+  Форум rock.kiev.ua
Имя пользователя:
Пароль:
Новини: Вы можете привязать анонсы в разделе "Живой звук" к афише сайта. [ Узнать больше ]
  Перегляд Повідомлень
Сторінок: [1] 2
1  Беседы на сонных кухнях... / Живой звук! / 25-26 січня, Фестиваль "РОК-СВОБОДА 2013" : 11 Січня 2013, 23:57:57


25-26 січня 2013 року в м. Стрий відбудеться великий дводенний рок-фестиваль "РОК-СВОБОДА 2013".
Вхід - ВІЛЬНИЙ!

На фестивалі гратимуть:

Механічний Апельсин
http://rock-n-roll.net.ua
http://vkontakte.ru/mehanichnyjapelsyn
http://vkontakte.ru/mehanichnyi_apelsyn

Брем Стокер
http://vk.com/brem_stoker
http://vkontakte.ru/bremstoker

АННА
http://bandanna.com.ua/
http://vk.com/club1397462

NEBRASKA
http://www.ex.ua/view/17120125
http://vk.com/nebraska_band

Ворст
http://vk.com/worst_group

Octopus Kraft
http://vk.com/public35520533
http://octopuskraft.bandcamp.com

СПЛЕТ
http://vk.com/club22892922

Периферія
http://vkontakte.ru/peryferiya_chortkiv

ЯntaR CITY
http://vk.com/club9329569

Vox Populi
http://vk.com/club3602952

Калич Блюз
http://vk.com/kalychblues

Дикі Серцем
http://vk.com/dyki_sertsem

Місце знаходження: м. Стрий, Міський будинок культури ім. Соломії Крушельницької

Початок: 25 сiчня о 16:00
Закінчення: 26 сiчня о 23:00


Зустріч вконтакті: http://vk.com/rock_svoboda_2013
2  Беседы на сонных кухнях... / Рок - жизнь / Re:IASRG "BLACK ANGELS" (TM) - Angels Rock & Show : 23 Листопада 2012, 04:51:00
ну и тут фанарт запощу
3  Беседы на сонных кухнях... / Рок - жизнь / Группа «АННА» вместе с NORD PRODUCTION нарисовали «Картины»! : 23 Листопада 2012, 04:47:51

Представляем вашему вниманию новую видео-работу львовской группы «АННА» на песню “Картини”. Презентация клипа успешно прошла 13 октября этого года во львовском арт-кафе “САЛО”. Это уже не первый клип группы, но он является дебютным в акустической программе, которой музыканты из «АННА» активно занимаются в последнее время. Также эта песня является первым синглом с будущего акустического альбома, запись над которым уже началась.
В съёмках клипа и записи трека, принял участие львовский музыкант Илья Орлов («I Gave Back»), кроме того Илья и есть тот, кто занимается записью и сведением акустического альбома для группы «АННА».
Режиссером данной работы стал львовский клипмейкер и основатель «NORD PRODUCTION» Тарас Дронь. Он и его команда, можно сказать «нарисовали» эти «картини» и додали много важного символизма, для тех кто «думает». Теперь вы тоже имеете возможность посмотреть эту работу и разобратся в своих «картинах»...

http://www.youtube.com/watch?v=iX8QJm-bTrg

АННА в сети:


NORD PRODUCTION: http://nordproduction.com/ua/
4  Беседы на сонных кухнях... / Рок - жизнь / Re:Lame Johnson Trio: «Олдскул живий!» : 06 Листопада 2012, 23:18:56
можно конечно и даже нужно, и мне линк плиз кинь - пацанам скину
5  Беседы на сонных кухнях... / Рок - жизнь / Lame Johnson Trio: «Олдскул живий!» : 02 Листопада 2012, 02:03:11

Lame Johnson Trio – молодий львівський funk/blues-rock гурт створений восени 2012 року Ігором Лапкою, Максімом Курило та Іваном Андрейко. Хлопці вже презентували дебютний сингл «Cinema», наразі пишуть першу платівку.
Музика Lame Johnson Trio – тру олдскульний англомовний гаражний funky/blues-rock.
Знайомимось!Хлопці, привіт! Розкажіть історію створення Вашого колективу. Здається ви раніше називалися «The Boogie Experience»?
Ваня: Ми з Максом деякий час грали вдвох. Проте, нам хотілося повноцінного колективу. Довідавшись про «Level-UP», ми вирішили взяти в ньому участь, але нам не вистачало басиста. Віктор Степанович Іванов – мій хороший друг і вчитель, порадив нам Ігора. Часу на знайомство не було – до конкурсу залишалось пару днів, і ми, зігравши 3 репетиції, виступили на конкурсі як The Boogie Experience (один з перших варіантів назви групи, що прийшов до голови).
Ігор: В гурт я прийшов трохи з запізненням, познайомився з хлопцями через вчителя по гітарі. Я просто хотів десь грати, він мене й «підкинув» до них. Гурт мені сподобався – класні ідеї, купа драйву…саме та музика, яку я люблю.

Трьох репетицій вистачило щоб зігратися? Що конкретно реально дав Вам «Level-UP?»
Ваня: За три репетиції ми розібрали дві пісні – одну нашу «Experience» і «Ain't no sunshine?» Біла Уізерса (в аранжуванні Джона Меєра). На «Lеvel-UP`і» ми зіграли «так собі», сам подумай – як можна зігратися за три репетиції?! Але ми зайняли там 9 місце з 20, це дало нам впевненості в тому, що ми робимо. Також конкурс дав нам можливість виступити вперше і ми отримали відгуки суддів, свого роду професіоналів й тим самим отримали хороший досвід.

Ви граєте «в троєчку». А хто такий Lame Johnson?
Максім: Нам подобається грати «В троєчку», це свого роду трикутник в якому легко зрозуміти один одного. Плюс це по-олдскульному!  1:ls
Ваня: Не факт, що з часом в гурті можуть зявлятися й інші музиканти: сакс, клавіші, чи труби… Це буде або сесійно, або на окремих виступах.
Ігор: Хочеться різноманітності, різнобарвності, щоб музика була цікавою.
Ваня:Троє – це як блюзовий кістяк, а «Lame Johnson» – це псевдонім. В перекладі «Кульгавий Джонсон» - може символізувати небезтурботне життя людини, наповнене блюзом, та іншим розчаруванням. Ним в принципі можу бути і я))) колись дуже давно важко зламав ногу, і в даний час трохи накульгую, але це ніяк на мене невпливає.

Пацани! Чому саме олдскул? Блюз/фанкі/хардрок? Ви вірите в Revival? Адже зараз серед молоді більш популярні альтернативні і агресивні стилі, електроніка, хіп-хоп тощо?
Ваня: Олдскул живий! Щоб не говорили прихильники інших стилів чи напрямків, в кожного – свій смак, своя думка, свій погляд на все. Ми живемо в добу вільного віросповідання, коли кожен може робити що заманеться, а нам подобається те, що ми робимо, в цьому є якесь мясо, яке ми хаваємо, і яке потрібне нашим вухам... Мода?? Не сперечаюся, мода це серйозно.  1:ls  Але хто знає що буде модно завтра? Слухати disco і пити пепсі-колу… Це не до нас! Ми поза модою, ми на своїй хвилі рок-н-рольного радіо!  1:ls
Ігор: Олдскульна музика – це перш за все класний драйв. Ця музика завжди буде на висоті тому що вона вже залишила величезний слід в історії.

Мода…вона багатогранна. Наприклад, зараз також пішла мода на кавер-бенди. Виступи в пабах. Ви ж більше створюєте свою власну (авторську) музику?
Ваня: Мода, мінлива... Можливо зараз є тенденція на кавер-бенди, тому що на них є попит, з кожним днем з’являється безліч класних сцен, а кавери знають всі, це популярно, це хороший продукт… Але ми не мотивуємося матеріальною вигодою граючи музику… Не сперечаюся, в нас теж є (і надалі будуть) кавери, але перш за все на речі і виконавців, які нам подобаються і від яких ми кайфуємо. Проте основну ставку ми робимо на власну творчість та самовираження. Я до прикладу граю в одному кавер-бенді на клавішних і гітарі, але більше
 задоволення мені приносить писати і грати власну музику.Давайте тоді поговоримо про вашу творчість. Не враховуючи демо в гурту вже є сингл «Cinema». Де записували? Чи увійде ця пісня у повноформатний альбом?
Ваня: Записували на «EF-Studio»... Чи увійде «Cinema» до дебютного альбому? Думаю що так, але це залежатиме від настрою платівки, якщо пісня «влиється» в картину то думаю що так, вона буде в альбомі

Роботу над повноформатником вже розпочато?
Ваня: Так в нас вже є 10 пісень в репертуарі, також йде робота над його поповненням, плануємо випустити альбом наступного року.

В Україні взагалі проблема з лейблами і музичною індустрією. За бугром СД вже давно не продаються. А в нас до сих пір немає інфраструктури для рок-музики. Ви, напевно як і більшість колективів, будете шукати так-званий WEB-лейбл?
Ваня: Якщо чесно, навіть не задумувалися, в принципі планували записавши матеріал, розмістити його в Інтернеті, на радіо, та виступати на клубних сценах... Лейбл, можливо згодом. Зараз нас цікавить самореалізація в творчому плані, робити щось нове, вчитися чогось нового, цікавого... так би мовити, розбавляти фарби іншими кольорами, щоб наша музика ставала що раз цікавішою.

Хто впливав на вашу творчість? Які гурти/виконавці?
Ваня: Особисто на мене великий вплив мав Джимі Хендрікс, хоча насправді на мене впливало і надалі впливає безліч класних музикантів, а це Led Zeppelin, Pink Floyd, ACDC, Metalica, Black Country Communion, Red Hot Chili Peppers, John Mayer цей список можна продовжувати і продовжувати. Я слухаю музику альбомами, і буквально хаваю все підряд, тому підпадаю під вплив будь-якої музики яка в мене в плеєрі(звичайно виключаючи зі списку шансон, реп, естраду і тому подібне). З неї черпаю натхнення.
Ігор: Dream theater, ACDC, Pink Floyd, Queen, Scorpions, Metallica, RHCP, Led Zeppelin,
з музикантів: John Scofield, jaco Pastorius, John Patituchi, Marcus Miller, Victor Wooten, Ron Karter, Garry Willis. З нашого: Океан Ельзи, Брати Гадюкіни, ВВ,
Максім: Led Zeppelin, Jimi Hendrix Experience, Metallica, Offspring, Red Hot Chilli Peppers, Black Country Comunion, Ляпис Трубецкой.

Найближчі концерти?
Ваня: В Lame Johnson Trio наразі немає запланованих виступів, зараз ми приділяємо увагу напрацюванню матеріалу, можливо будемо виступати на пару з іншими гуртами, подібними по формату, чи на тематичних концертах...

Ігор прийшов в гурт за порадою вчителя музики. Ви всі отримуєте музичну освіту?
Ваня: Ні, я маю постійну роботу, музикою займаюся самостійно... хоча в дитинстві  я вчився в муз.школі до неї пішов в 5-ти річному віці, швидше чим в загальноосвітню, і вчився там 6 років в класі Фортепіано, після кинув не довчившись року, взявся за гітару в 15, вчився місяць в вчителя з "Просвіти" (це в нас на Левандівці такий дім культури є), а після самостійно правда під керівництвом хорошого наставника.
Ігор: Я не маю музичної освіти і в музичну школу не ходив просто беру уроки в вчителя, а за освітою я інженер-конструктор.  1:ls
Максім: Вчився декілька років на фортепіано, потім змінив на гітару, а приблизно 4 роки тому сів за барабани, і як то кажуть "панєслась".  1:ls

Побажання читачам?
Ваня: Слухати, класну музику, дихати на повні груди, займатися тим що подобається, і насолоджуватися життям, ну і звичайно ж слухати наші пісні, чекати нових, ходити на наші концерти. cool
Макс: Жити під хорошу музику.
Ігор: Переборюйте свою лінь вона вас погубить.

Спілкувався Євген «punker»


«Lame Johnson Trio» в мережі:
http://www.myspace.com/lame_johnson_trio
http://vk.com/lame_johnson_trio
http://www.facebook.com/LameJohnsonTrio

Скачати сингл «Cinema»:

http://www.mediafire.com/?sorae0labunr4la
6  Беседы на сонных кухнях... / Живой звук! / 06/10/2012 Львів, фестиваль "Завантаження" : 29 Вересня 2012, 00:30:47

Зустрінь жовтень з рок-фестивалем альтернативної думки «Завантаження», що відбудеться 6 жовтня у Львові, о 13.00 в Палаці спорту «Україна». Це буде не просто концерт, це буде справжнє шоу, покликане створити новий імідж не тільки українській альтернативній сцені, а й публіці.
Завантаж в собі порцію якісної рок-музики!

Музичне наповнення Фестивалю:

Вечірня сцена:
АННА (Львів)
РОЛЛІКС (Херсон)
MERVA (Рівне)
K402 (Львів)

Запрошений гість
STIGMATA (Росія, Санкт-Петербург)

Денна Сцена:
MORPHINE SUFFERING (Київ)
THE SECRETS BETWEEN US (Тернопіль)
JINJER (Донецьк)
SUN ECLIPSE (Вінниця)
MATERA (Кіровоград)

Вартість квитків:
до 1 жовтня – 80 грн
з 1 по 6 жовтня – 90 грн
безпосередньо на фестивалі – 100 грн

Квитки можна придбати: kasa.in.ua
також за тел. 093-0000-754

Придбати квитки в Тернополі: 063 74 95 774 - Ростик

Зв'язок:
Офіційний сайт: http://loadfest.com.ua/
E-Mail: loadfest.lviv@gmail.com

Соціальні мережі:
http://www.facebook.com/loadfest
http://vk.com/loadfest_2012
7  Беседы на сонных кухнях... / Рок - жизнь / «Механічний Апельсин» та «Мотор’ролла» презентують спільний кліп : 22 Вересня 2012, 13:47:32


Гурти «Механічний Апельсин» та «Мотор’ролла» презентували спільний кліп на пісню «Ти сама» (що увійшла до четвертого альбому «Апельсину» «Цирк Квітів»).

Ідея дуетів останнім часом активно заполонила радіопростір. «Тартак» оприлюднив пісню з Діаною Поповою, «Океан Ельзи» заспівав з «Бумбоксом», а цієї неділі «Механічний Апельсин» презентує на радіо власну роботу, яку група записувала спільно з командою «Мотор’ролла». Обидві групи знайомі вже давно, але про створення чогось спільного мова раніше не заходила. І можливо б і не зайшла, якби «Механічний Апельсин» не написав композицію «Ти Сама». Чому саме її вирішили виконати дуетом вокаліст «Апельсину» Юра пояснив коротко і просто:

«Ця пісня не пасує до мого вокалу. Дуже важко мені її було наспівати, хоча ми її самі придумали, зате вона ідеально пасувала для вокалу Сєні».

На пропозицію колег Сергій Присяжний, він же «Сєня», лідер «Мотор’ролли», відповів відразу і позитивно. За його словами, трек йому сподобався відразу і навіть в процесі роботи він нічого від себе ані в текст, ані в музику не додавав, оскільки на його думку там і так все було на місці.
Щоправда, презентувавши композицію на радіо, групи тепер постали перед дилемою, як її виконувати на живих концертах. У «Мотор’ролли» на це свій погляд:

«Я думаю, що ця пісня цілком і повністю належить групі «Механічний Апельсин» я буду розраховувати тільки на те, що ми десь будемо зустрічатися на спільних імпрезах і я буду виходити з ними і намагатися передати її на концерті в такому варіанті, як вона записана».
А сам «Механічний Апельсин» дивиться на все простіше:

«Зі свого боку можу сказати, що ми її на концертах виконуємо, але якщо «Мотор’ролла» її буде грати на власних концертах – то ми нічого проти не маємо».

Кліп:
http://www.youtube.com/watch?v=PXXwRBQQdng&feature=player_embedded

Офіційний сайт гурту «Механічний Апельсин»:
http://rock-n-roll.net.ua/

Офіційний сайт гурту «Мотор’ролла»:
http://www.motor-rolla.com/

Завантажити пісню "Ти Сама":
http://www.ex.ua/view/16752703

Завантажити альбом «Цирк Квітів»:

http://rock-n-roll.net.ua/muzon/Meh_apelsin_Cirk_kvitiv.rar
8  Беседы на сонных кухнях... / Живой звук! / Re:1/04/12 ювілейна "Руйнація Х" - наймасштабніший фестиваль альт. музики України : 29 Березня 2012, 19:31:08


Віктор Новосьолов: Для мене «Руйнація» - як народження дитини...
Головний організатор і батько фестивалю Віктор Новосьолов зголосився розкрити останні таємниці підготовки фесту…
9  Беседы на сонных кухнях... / Живой звук! / Re:1/04/12 ювілейна "Руйнація Х" - наймасштабніший фестиваль альт. музики України : 21 Березня 2012, 22:24:10
Приглашение от калифорнийцев (hed) P.E.
10  Беседы на сонных кухнях... / Живой звук! / Afterparty від фестивалю "Руйнація Х"! : 19 Березня 2012, 15:59:25


Продовжуй відриватись всю ніч!
Ти хочеш ще шалених відчуттів, драйву та музики? Тоді тобі в клуб "Rock Garage"! (вул. Городоцька, 285)
Організатори фестивалю "Руйнація" запрошують тебе на закрите Afterparty, яке розпочнеться одразу після фестивалю! Тут будуть: музиканти, групи, організатори, помічники фестивалю "Руйнація Х"!
Присутній "руйнівний" дух, знищені бар'єри між музикантами, організаторами та фанами допоможуть отримати максимальну енергію та задоволення від фесту!


 У програмі "Afterparty від РУЙНАЦІЇ Х" тематичний рок-діскач на всю ніч!

 Чекаємо Вас 1 квітня з 23:00!
 Вартість входу  - 40 грн
 З ленточкою "РУЙНАЦІЯ" - 30 грн

Важливо! По закінченню фестивалю "РУЙНАЦІЯ" біля в ходу в ЦЕ-Х будуть стояти автобуси, які довезуть бажаючих в клуб "Rock Garage" за ціною звичайної маршрутки по місту, 2грн.

УВАГА! Кількість місць обмежена!
11  Беседы на сонных кухнях... / Живой звук! / Re:1/04/12 ювілейна "Руйнація Х" - наймасштабніший фестиваль альт. музики України : 13 Березня 2012, 16:01:22
Журнал фестивалю "Руйнація Х":
http://www.youtube.com/watch?v=alZSAg8Gh4w&context=C4c482b4ADvjVQa1PpcFOBpQsy7aA-24QbbCsExKQ32LtbuLNBTD4=
12  Беседы на сонных кухнях... / Живой звук! / 1/04/12 ювілейна "Руйнація Х" - наймасштабніший фестиваль альт. музики України : 04 Березня 2012, 13:47:47

1 квітня у Львові відбудеться ювілейна «Руйнація Х».

Хедлайнером фестивалю стануть американці (HED) P.E.

Також, на сцену «Руйнації Х» вийдуть одні з найкращих гуртів української альтернативної сцени:
ЗЛАМ (м. Київ)
Тонкая Красная Нить (м. Харків)
Димна Суміш (м. Київ)
ТОЛ (м. Київ)
АННА (м. Львів)
PINS (м. Кременчук)
МЕРВА (м. Рівне).


З нагоди ювілейного фесту було запущено офіційний сайт, відвідувачі якого зможуть знайти найсвіжіші «руйнівні» новини і детальну інформацію.
Також організатори готують новий концертний майданчик «Це-Х» (за адресою вул. Федьковича 51-б, біля супермаркету «Скриня»), який зможе вмістити всіх охочих відвідати альтернативне свято.

Початок: 13:13

Вартість квитків:
 1 - 31 березня: 110 грн (в точках розповсюдження і в офіційних промоутерів.)

 В день фестивалю 130 грн (в касах)

Офіційний сайт: http://ruinatsiya.com/

Зустріч VK: http://vk.com/ruinaciya2012
Зустріч FB: http://www.facebook.com/events/133319373457998/
Зустріч last.fm: http://www.lastfm.ru/festival/3220966+Руйнація+Х

Акредитація ЗМІ

Замовлення квитків:


Генеральний інтернет-партнер фестивалю: EX.UA.
Радіо-партнер: Radio ROKS.
Технічну підтримку та якісний звук зi сцені забеспечує компанія "РеалМюзик".
13  Беседы на сонных кухнях... / Живой звук! / 9 квітня, м.Львів, палац "Україна", РУЙНАЦІЯ IX! : 02 Квітня 2011, 12:11:55


Нарешті, ми дочекалися РУЙНАЦІЇ ІХ!
Це буде величезна тусовка андеграунду, тому якщо ти з нами, ТИ ПОВИНЕН ТУТ БУТИ!
Піймай весняний драйв на РУЙНАЦІЇ ІХ!
Море пива, якісного звуку та весняного тепла зроблять фестиваль головним святом міста!


Отже, 9 квітня 2011 року, м. Львів, Палац Спорту "УКРАЇНА" (вул. Мельника, 18) на РУЙНАЦІЮ ІХ завітають:

STIGMATA (Росія, м. Санкт - Петербург)
http://vkontakte.ru/club8795
http://stigmata.ru

TRACKTOR BOWLING (Росія, м. Москва)
http://vkontakte.ru/club8559
http://www.tracktorbowling.ru

##### (Беларусь, м. Вітебск)
http://vkontakte.ru/club427534
http://5diez.com

АННА (Україна, м. Львів)
http://vkontakte.ru/club1397462
http://www.myspace.com/annalviv

SKINHATE (Україна, м. Орджонікідзе)
http://vkontakte.ru/club4383609

ТОСТЕР (Україна, м. Львів)
http://vkontakte.ru/club1471978
http://tosterband.narod.ru

D.HATE (Україна, м. Львів)
http://vkontakte.ru/club22506988

The Last Of The Great Kings [T.L.O.T.G.K.] (Україна, м. Львів)
http://vkontakte.ru/club15363055

Ціна квитків:
З 5 березня по 8 квітня - 80 грн.;
В день фестивалю - 100 грн.

Квитки з'являться у продажу:
*у магазині "Стильний Львів" (м. Львів, вул. Вагова 15) з 18 лютого!
*у клубі "БІНГО" (м. Київ, проспект Перемоги, 112, м. Святошин з 18:00) з 1 березня!
* у представників з міст! (дивися на зустрічах відповідного міста) з 1 березня!

Для іногородніх відвідувачів:
Всі бажаючі з інших міст, які хочуть відвідати фестиваль зможуть забронювати квитки по 80 грн відіславши заявку на e-mail: festrujnaciya@mail.ru
Щоб забронювати абонемент у заявці неохідно вказати:
- ПІБ;
- кількість білетів;
- номер контактного телефону;
- рідне місто.
При викупівлі квитка необхідно мати при собі документ, що засвідчує особу.(ксерокопія паспорта, студентський або учнівський квиток тощо.)


ГАРЯЧА ЛІНІЯ ФЕСТИВАЛЮ "РУЙНАЦІЯ ІХ": (093) 407-18-51
Продовжуй відриватись всю ніч!
Ти хочеш ще шалених відчуттів, драйву та музики? Тоді тобі в club

Rock-Garage (вул. Городоцька 285)!
Організатори фестивалю "РУЙНАЦІЯ" запрошують тебе на закрите Afterparty, яке розпочнеться одразу після РУЙНАЦІЇ ІХ! Тут будуть учасники, групи, організатори, помічники фестивалю "РУЙНАЦІЯ"!
Присутній "руйнівний" дух, знищені бар'єри між музикантами та фанами
допоможуть отримати максимальну енергію та задоволення від фесту!

У програмі "Afterparty від РУЙНАЦІЇ ІХ" тематичний рок-діскач на всю ніч!

Чекаємо Вас 9 квітня з 23:00!
Вартість входу - 50 грн
УВАГА! Кількість місць обмежена! (150 персон)

Квитки на Afterparty можна буде придбати в день РУЙНАЦІЇ в касах фесту! (Палац
Спорту "УКРАЇНА") Каси працюватимуть з 10:00! Поспішай придбати квиточки,
щоб потрапити на Afterparty!

Зустріч Вконтакте:
http://vkontakte.ru/events.php#/event25404066
14  Беседы на сонных кухнях... / Рок - жизнь / Віктор Новосьолов: «Іти до поставленої мети!» : 25 Вересня 2010, 03:19:27

Наступних вихідних у Львові «відгримить» восьмий, за своїм рахунком, наймасштабніший рок-фестиваль західної України – Руйнація.
За два дні фестивалю його відвідувачі зможуть побачити виступи понад 20 команд з усієї України, а також довгоочікуваних - CALIBAN (Німеччина)!
Розкрити деякі секрети фестивалю зголосився його головний організатор, вокаліст гурту АННА, Віктор Новосьолов.Вікторе, привіт! З кожним разом, Руйнація набирає все більший розмах, з чим тебе, як її отця, можна тільки привітати! Що ж нового буде на восьмому фестивалі і які в тебе особисті відносини з числом «8»?

Всім привіт!
По-перше, це буде два великих і потужних дня справжнього свята альтернативи!
Число «8» мене тільки наближує до числа «10»!  А це вже ювілей!!! Який має прогриміти ще крутіше! Я навіть думаю про open-air!

З кожною наступною Руйнацією, кількість її відвідувачів зростає. Скільки народу очікується тепер?
Очікування насправді є, проте наскільки вони реальні? Це вже будуть факти. Головне єбашити!
Насправді, квитки, тобто абонементи на два дні розходяться всією Україною. Велика кількість людей замовляє їх по Інтернету. Я думаю, ми всі вмістимося.  wink

На фесті очікується понад 20 гуртів з усієї країни, яким чином вони обиралися?
З половиною команд в мене вже давно були домовленості. Доволі «цепанула» мене команда з Луганська - Дредноут. Також, я був на одному з львівських концертів і дуже мені сподобалася молода група M.O.N.O. Хлопці молодці – повернули мене у молодість.  8)
Хедлайнерів, щоправда, ми довго обирали. Усілякі голосування в Інтернеті…проте, чесно кажучи всі вони до сраки – багато спамерів.

І все ж таки, яким чином зупинили свій вибір на CALIBAN? На твою думку їхня музика достатньо актуальна дял теперішньої Української альтернативної молоді?
На цьому хедлайнери наполягла моя майбутня дружина Оля. Вона голова фестивалю, я ж ось серце, руки, ноги.
По-перше, Оля наполягає на розвитку фестивалю не тільки в сторону СНД. Є ж ще й Європа і т.д.! Насправді, так і робилися великі фестивалі – не все ж одразу бабахати! По трохи. Ось ми і розвиваємося.  smiley
По-друге, група CALIBAN знаменита на весь світ і я впевнений, що збереться народ з усієї України щоби їх послухати.

Судячи за попередніми відгуками в Інтернеті – так і буде!
Що цікавого буде на фестивалі окрім музики?

Будуть усілякі конкурси від нового ведучого Мячіка (він же ж вокаліст Рівненської групи Мій Батько П’є). Ще можна буде придбати мерч від гуртів. Наприклад, на цій Руйнації, ексклюзивно з'явиться другий альбом АННИ «Срібна Змія», за ціною 25 грн! Також буде продаватися фільм про минулу, сьому Руйнацію, який ми робили все літо і недавно закінчили. Дуже цікава штука. В ньому багато автобіографії, як моєї, так і фестивалю, інтерв'ю з учасниками, ну і сам концерт. Ціна його буде усього 30 грн.

До речі! Мерч АННИ буде, а от чому самої АННИ не буде на цій Руйнації?
«Чому не буде АННИ?» – це питання звучить дуже часто! В людей вже склалася асоціація АННА–РУЙНАЦІЯ.  ;D
Ми собі вирішили на цей раз зробити паузу. Наша нова платівка вйшла 22 вересня, був реліз і ми вирішили вирушити в тур. Ми його назвали «Срібний». Поки що 12 міст. Починаємо з сходу! У рідному Львові будемо 13 листопада в рок-клубі «Старушка». Ось так то АННУшка собі живе.

Я вже встиг трохи поспілкуватися з вашим гітаристом Юрієм Підцерковним про вашу нову платівку. Розкажи і ти щось цікаве про «Срібну Змію»!
По-перше, ця платівка стала для нас дуже серйозним кроком. Ми готувалися до цього близько двох років! Особисто за себе скажу, що я виховав в цьому альбомі свою музичну посидючість, навчився контролювати свій розумі і тд.
Чому «Срібна Змія»? Та тому-що так називається один з треків альбому.
Купа була варіантів назв, така ж, як і з першим альбомом ситуація. Але ми дійшли до істини, що в цій назві багато нас, наших почутів, емоцій…нашого життя!!!
«Срібна Змія» – це 8 повноцінних треків, що несуть в собі дикий потік емоцій. Але треба вміти правильно приймати ці емоції. Багато людей вже прослухало альбом (адже його було презентовано на ресурсі MySpace), проте частина з наших фанів відвертаються від нас, навіть не розуміючи «чому мені це не подобається». Нас це не лякає, а навіть виховує.

Супер! Давай ще трохи поговоримо про виховання ваших слухачів і глядачів фесту. Як відомо, дуже мало рок-дійств обходяться без вживання їхніми відвідувачами алкоголю. Минулої Руйнації, ми стали свідками сутичок неформалів і міліції, викликаних новим Українським законом про заборону розпивання спиртного на вулиці. Тепер, взагалі ходять чутки, що алкоголь у Львові взагалі заборонять продавати з 22:00–10:00.
Що думає про це оргкомітет фестивалю?

Ми за здорову націю! На фестивалі не буде аніякого скла, тільки пластмаса і тільки мінералка, соки. Максимуму енергетичного заряду можна здобути завдяки музиці! Хоча, я думаю, що відсотків 40 відвідувачів будуть пити, проте з цим нічого не поробиш.  sad

А сам дозволяєш собі хоча би 50 грам коньяку перед виходом на сцену?   wink
Хіба тільки горло промочити і для загального тонусу. Годину підряд викладатися на сцені не так вже й легко! Як і спортсмени, музиканти теж мають мати свій допінг.  :-[

На деяких рок-порталах іноді можна зустріти обсирання Руйнації і тебе, як її організатора. Ти спокійно відносишся до поганих слів в свою сторону?
:D Це все заздрість!  Я давно вже це зрозумів. Колись реагував, тепер – ні.

Яке твоє життєве кредо і побажання читачам і відвідувачам Руйнації VIII!
Іти до поставленої мети! І хоча би раз на день заплющувати очі і розуміти, що ти – людина, а не мумія ходяча.
Короче, всім респект і уважуха! 
Ваш Вітька!

Спілкувався: Євгеній punker
Фото: Ольга Тарновецька, Надія Ротман


Руйнація VІII відбудется 2-3 жовтня у Львові, в приміщенні палацу спорту «Україна».
Інформація: http://vkontakte.ru/event18108120
Афіша: http://rock.lviv.ua/?category=4&item=19731
15  Беседы на сонных кухнях... / Живой звук! / 18 квітня: Палац «Україна», фестиваль РУЙНАЦІЯ VII (Психея, Тостер, інші...) : 25 Березня 2010, 19:30:37

Цього року відбудеться сьома за рахунком "РУЙНАЦІЯ", яка подарує Вам музику кращих гуртів як українського так і російського андеграунду на найбільшому концертному майданчику Львова!

Отже, 18 квітня в Палаці спорту "УКРАЇНА" (м. Львів, вул. Мельникова, 18) РУЙНАЦІЮ VII відвідають:
*Вперше до Львова завітає одна з найкрутіших Російських альтернативних команд:
ПСИХЕЯ (м. Санкт-Петербург, Росія)
http://www.psyshit.ru/
http://www.myspace.com/psyshitspace
http://community.livejournal.com/psyshit
http://vkontakte.ru/club651572


*Також, перлиною цієї «Руйнації» стане виступ легенд Українського панк-року групи:
ТОСТЕР (м. Львів, Україна)
http://tosterband.narod.ru
http://vkontakte.ru/club2944389

Крім цього для Вас гримітимуть й руйнуватимуть:
ТОЛ (м. Київ, Україна)
http://www.tolmusic.com.ua
http://vkontakte.ru/club3178232

АННА (м. Львів, Україна)
http://www.myspace.com/annalviv
http://vkontakte.ru/club1397462

Тонкая Красная Нить (м. Харків, Україна)
http://www.tkn.com.ua
http://community.livejournal.com/tkn_band
http://www.realmusic.ru/tkn_band
http://vkontakte.ru/club447030

MЭRVA (м. Київ-Рівне, Україна)
http://www.merva.com.ua
http://www.myspace.com/mervaa
http://vkontakte.ru/club1742892

МегамасС (м. Київ, Україна)
http://www.myspace.com/megamassband
http://vkontakte.ru/club2504608

7 Pages Of Silence (м. Харків, Україна)
http://7pos-metal.com/
http://vkontakte.ru/club1564276

Початок: 15:00
Ціна квиків:
50 грн (перші 300 квитків у передпродажі)
60 грн (в передпродажі)
70 грн (в день концерту)
Квитки з'являтся в передродажі вже з 1 БЕРЕЗНЯ!
Квитки Ви зможете придбати в магазині "Cтильний Львів"( м. Львів,вyл. Вaгoвa 15)!

Для іногородніх відвідувачів:
Всі бажаючі з інших міст, які хочуть відвідати фестиваль зможуть забронювати квитки по 60 грн по e-mail: festrujnaciya@mail.ru
Щоб забронювати квиток неохідно вказати:
- ПІБ
- кількість білетів
- номер контактного телефону
- рідне місто
(при викупівлі квитка необхідно мати при собі документ, що засвідчує особу. Можна ксерокс паспорта, або студентський квиток)
______________________________

Для преси: hiddentrack@bigmir.netСторінок: [1] 2