+  rock.kiev.ua
|-+  Беседы на сонных кухнях...» Рок - жизнь» БОГ вмер!
:
:
: Вы можете привязать анонсы в разделе "Живой звук" к афише сайта. [ Узнать больше ]
: [1] 2   
   
: БОГ вмер!  ( 9548 )
delavar


Карма: 0
Offline Offline

: 99


« : 27 2010, 12:59:50 »

ДІО з ііталійської БОГ! Я так шкодую. Що не вмер разом з ним. Жити більше нема смислу. Обожнював його голос.  азом з Меркурі та Гіланом. Він був кращим. Я так шкодую що не пішов на концерт. Я так шкодую. Сльози на очах. Я дійсно цінував Діо за голос. Він був СП АВЖНІЙ! Він був БОГ!. Сподіваюся що попереду в нього світло. Це не просто голос це натхнення! Щасти тобі, Діо! Крізь хмари, крізь землетруси і цунамі. Ти був відчайдушний і суперовий чувак!!! Прощавай! Хевен енд хел!!!
 8)
Black Angels


Карма: -1
Offline Offline

: 1492


« ³ #1 : 27 2010, 13:16:24 »

ДІО з ііталійської БОГ! Я так шкодую. Що не вмер разом з ним. Жити більше нема смислу. Обожнював його голос.  азом з Меркурі та Гіланом. Він був кращим. Я так шкодую що не пішов на концерт. Я так шкодую. Сльози на очах. Я дійсно цінував Діо за голос. Він був СП АВЖНІЙ! Він був БОГ!. Сподіваюся що попереду в нього світло. Це не просто голос це натхнення! Щасти тобі, Діо! Крізь хмари, крізь землетруси і цунамі. Ти був відчайдушний і суперовий чувак!!! Прощавай! Хевен енд хел!!!
 8)


Блин, жаль этого талантливого человека и музыканта с большой буквы.... Но ему повезло, он родился не в украине ........
ELPy
Таркусня обыкновенная


пффф!


Карма: 2
Offline Offline

: 2107


« ³ #2 : 27 2010, 13:21:26 »

Очень любила и ценила  онни... он был для меня учителем и наставником, а после той единственной встречи в сентябре 2005-го стал близким и родным. Таких, как он, редко можно встретить.
Никогда не забуду, что он сказал мне на прощание после той встречи... "You rock Suzanna, you've got a voice of heavy metal. everything will be great with you and your band!"
теперь я воспринимаю эти слова как что-то вроде благословения...
и пророчество начинает сбываться...
Мне будет очень и очень не хватать  онни. Но - пока звучит его голос, он будет жить.
До встречи. Мы ведь увидимся.

Даже Тони Йомми есть, чему еще учиться (с)

Или делаешь свое дело хорошо, или - проваливай! (с) Cozy Powell

 итм-секция - это шум, подзвученный нотами (с) Rising rhythm section
Black Angels


Карма: -1
Offline Offline

: 1492


« ³ #3 : 27 2010, 13:24:55 »

Очень любила и ценила  онни... он был для меня учителем и наставником, а после той единственной встречи в сентябре 2005-го стал близким и родным. Таких, как он, редко можно встретить.
Никогда не забуду, что он сказал мне на прощание после той встречи... "You rock Suzanna, you've got a voice of heavy metal. everything will be great with you and your band!"
теперь я воспринимаю эти слова как что-то вроде благословения...
и пророчество начинает сбываться...
Мне будет очень и очень не хватать  онни. Но - пока звучит его голос, он будет жить.
До встречи. Мы ведь увидимся.

Yeeeah, U rock Suzanna, U rock Queeennnnn, U've got a voice of heavy metal ! I'll tell U, believe me. It's true ;D
« : 27 2010, 13:48:31 Black Angels »
delavar


Карма: 0
Offline Offline

: 99


« ³ #4 : 27 2010, 13:25:45 »

я певний час був за межами України. я в шоці. я не знав. мені так шкода і так прикро.  Господи прийми його як слід...
Black Angels


Карма: -1
Offline Offline

: 1492


« ³ #5 : 27 2010, 13:27:55 »

я певний час був за межами України. я в шоці. я не знав. мені так шкода і так прикро.  Господи прийми його як слід...

Кажется слово господь к фронтмену BLACK SABBATH не вполне приемлемо smiley
Но вокалист он был потрясающий !!!!!! 8)
delavar


Карма: 0
Offline Offline

: 99


« ³ #6 : 27 2010, 13:41:43 »

Кажется слово господь к фронтмену BLACK SABBATH не вполне приемлемо smiley
Но вокалист он был потрясающий !!!!!! 8)


Власне мені байдуже підходить до назви ЧО НИЙ САБОТАЖ чи ні... Я завжди вважав його кращим. Ну хай би придавило якого-небудь Симоненка... А йдуть кращі. Серце ниє...
Всяке гівно живе.
А наші йдуть...
delavar


Карма: 0
Offline Offline

: 99


« ³ #7 : 27 2010, 13:45:37 »

Очень любила и ценила  онни... он был для меня учителем и наставником, а после той единственной встречи в сентябре 2005-го стал близким и родным. Таких, как он, редко можно встретить.
Никогда не забуду, что он сказал мне на прощание после той встречи... "You rock Suzanna, you've got a voice of heavy metal. everything will be great with you and your band!"
теперь я воспринимаю эти слова как что-то вроде благословения...
и пророчество начинает сбываться...
Мне будет очень и очень не хватать  онни. Но - пока звучит его голос, он будет жить.
До встречи. Мы ведь увидимся.

 озкажіть будь ласка це мабуть в Палаці Україна було? Я тоді не пішов на концерт. Якщо ви були, розкажіть.  Мій приятель був. Я на жаль не зміг....
delavar


Карма: 0
Offline Offline

: 99


« ³ #8 : 27 2010, 13:59:14 »

Я хотів би стати на коліна над могилою ДІО. Такі люди роблять нас чутливимі та непокірними. Грошам, покидькам, імлистому існуваннью. Я вірю що він був таким. Святим пірнальщиком для кого ми були  ОК!!!  ай та пекло. Я просто сьогодні лише дізнався. Мені так прикро і боляче. Я любив ДІО. І в  ейнбоу і де б він не був. Я страждаю. Мені його шкода. Лонг лів рок н ролл!!!
Black Angels


Карма: -1
Offline Offline

: 1492


« ³ #9 : 27 2010, 14:09:48 »

Я хотів би стати на коліна над могилою ДІО. Такі люди роблять нас чутливимі та непокірними. Грошам, покидькам, імлистому існуваннью. Я вірю що він був таким. Святим пірнальщиком для кого ми були  ОК!!!  ай та пекло. Я просто сьогодні лише дізнався. Мені так прикро і боляче. Я любив ДІО. І в  ейнбоу і де б він не був. Я страждаю. Мені його шкода. Лонг лів рок н ролл!!!

Да, парень, понимаю тебя..... Но все хорошее когда-нибудь заканчивается (((((
Правда ты можешь присоединиться к продолжателям традиций Дио:

http://vkontakte.ru/id17940483

Welcome !
delavar


Карма: 0
Offline Offline

: 99


« ³ #10 : 27 2010, 14:22:47 »

Да, парень, понимаю тебя..... Но все хорошее когда-нибудь заканчивается (((((
Правда ты можешь присоединиться к продолжателям традиций Дио:

http://vkontakte.ru/id17940483

Welcome !

Привіт! Парню вже майже 50-т.  ок енд рол слухаю щодня. Ні до кого не хочу приєднуватися. Замінити ДІО все одно що замінити Флойд чи там Кінг Крімсон. Глотка ДІО незамінна! У ДІО треба вчитися. Він сам по собі. Його не сплутаєш ні з ким. Он Квіни лабали в Харкові. І що? Так.... група поддєржкі... Без Фєдьки їм смерть.
ELPy
Таркусня обыкновенная


пффф!


Карма: 2
Offline Offline

: 2107


« ³ #11 : 27 2010, 14:36:13 »

 озкажіть будь ласка це мабуть в Палаці Україна було? Я тоді не пішов на концерт. Якщо ви були, розкажіть.  Мій приятель був. Я на жаль не зміг....

так, це був концерт у палаці "Україна". Квиток у мене був на останні ряди, але так сталось, що я стояла під самою сценою разом із друзями. Діо був неперевершений! Чотири рази вийшов на біс! Пісні Rainbow i Black Sabbath, весь Holy Diver, трохи сольної творчості... Ніякого особливого рок-шоу - кожен рух Діо вже сам по собі маленьке шоу... Скромні декорації, скромні світлові штучки, а більше йому й не треба - коли бачиш його на сцені, все інше відходить на другий план. Як на мене, це одна з найвищих, найголовніших ознак майстерності, до цього повинен іти кожний музикант, незалежно від того, яку музику він виконує...
Зустрітися з  онні особисто мені та моїм друзям вдалося біля готелю, в якому зупинився Діо і його група.  онні виявився дуже щирою, відкритою людиною! Його демонічність на сцені - від неї не лишилось і сліду, коли ми побачили його віч-на-віч. Коли він говорив до нас, а ми до нього - дивився уважно в очі співбесіднику. Підписав усе, що йому дали на підпис, (іменні автографи) сфотографувався з кожним із нас, поговорив із нами, вислухав від кожного компліменти та щиру подяку за творчість, сам дякував нам за те, що ми дочекались його, від щирого серця просив вибачення за те, що змусив нас чекати та мерзнути... На прощання я заспівала йому приспів Stargazer, який він підхопив разом зі мною, - так ми почули справжній голос Діо, - сильний, чистий, неповторний! І після цього  онні сказав мені ті самі слова, які я зараз сприймаю як благословіння. Незабутні враження...
до речі, частина київського концерту (добра любительська якість) є в мене на дівіді, якщо цікаво - можу спробувати викласти smiley

Даже Тони Йомми есть, чему еще учиться (с)

Или делаешь свое дело хорошо, или - проваливай! (с) Cozy Powell

 итм-секция - это шум, подзвученный нотами (с) Rising rhythm section
Gio



Карма: 0
Offline Offline

: 464


« ³ #12 : 27 2010, 15:01:57 »

А еще позавчера, кажись, помер басист Слипнота
Black Angels


Карма: -1
Offline Offline

: 1492


« ³ #13 : 27 2010, 15:16:28 »

Привіт! Парню вже майже 50-т.  ок енд рол слухаю щодня. Ні до кого не хочу приєднуватися. Замінити ДІО все одно що замінити Флойд чи там Кінг Крімсон. Глотка ДІО незамінна! У ДІО треба вчитися. Він сам по собі. Його не сплутаєш ні з ким. Он Квіни лабали в Харкові. І що? Так.... група поддєржкі... Без Фєдьки їм смерть.

Ну раз под 50-т, значит наш человек !

Заходи и просто послушай нашу музыку:

http://vkontakte.ru/id17940483
Black Angels


Карма: -1
Offline Offline

: 1492


« ³ #14 : 27 2010, 15:19:04 »

Його демонічність на сцені - від неї не лишилось і сліду, коли ми побачили його віч-на-віч.

Не будь так уверена, демоничность часто принимает самые разные формы smiley..... Как говорится Don't talk to strangers )
: [1] 2   
   
 
: