаюсь, походу то в мене усілок накрився а не БМТ))
Ayrron


Карма: 0
Offline Offline

: 31


« ³ #131 : 06 2010, 00:21:33 »

Новичек (недавно купил гитару и учусь).
Гитара полуакустика или "джаз-гитара" (остновной стиль - джаз, блюз, джаз-фанк).
Присматриваюсь к продукции "БМТ".
Хочу добится примерно такого звучания, как у исполнителя Chuck Loeb: http://www.youtube.com/watch?v=rtFxXa-jcsMСе (можно прослушать различные его исполнения)
Предполагаю "окрытую архитектуру" - "голова", потом докупить остальное ("кабинет", если я правильно понял), эксплуатироваться будет дома.
Буду благодарен за помощь и разъяснения.
Спасибо.

BMT


Карма: 0
Offline Offline

: 90


« ³ #132 : 06 2010, 21:23:04 »

Новичек (недавно купил гитару и учусь).
Гитара полуакустика или "джаз-гитара" (остновной стиль - джаз, блюз, джаз-фанк).
Присматриваюсь к продукции "БМТ".
Хочу добится примерно такого звучания, как у исполнителя Chuck Loeb: http://www.youtube.com/watch?v=rtFxXa-jcsMСе (можно прослушать различные его исполнения)
Предполагаю "окрытую архитектуру" - "голова", потом докупить остальное ("кабинет", если я правильно понял), эксплуатироваться будет дома.
Буду благодарен за помощь и разъяснения.
Спасибо.

 



  Если Вы будете пользоваться усилителем дома,то можно будет использовать ламповый усилитель МИНИЛЮКС 3 ,разработку которого мы заканчиваем ,там на чистом канале подобный звук получается без проблем.
Ayrron


Карма: 0
Offline Offline

: 31


« ³ #133 : 06 2010, 22:14:23 »

Уважаемый "БМТ".
Спасибо за ответ.
Прослушайте пожалуйста еще данную запись (здесь чистое гитарное соло и можно детально услышать звук без сопровождения), исполнитель Матт Оттен:
http://www.youtube.com/user/mattotten#p/u/15/QGjHYmaZLbo
Мне важно приблизиться к звучанию.
Спасибо.
Dao
★★★★★



Карма: 1
Offline Offline

: 230


« ³ #134 : 07 2010, 19:14:20 »

Кажется что тут  в последнее время только клоны БМТ задают себе вопросы и сами себе на них отвечают  wink
ПС.DRIVE и smex03 не в счет

Life is beautiful, mother fuckers!
: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   
   
 
: