+  Форум rock.kiev.ua
Имя пользователя:
Пароль:
Новини: Вы можете привязать анонсы в разделе "Живой звук" к афише сайта. [ Узнать больше ]
  Перегляд Повідомлень
Сторінок: 1 ... 10 11 [12]
166  Беседы на сонных кухнях... / Рок - жизнь / Re: Прошу допомоги у визначенні стилю музики : 30 Вересня 2010, 19:32:20
Вопрос автору.
А вы не задумывались над тем,чтобы забить эти мидишки в тот же Reason или Нюню и там обработать?
Тогда и стиль будет проще обозначить и вообще качество прилично повысится при наличии ровных рук забивальщика и желания поработать.  smiley
Якщо не вдасться зібрати під проект музикантів, на що я ще надіюсь, то прийдеться доробляти в інших програмах (я використовував Finale, Kinetik2, Cubase). Але, з музикантами було б краще. Та й голос треба якийсь нормальний (а не мій), бо є тексти.
167  Беседы на сонных кухнях... / Рок - жизнь / Re: Прошу допомоги у визначенні стилю музики : 29 Вересня 2010, 18:39:34
Гарно та лаконічно все сказано, але, колеги, я би не став попсу називати синонімом поп-музики.  Це поняття близькі, але не одне і те ж. (Важко АББу назвати попсою).
168  Беседы на сонных кухнях... / Рок - жизнь / Re: Прошу допомоги у визначенні стилю музики : 28 Вересня 2010, 19:17:08
Багато слів, бо змушений  писати подробно для того, щоби бути зрозумілим.
Про 80 % бидла не зовсім погоджуюсь,  хоча так само притримуюсь десь таких цифр, але в іншому контексті. Ще у Біблії було написано про так званий біблійний залишок, - тих людей, що вирішують справу -10 %. від тих, що бере участь (чи імітує участь.)  Але ж остальні 90-80% не є бидлом, просто вони цим не цікавляться, ( а може й нічим не цікавляться, це скоріше багно, болото.). Згідно з біблійним залишком – 10% - рафіноване бидло.
Про попсу, – тут складніше. Я не зустрічав якогось вдалого визначення цього явища. Але можна спробувати змоделювати. Хотів би щоби форумчани добавили свої пункти та відкоректували написане мною. Може вийде колективне визначення попси.
На мою думку треба висвітлити такі питання.
1.Завжди попса - Формат РС-СС (пісі- сісі), тобто  бажання сподобатись насамперед  не музикою, а зовнішністю, на сексуальному рівні  - пісями, сісями,  личком, прикідом тощо. І не обов’язково це мають бути жінки.
2.Попса- це майже завжди кон’юктура. Тобто  відверте бажання  догодити смакам і перехопити аудиторію кимось раніше сформовану.
3. Майже завжди продюсерські проекти, коли Дядя набирає штат, який не уявляє до кінця своєї ролі у тому проекті, але  який повинен виконувати певні дії для отримання швидкого прибутку – для цього обов’язкові перші два пункти.
4. І головне – це відсутність «Божої іскри», хоча на це також потрібне визначення, але лишу його яким є.
Хоча вищезазначене не є виключно ознакою попси. Це все у якомусь ступені присутнє і в серйозній музиці,  - питання  кількості. Це все-таки поняття суб’єктивне та ірраціональне.
Вибачайте і за цей довгий пост.
169  Беседы на сонных кухнях... / Рок - жизнь / Re: Прошу допомоги у визначенні стилю музики : 26 Вересня 2010, 15:21:14
Ну якщо казати відверто, то і рок-музику скоро (а то і уже зараз ) доведеться популяризувати... А вь| изволите-с про украинский Пинк Флойд... Реальний стан речей інший

Цілком правильно. Але біда і української і світової рок-музики у «лейбловості». Можливо цей термін я тільки що придумав. Суть у тому, що музиканти не прагнуть творити музику, а «рок-музику». І в межу своєї компетентності починають використовувати лейбл - зовнішні атрибути: специфічний саунд, прийоми, екіпіровку, поведінку тощо. І це ставлять на перше місце, забуваючи, що рок-музика це по-перше все-таки музика, яка характеризується  засобами вираження. – інструментами. А звідси і безліч ерзацу (замінника), а далі – падіння вагомості лейбла рок-музики. Тому в погану музику і вкладають купу грошей, щоби популяризувати, а це створює геометричну прогресію лайна.
Я усвідомлюю, що висловлюю аж ніяк не однозначні і суб'єктивні речі, але  падіння сталося не зараз і не вчора а в часи появи таких груп-епігонів як Кіс, Скорпіонс, Металіка, Бон Джові ets. Я їх відношу до прихованої попси. Молодому поколінню важко це уяснити, але саме з того часу і почалася деградація. А більшість теперішніх музикантів хоче бути схожими навіть не на перших епігонів, а на клонів у десятому поколінні. Тому девальвація рок-музики і набрала оборотів. 
Український Пінк Флойд неможливий, коли наслідувати сам пінк Флойд, або його епігонів. Але чомусь у нас навіть ніхто не працює у такому напрямку. Ось що дивно.
170  Беседы на сонных кухнях... / Рок - жизнь / Re: Прошу допомоги у визначенні стилю музики : 22 Вересня 2010, 13:13:32
Та чого ви вперлися в це міді? Я вже сьомий раз повторюю про те, що є тема, проект, каркас, а з нього можна щось зробити цікаве.
171  Беседы на сонных кухнях... / Рок - жизнь / Re: Прошу допомоги у визначенні стилю музики : 21 Вересня 2010, 20:12:53
Я ніколи не говорив про «переосмысление». А рок-осмислення, це трохи інше. Чи вимагає Ведель популяризації? Безумовно вимагає. В Україні навіть досі немає вулиці Артема Веделя. Чи не показник  не вшанування та забуття? А він чи не найкращий український композитор. Пересічний українець навіть не підозрює про такого музиканта. Про нього чули (бо їм викладали) музиканти,  а його роботи знають лише хоровики і то не більше 10 відсотків від його  творів. Ви співали Веделя, я співав, хтось диригував, я диригував, - ось вам і всі шанувальники. Може є якісь інструментальні викладення?  Також немає. Я боюсь чи не є я єдиним, що пробує зробити аудиторію Веделя ширшою. І це дуже прикро. І повірте, я надто досвідчений, щоби вважати свою популяризацію геніяльною. А може серед форумчан є геніяльні композитори та музиканти? То дайте посилання. Та й чи сумісні ці поняття –ці форуми  та геніяльність?. Ми такі як є ( як пише loxa). Та нас чомусь влаштовує 18-й (умовно) дивізіон рок музики. І дуже психологічно важко з нього вилізти. Але два-три професійниї музиканта, яких тут досить багато, змогли б зробити із моєї спроби подію.
У цій сфері потрібні піонери (не в смислі «взвєйтесь кастрамі»). Може ці мої маленькі опуси побудять когось талановитішого на хорошу справу і у нас з'явиться свій пінк Флойд. Я буду тільки радий. Беріться, роботи вистачить. «Ноты есть».
А Болік і Льолік, все-таки поляки. Це британці адаптували їх під Джима і Джема. Шкода, що посилання  видалили, бо дійсно було не по темі.
172  Беседы на сонных кухнях... / Рок - жизнь / Re: Прошу допомоги у визначенні стилю музики : 17 Вересня 2010, 14:41:20

 ...мені це нагадало уривки з відомих оркестрових композицій тупо передертих і забитих в міді, причому доволі посередньо.

Щоби учасники форуму чіткіше мали уявлення про оригінал цієї музики . можна послухати ось тут (хоча це не найкраще виконання "Покаянія..." Веделя):

 http://dietcookingrecipes.com/video/qYCUO5sV6Ns/Покаяния-отверзи-ми-двери.html

Так, що тупо передерти хорову музику (Ведель не писав оркестрових композицій) не так то і легко, треба володіти матеріалом. Зрівняйте оригінал і популяризацію.
173  Беседы на сонных кухнях... / Сайгон / Re: Фанфик: Школа рока какова она есть : 17 Вересня 2010, 12:21:54
Мені подобаються біль лаконічні тексти, типу:
Теперь всё не то:
Ринго - стар
Дитер - болен
Эдуард - хил

Далі пару імен я забув, може хто нагадає?
174  Беседы на сонных кухнях... / Рок - жизнь / Re: Прошу допомоги у визначенні стилю музики : 16 Вересня 2010, 21:40:02
Все-таки добре? що по-різному розуміємо музику, тому і так багато різних напрямків. Зрівняйте T.Rex і Вейкмана, я думаю вони один одного не переносили. Тому я шукаю однодумців, тих людей, які бачать у цьому якусь перспективу.
А те що, музика "тупо зідрана і забита у міді" - так і вам також карти в руки. А я дійсно не хочу перекраювати написане Музикантом. І не претендую на геніяльність (не того віку і досвіду), лиш хочу донести дійсно класну музику Веделя до ширшої аудиторії.  Доробити та поправити форму-оздоблення (не плутати з аранжуванням) можуть тільки хороші музиканти. Це вже інший процес.
І буду радий будь-якій допомозі професіоналів саунду та виконання. Співробітництво може бути досить просте - разом рухати цей проект, тим більше що є перспектива продовження тематики. Умови обговорити просто - у мене амбіцій великих немає. Тому даю миючий засіб -  szast(собацюра)ukrpost.ua
175  Беседы на сонных кухнях... / Рок - жизнь / Re: Прошу допомоги у визначенні стилю музики : 15 Вересня 2010, 20:41:35
Тю.
Я  питаю не про саунд, не про звучання, а про можливий стиль. Чи ви хочете сказати, що міді (комп) музика не може мати стилю? Та й там на посиланні написано, що музика є комп'ютерною та розшукуються музиканти (а не гопники) для нормального виконання, оскільки ця музика на голову вище від того, що вивалюється на цьому сайті та пропонується авторами реплік.
Хоча одна версія є - міді-рок. Дякую.
Хто ще допоможе?
176  Беседы на сонных кухнях... / Рок - жизнь / Re: Прошу допомоги у визначенні стилю музики : 15 Вересня 2010, 14:14:06
Що мається на увазі?
177  Беседы на сонных кухнях... / Рок - жизнь / Прошу допомоги у визначенні стилю музики : 14 Вересня 2010, 19:06:06
Прошу допомоги у визначенні стилю музики. Спочатку я назвав стиль - готичний симфонічний рок. Не за сучасними квазікваліфікаціями, а по суті, - музика була досить похмурою та депресивною. Але в ході допрацювань вона стала світлішою та оптимістичнішою. Тому прошу допомоги у спеціалістів, або й просто гарних дилетантів-знавців. Заздалегідь дякую.
http://www.vulyk.ua/SZ та натиснути альбом "Іван Телес" :-\

PS. Другу композицію - Викрадення - можна не слухати, бо вона випадає із загального настрою, - такі собі " іздержкі проізводства".
178  Беседы на сонных кухнях... / Рок - жизнь / Re: Ваші смаки в Рок музиці? : 11 Вересня 2010, 15:29:37
Визначені стилі у рок музиці - категорія доволі не точка та суб'єктивна, тому я не оперую такими поняттями.
Про смаки краще говорити по напрямкам, називаючи їх засновників (також умовно, але трохи точніше).
Я люблю пізній Beatles та ексбітлів, Pink Floyd, ранній Deep Purple, Urian Heep, Led Zeppelin, Genesis, Jethro Tull, Rick Wakeman,  T.Rex, The Doors  та інших класиків, оперу Ісус Христос - суперзірка. Люблю мелодійну поп-музику (не попсу) типу АВВА, де є яскраво вираженою мелодійна лінія. Якщо немає теми - мелодії, то для мене це не є музикою.
Вважаю, що рок-музика перестала розвиватися з 1979р. Тому не люблю слухати, хоча поважаю як музикантів, апологетів цих груп.
До речі, про стилі. Хто б допоміг мені визначити приблизний стиль мого альбомчику?  (http://www.vulyk.ua/SZ) Раніше я назвав його "готичний симфонічний рок" за доволі похмуре звучання. Але після допрацьовок музика стала світлішою і таке визначення вже не зовсім підходить. 
179  РОК.мастерская / Мастерская / Re: Бэклайн или "Как играть под минус?" : 01 Вересня 2010, 17:01:08
Зробіть простіше. Замість метронома запишіть разом із басом якийсь барабан(чик) для ритму. Нехай іде у зал, реальний його перекриє. А може навіть цікавішою буде партія вашого драмера.
Для цього достатньо і МР3 плеєра із двійником.
Сторінок: 1 ... 10 11 [12]