+  rock.kiev.ua
|-+  РОК.мастерская» Мастерская» Настольные мониторы + микрофон.
:
:
: Вы можете привязать анонсы в разделе "Живой звук" к афише сайта. [ Узнать больше ]
: [1]   
   
: Настольные мониторы + микрофон.  ( 18972 )
Oolong
Jazz do it!



Карма: 2
Offline Offline

: 856


« : 15 2012, 06:41:20 »

Привет друзья,

В сентябре хочу начать "собирать" свою маленькую домашнюю студию, ориентированную больше для создания электронщинки с живым саксом и вокалом. Начать решил с главных деталей типа микрофона и мониторов: присмотрел для начала такой микрофончег http://www.behringer.com/EN/Products/C-1U.aspx  и такие бюджетные мониторы
1. http://www.krksys.com/krk-studio-monitor-speakers/vxt/vxt8.html 
2. http://www.behringer.com/EN/Products/MS20.aspx

ну и если Берингер этот слабоват, то что думаете на тему Audix OM7 vs  AKG D5?

Если у кого есть мысли по этой теме, буду благодарен их услышать, хочется вписаться в цена-качество smiley

It is in our faults and failings, not in our virtues, that we touch one another and find sympathy.
Oolong
Jazz do it!



Карма: 2
Offline Offline

: 856


« ³ #1 : 15 2012, 08:13:42 »

ah da, behringer ms20 -- eto te budjetnije monitori, ne KRK smiley

It is in our faults and failings, not in our virtues, that we touch one another and find sympathy.
smex03
"Rock-n-roll in see"
Модератор



Карма: 3
Offline Offline

: 2942


« ³ #2 : 15 2012, 16:37:14 »

Oolong
это только моя точка зрения, но Берингер такая -х..ня. Что не возьми их фирмы- 1_smeh03 Может есть что-то более вменяемое- но не берингер?
« : 15 2012, 16:41:20 smex03 »

Hamer->Wah-Wah VOX V847->Fuzz Face->Tube Screamer->Tremolo "Tremulus Lune"->Rebote Delay 2.5-> Ерасов Bulldozer-> каб Bugera 4Х12"
Мой блог: www.smex03.blogspot.com
al32876


Карма: 2
Offline Offline

: 579


« ³ #3 : 15 2012, 20:08:31 »

Согласен со smex03. Бэринджер - это жесть. Микрофоны - среди аудикс или хотя-бы (!) Самсонов посмотри - у этих есть вменяемые бюджетные модели.
А мониторы ближнего поля - KRK (не знаю как серия VXT, а серия Rockit вполне терпимая помногочисленным отзывам юзеров).
Oolong
Jazz do it!



Карма: 2
Offline Offline

: 856


« ³ #4 : 15 2012, 23:15:34 »

спасибочки smiley так вот и думал что ж с этими Берингерами, больно дешевые. ну подумаемс еще, кто еще что думает на эту тему, пишите пожалуйста, поможете мне очень smiley спасибо))))

It is in our faults and failings, not in our virtues, that we touch one another and find sympathy.
Silver giant
Глобальный модератор



Карма: 2
Offline Offline

: 1182


« ³ #5 : 28 2012, 10:13:38 »

Что касается Берингерофф - однозначно фтопку. За всё время встречал только одни достойный прибор их производства - powerplay, но это к теме не относится.

К К гораздо лучше, хотя и не пЕрдел мечтаний.

Что касается микрофона - если для записи, то динамика тебе нафиг не нужна, посмотри на конденсаторные типа http://soundmaster.kiev.ua/shop/studijnyj-mikrofon/oktava/mk-105 - сам таким дома пользуюсь (с нормальным преампом очень даже сносный результат).

Если для концертов и записи как бонус - ОМ серия у Аудикса отличная, только рекомендую послушать все микрофоны с 4-ого ОМа - какой именно тебе больше подойдет.

Даня



Карма: 1
Offline Offline

: 295


« ³ #6 : 01 2012, 16:10:03 »

я, конечно, не спец, но если вот сакс писать, то, по-моему, динамика это самое то - а лучше прищепка - у нашего саксофониста вот прищепка Аудиксовская - отличная штука! есть нюансы: с дин. миком на стойке можно путём перемещений ближе-дальше и соотв. силы звукоизвлечения делать много хорошего. otherwise, при той же схеме, если человек во время игры поворачивается слегка или отходит - всё, дубль пропал, и в этом плане прищепка решает. ну и для голоса - если вокалист, будучи певцом,  выбирает себе тот или иной саунд, эт нормально, а вот если обычному человеку надо пару-тройку мелодических фраз включить в канву, то любой приличный микрофон в р-не 150 баков может вполне подойти. сейчас появились штуки типа "superlux" - китайские копии, так вот, не знаю, как микрофоны, а наушники отличные у них - у самого такие как запасной вариант. так что можно пробовать - особенно, если договориться поюзать на время и глянуть, как и что.
Oolong
Jazz do it!



Карма: 2
Offline Offline

: 856


« ³ #7 : 28 2012, 11:42:41 »

Silver, nu ti mne i byudjetnik posovetoval za 3000 grn :D spasibo :D

i ostanovilsya ya na prostom nachalnom SHURE PG 58 smiley nadeyus mne hvatit poka smiley)

spasibo vsem smiley)

It is in our faults and failings, not in our virtues, that we touch one another and find sympathy.
Panic



Карма: 0
Offline Offline

: 282


« ³ #8 : 01 2012, 12:49:26 »

Есть и OM7 и D5. Оба очень классные, но и разные тоже. Мне лично больше нравится Аудикс за счет хорошей детализации. АКГ звучит не хуже, но более объемней, что-ли.
Все ИМХО.

Schecter Blackjack ATX C-8 Limited Edition Model -> BOSS TU-3 -> MXR Smart Gate -> Bogner Uberschall Pedal -> MXR Flanger -> MXR Carbon Copy -> Strymon El Capistan -> Strymon blueSky -> Orange TH100
Святослав



Карма: 1
Offline Offline

: 305


« ³ #9 : 08 2012, 09:42:23 »

Колонки-монітори можна зробити самому, якщо є певний досвід. В інтернеті багато порад та алгоритмів покращення побутових колонок, бо для зведення звуку найголовніше  - це лінійнйсть АЧХ. Треба шукати побутові дешеві колонки за таким показником. Хочеться низів, то можна зробити сабвуфер, який буде стояти десь під комп'ютером на підлозі. Це найдешевший варіант.
А  для оцінки якості семплів та звуку краще мати і гарні монітори-навушники.
Silver giant
Глобальный модератор



Карма: 2
Offline Offline

: 1182


« ³ #10 : 08 2012, 09:54:45 »

Не соглашусь в корне. АЧХ - далеко не единственный параметр важный для мониторов.  азделительная способность, звуковое давление и т.д.

Так что для сведения нужны нормальные мониторы. Гитару тоже можно самому селать  или скрипку, например. У Страдивари получалось smiley

Святослав



Карма: 1
Offline Offline

: 305


« ³ #11 : 08 2012, 11:04:49 »

Колеги, не забувайте, що мій фах за освітою - радіотехніка.
Я не говорив про АЧХ, я говорив про лінійність АЧХ. А це визначає залежність звукового тиску від частоти. По лінійності АЧХ (за графіком) можна також визначити і такий параметр як нерівномірність АЧХ. Тобто, гарна АЧХ показує нам три гарних параметри -діапазон частот, звуковий тиск та нерівномірність тиску від частоти.
А ось щодо такого параметру як "разделительная способность", - так він зовсім не з цієї опери, такий параметр мають підсилювачі, стерео мікрофони, головки зйому будь-якої стерео (чи більше)  інформації тощо. Тобто цей параметр визначає якісну паномару (баланс).
Ось гарно описано характеристики колонок 
http://audioakustika.ru/param
Майже усі параметри там крім нерівномірності АЧХ відповідають за якість звуку, що і можна контролювати якісними навушниками. Але я з вами згоден, що коли є трохи грошей, то потрібні якісні монітори ( порядка 1000 USD).
Тому, я колеги буду наполягати, що гарна лінійність АЧХ (мала нерівномірність) це головне для зведення.  Хоча задоволення від такого прослуховування буде мало - хочеться ще і якості звуку - зменшення нелінійних, інтермодуляційних спотворень тощо, а це суттєве зростання ціни.
Silver giant
Глобальный модератор



Карма: 2
Offline Offline

: 1182


« ³ #12 : 08 2012, 12:43:24 »

Гммм, ну я теж за освітою фізик, хоча й не радіо- smiley

В широкому розумінні роздільно здатність - це максимально близькі події (а  точніше
"відстань" між ними), які можна зареєструвати, як окремі.  А чи це аудіо події чи інші - це вже до конкретного випадку.

Той самий демпінг-фактор (або коефіцієнт демпфування), який до лінійності АЧХ не маж відношення, так само на це впливає. Так, я говорю про АС в цілому, бо недорогих пасивних АС зараз майже не роблять, тому мова про активні.  

Тому ще раз не погоджуся, що суто лінійність АЧХ достатньо для зведення - один тільки показник сигнал/шум може зіпсувати радість від супер-рівної АЧХ. І, до речі, якщо вже чіплятися за слів smiley , то саме "лінійність АЧХ" як параметр можна представити як критерій Пірсона (хі квадрат) - відхилення фактичної, емпіричної АЧХ від ідеальної формату y(x)=a на певному проміжку. І жодним чином такий параметр (в реальності - просто якесь число) не покаже діапазон частот, динамічний діапазон чи КНС.

Не буду сперечатись, що прямокутна АЧХ - це дуже важливо, але далеко не достатній і єдиний параметр.

Щодо навушників - зведення в низ протипоказане всіма відомими звукорежисерами, тому що сприйняття звуку геть інше, ніж в звичайній АС. Для цікавості - спробуйте звести щось, а потім переслухати на декількох різних битових АС.

Святослав



Карма: 1
Offline Offline

: 305


« ³ #13 : 08 2012, 16:30:18 »

Та і я про те ж. smiley І про економію коштів. У мене самого монітори ближньої дії перероблені з S-30, звук брудний, радості від прослуховування мало, але зводити можна. А якість звучання я контролюю Бейєрами 770. А що робити!? cry
Silver giant
Глобальный модератор



Карма: 2
Offline Offline

: 1182


« ³ #14 : 08 2012, 16:39:54 »

Тут не посперечаєшся smiley

Але, якщо людина має велике бажання, то весь всесвіт їй у тому допомагає - так давні китайці казали.

: [1]   
   
 
: