+  Форум rock.kiev.ua
|-+  РОК.мастерская» Мастерская» LoopMash (Cubase 5). Потрібна консультація
Имя пользователя:
Пароль:
Новини: Вы можете привязать анонсы в разделе "Живой звук" к афише сайта. [ Узнать больше ]
Сторінок: [1]   Вниз
  Друк  
Автор Тема: LoopMash (Cubase 5). Потрібна консультація  (Прочитано 19304 раз)
СвятославКарма: 1
Offline Offline

Повідомлень: 305


Перегляд профілю
« : 16 Січня 2014, 11:04:58 »

Трохи погрався із синтезатором ґрувів LoopMash, що у Cubase 5. Знайшов забавні лупики - патерники. Але не знаю, як їх із цього синтезатора витягнути, щоби якимось чином далі з ними працювати у кубейсівському  міксі. Настільна книга кубейсівців Петеліних не дає такої відповіді, - попросту вони не знають. Невже цей синтезатор просто іграшка? Спробую проблему вирішити в лоб - зняти сигнал із виходу компа та подати його на вхід цього ж компа, зпаявши перехідники й далі записати на трек. 
Може хто мав справу  із цією проблемою та може підказати?
Записаний
ДаняКарма: 1
Offline Offline

Повідомлень: 295


Перегляд профілю
« Відповідь #1 : 18 Січня 2014, 00:38:56 »

давно в кубике не работаю, спросите тут  http://www.musicforums.ru/musical_soft/   на всякий случай - быстрей ответят и наверняка кто-то с таким уже сталкивался (в Ризоне тоже долго не мог понять, как лупы драммашины организовать в последовательность, пока не прочёл инструкцию smiley ) ну, эт если по-английски не читаете
Записаний
СвятославКарма: 1
Offline Offline

Повідомлень: 305


Перегляд профілю
« Відповідь #2 : 21 Січня 2014, 08:52:36 »

Дякую за посилання на форум музикантів. Там є дійсно багато постів із Кубейсу. Переглянув усі 20 сторінок, але на своє питання відповіді не отримав. Тому почав нову тему. Може хто й відгукнеться.  smiley
Записаний
СвятославКарма: 1
Offline Offline

Повідомлень: 305


Перегляд профілю
« Відповідь #3 : 23 Січня 2014, 15:36:35 »

Здається розібрався у цьому синтезаторі. У мене вийшло записати аудіофайл через АудіоМіксДавн. Перед тим потрібно у режимі Perform Лупмаша запам'ятати вибраний, або зредагований грув, - натиснути червону кнопку і панельку із середніх (може можна і інші, та я не пробував).
На жаль ті інструкції-туторіали, що виставлені в інтернеті не дають відповіді напитання запису ґрува, а закінчуються лише на редагуванні і отриманні буца-буцаца. Можливо інструмент ( чи ті інструкції?) розрахований тільки на діджеїв.
Записаний
Сторінок: [1]   Нагору
  Друк  
 
Перейти в: