+  rock.kiev.ua
|-+  Беседы на сонных кухнях...» Сайгон» Кто нашел себя в жизни?
:
:
: Вы можете привязать анонсы в разделе "Живой звук" к афише сайта. [ Узнать больше ]
: 1 2 [3]   
   
: Кто нашел себя в жизни?  ( 98417 )
ranok


Карма: 1
Offline Offline

: 651


« ³ #30 : 30 2013, 22:48:52 »

Вискажу свою позицію (інакше жизнь прошла зря і прийдеться вішатися на шнурах від гітари)smiley

Може шановний оппонент і не тролль, а просто застосовує методи трооллінга, в даному випадку. я, до речі, тоже цим буває грішу. а потом по факту помічаю, шо трольнув (використав тролінг) но без злого умисла мабуть у багатьох з нас у глибині нас сидить чортик, тому інколи злобні підколки вириваються наповерхню, як лава з вулкана))

З початку. Пост про вішання на шнурі від "профуканого" життя я сприйняв за самоіронію. А раз це самоіронія (так я вважав), то я вирішив підтримати розмову в такому ж ключі, написавши про пісню, придуману на цьому шнурі. Смішити когось при цьому наміру у мене не було.

Далі неочікувану для мене фразу "ппц смішно!!!..." я сприйняв як сарказм. Хоча зараз допускаю, шо це можливо був і не сарказм, а може автору репліки чи дійсно вгледілось шось втішне, чи ше були які причини, я ж зрозумів посил невірно.

Чому я вважаю, шо це тролінг? - тому що є факт переходу на особистості. маю на увазі заяву про то, шо я ідіот. у мене, до речі на початку творчості була така пісня, в ній я утвєрждав, шо я ідіот. юношескій максімалізм, знаєтєлі. tongue

Проте я не очікував такого повороту і був ним огорошен.)) уязвімость в системі була виявлена, дякуючи співрозмовнику. smiley

Тому далі я написав про тролля. Бо таке ведення дискусії є троллінгом, свідомим чи ні.
вважаю, шо в тому повідомленні потрібно було вжити не слово "тролль", а слово "троллінг". бо це вже був троллінг з мого боку натякати на те, шо співрозмовник тролль. afro

Так само і про "проблеми з головою" - теж є "брудним веденням дискусії". Якшо це звісно не сайт лікарів-екстрасенсів. wink
Дійсно, вважаю, шо якшо є голова, то більш за все рано чи пізно з"являться з нею проблеми, тут вже як кому повезло з генетикою. Може є особистості, у яких проблем нема ні з чим, проте вчені запевняють, шо тіло старіє з часом і втарчає свої якості і навички. Голова це частина тіла, як не як.smiley

Незважаючи на все це звязок між проблемами з головою і закатом сонця для мене лишився загадкою. grin

Проте визнаю, шо такий вилив на голову холодної води був корисний.smiley
$BENDER$



Карма: 0
Offline Offline

: 295


« ³ #31 : 08 2013, 21:15:47 »

Жизнь гавно,а потом ты умираешь.(народна мудрость)  rolleyes

Муза это единственная женщина которая имеет мужчину.
ranok


Карма: 1
Offline Offline

: 651


« ³ #32 : 08 2013, 23:19:59 »

Жизнь гавно,а потом ты умираешь.(народна мудрость)  rolleyes
Мудрість народу жуків-"навозників"? smiley
$BENDER$



Карма: 0
Offline Offline

: 295


« ³ #33 : 09 2013, 15:33:26 »

 cheesy cheesy cheesy По ходу да)))))


Хотя нет это народная мудрость из розряда "Не плюй в колодец,не плюй и все"
« : 09 2013, 15:38:18 $BENDER$ »

Муза это единственная женщина которая имеет мужчину.
ranok


Карма: 1
Offline Offline

: 651


« ³ #34 : 09 2013, 19:30:16 »

cheesy cheesy cheesy По ходу да)))))


Хотя нет это народная мудрость из розряда "Не плюй в колодец,не плюй и все"
так да, чи нє? grin
"Не плюй в колодец, не плюй и все" це як "не копай яму іншому, не копай і все". smiley а якшо інший попросив йому викопать погреба, бо сам не може? smiley
zmey
Я знаю правду....



Карма: 1
Offline Offline

: 1260


« ³ #35 : 19 2013, 09:23:25 »

добро пожаловать в клуб) кризис среднего возраста в чистом виде, как бороться не знаю. Теряется интерес к жизни и ппц

... а навколо закохані бл...і, самозакохані бл...і....
cre8



Карма: 1
Offline Offline

: 1367


« ³ #36 : 19 2013, 09:57:47 »

тогда нужно что-то менять - работа, хобби, новые впечатления

Сын бас-гитариста подходит к папе (папа рубит на басухе) и спрашивает:
- Пап, а ты когда вырастешь, кем станешь? (с) bassist.kiev.ua
smex03
"Rock-n-roll in see"
Модератор



Карма: 3
Offline Offline

: 2942


« ³ #37 : 30 2013, 21:11:38 »

имхо помогает и попускает если определить будущую цель которая действительно оправдывается и стоит того что бы вбухивать в нее вагоны времени и сил, а так же постройка цепочки приоритетов отбросив как шелуху все не нужное и сконцентрировавшись на самом важном. Ну а что важно в жизни- каждый определяет и решает для себя сам,правильных или не правильных решений не существует. Все относительно и бессмысленно если взять во вселенском маштабе. По этому лучше всего наверное это земная цель и приоритеты..
« : 30 2013, 21:23:29 smex03 »

Hamer->Wah-Wah VOX V847->Fuzz Face->Tube Screamer->Tremolo "Tremulus Lune"->Rebote Delay 2.5-> Ерасов Bulldozer-> каб Bugera 4Х12"
Мой блог: www.smex03.blogspot.com
saund music ua
реп база 0937458599


реп база 0937458599


Карма: 0
Offline Offline

: 2


« ³ #38 : 22 2013, 23:32:52 »

бредятина

 еп.база
10 мин от м. Нивки или м. Берестецкая
Все детали по т 093-745-85-99 ( руглосуточьно )
http://vk.com/saund.musicua
smex03
"Rock-n-roll in see"
Модератор



Карма: 3
Offline Offline

: 2942


« ³ #39 : 23 2013, 19:02:34 »

бредятина

лишь бы выпендриться?
« : 23 2013, 19:10:13 smex03 »

Hamer->Wah-Wah VOX V847->Fuzz Face->Tube Screamer->Tremolo "Tremulus Lune"->Rebote Delay 2.5-> Ерасов Bulldozer-> каб Bugera 4Х12"
Мой блог: www.smex03.blogspot.com
Mercury



Карма: 0
Offline Offline

: 117


« ³ #40 : 27 2021, 17:32:08 »

Вспомнил о этом форуме, как печально, что площадки на которых вырос пустеют) и фростер опустел, фактически в украинском сегменте музыкальные форумы уже канули в лету, все в фейсбук перебрались общаться, печально)

Аж ностальгия пробила cry

uchacha linda, singar posible?
: 1 2 [3]   
   
 
: