+  rock.kiev.ua
|-+  Беседы на сонных кухнях...» Рок - жизнь» ИНОСТРАННОЕ название украинской группы. К чему бы это?
:
:
: Вы можете привязать анонсы в разделе "Живой звук" к афише сайта. [ Узнать больше ]
: 1 [2]   
   
: ИНОСТРАННОЕ название украинской группы. К чему бы это?  ( 11107 )
ranok


Карма: 1
Offline Offline

: 651


« ³ #15 : 27 2008, 19:05:12 »

фанк жи ж не рок музика, навєрно. Є фанк, є фанк-рок - дето так )
ELPy
Таркусня обыкновенная


пффф!


Карма: 2
Offline Offline

: 2107


« ³ #16 : 27 2008, 22:01:39 »


А хто чув аббу, перероблену у хєві? прикольно звучить, є цікаві речі )

интересно послушать! дай сцылку!

Даже Тони Йомми есть, чему еще учиться (с)

Или делаешь свое дело хорошо, или - проваливай! (с) Cozy Powell

 итм-секция - это шум, подзвученный нотами (с) Rising rhythm section
ranok


Карма: 1
Offline Offline

: 651


« ³ #17 : 27 2008, 22:45:21 »

Я качав звідси - ftp://ftp.format.org.ua/MUSIC/. Називаєця  ABBA - A Metal Tribute To Abba
kokacher

Look out!


Карма: 0
Offline Offline

: 356


« ³ #18 : 28 2008, 01:58:36 »

ABBA - це піпєц яка англомовна назва!!! smiley
==========

що стосується англомовних  назв, то у нас назва ніяка не англомовна, а китайська: ВУ ДАЛАКИ.

Але У нас в гаражі практично всі  гурти беруть англомовні назви. Мої хотіли і ВУ ДАЛАКИ поміняти на якусь англомовну, але я не дав. Насправді для декого це є проблема. Ну ніби  музика поміняється, якщо візьмеш англомовну назву.

Наприклад один гурт називається "shake before". Я запитую, а що це означає? О,-відповідають,-це означає дуже класну річ: "перед вживанням збовтайте". Ну і що? Яке це має відношення до вашої музики?... У результаті тривалих диспутів прийшли до висновку, що практично ніякого. П осто слухач налаштовується  на той чи інший лад перед прослуховуванням. Але це знову ж таки стереотип.  Наприклд, коли я вперше почув назву "А ІЯ", то я гадав, що вони виконують  якусь музику з опер і оперет. Так що назва гурту - це просто у першу чергу бренд , а в другу -  показник якості музики. Чим  музика гірша і примітивніша, тим більш вишуканіша, заплутаніша і англомовніша  назва у гурту, щоб назвою компенсувати вади музики.

Блюз "Сільська  любов"  http://www.youtube.com/watch?v=7ZeqY9kbQj0&feature=youtu.be
 ок-н-рол  про  пиво:  http://www.youtube.com/watch?v=3Gq8txPX7EI&feature=relmfu
ranok


Карма: 1
Offline Offline

: 651


« ³ #19 : 28 2008, 11:03:40 »

Абба чисто сімейна назва.

У нас було так, шо одні й тіж люди грали в різних гуртах. Перед виступами питання "чи гратимеш ти сьогодні з  анком" російською звучало десь так "ты сегодня сранком?" ото таке    Або ше " а кто еще с ранком выступает?"
« : 28 2008, 12:06:23 ranok »
smex03
"Rock-n-roll in see"
Модератор



Карма: 3
Offline Offline

: 2942


« ³ #20 : 28 2008, 14:39:37 »

Абба чисто сімейна назва.

У нас було так, шо одні й тіж люди грали в різних гуртах. Перед виступами питання "чи гратимеш ти сьогодні з  анком" російською звучало десь так "ты сегодня сранком?" ото таке    Або ше " а кто еще с ранком выступает?"

 ;D ;D

Hamer->Wah-Wah VOX V847->Fuzz Face->Tube Screamer->Tremolo "Tremulus Lune"->Rebote Delay 2.5-> Ерасов Bulldozer-> каб Bugera 4Х12"
Мой блог: www.smex03.blogspot.com
Віка
ó
« ³ #21 : 28 2008, 16:03:35 »

головне щоб назва яскрава була і зі змістом
krock



Карма: 0
Offline Offline

: 153


« ³ #22 : 28 2008, 22:47:21 »

Я сегодня вот решил походить по форумам..и знаете, попадаются только ржачные темы.
Однако! ЭТА тема побила все рекорды ржачности. Начиная с первого поста Е-2, ну и так далее.
Советую перечитать всю тему сначала - это что-то! smiley   (или, может, со мной что-то не то, не знаю.. smiley)

По теме: я не раз поднимал эту тему на разных ресурсах. Отвечают разное.
От конструктива до "пошёл в жопу".

Основной аргумент: мы музыканты, и делаем что хотим.  аньше как-то бесило.
Сейчас уже нормально. Лично у меня есть несколько песен ру, несколько укр.
Если бы вдруг написал на eng - не стал бы себя ругать.

А вот имя для группы, думаю, надо брать такое, которое отражает её суть.
Вот и всё. Если на аглицком это звучит лучше - фиг с ним.

И потом, заметь, Крыголам! Не все группы называются по-аглицки.
Есть Fleur, например....есть куча групп, которые называются греческими, латинскими названиями.
Так что.. smiley

Попутно всех с наступающим! Не знаю, зайду ли ещё до Нового года. smiley

http://hitparad.org - хит-парад для молодых!
E-2
Предтеча
Администратор



Карма: 2
Offline Offline

: 1917


« ³ #23 : 28 2008, 23:07:05 »

Вообще-то тема была про названия, а не про сами тексты...
По теме, потешнее всех был Принц, который после того как оставил лейблу свое имя, сменил его на какой-то хз какой значок. Чем задал хорошую головоломку как его теперь называть. Вот такой оригинал, в итоге окрестили знак "Love Symbol" и его самого часто называли просто "Символ".
ELPy
Таркусня обыкновенная


пффф!


Карма: 2
Offline Offline

: 2107


« ³ #24 : 28 2008, 23:38:23 »



А вот имя для группы, думаю, надо брать такое, которое отражает её суть.


Попутно всех с наступающим! Не знаю, зайду ли ещё до Нового года. smiley

спасибо wink

касательно имени для группы: какую конкретно суть оно должно отражать? Суть направления музыки? суть идеи, которую "исповедует" и "несет в массы" группа? суть самого творческого процесса? объясни, понятие-то растяжимое  :smiley

Даже Тони Йомми есть, чему еще учиться (с)

Или делаешь свое дело хорошо, или - проваливай! (с) Cozy Powell

 итм-секция - это шум, подзвученный нотами (с) Rising rhythm section
ranok


Карма: 1
Offline Offline

: 651


« ³ #25 : 28 2008, 23:54:10 »

Хто докопується до суті якоїсь компютерної програми, хто докопується до якоїсь суті в спорті, чи в мистецтві, хто до суті життя - короче, кому яка суть більше до вподоби, той ту суть і відображає в назві. групи (чи пісні) - суть музики, суть ідеї, суть процесу.  Або просто сподобалося слово, як у випадку з Нірваною, здається. У випадку назви  анок поєдналося вподобання слова й так сказать змісту такого собі якогось ренесансу - ранок, як народження нового... світло і всьо такоє )
« : 29 2008, 00:05:27 ranok »
kokacher

Look out!


Карма: 0
Offline Offline

: 356


« ³ #26 : 29 2008, 14:12:05 »

не треба  надто зациклюватися на назві гурту.
Ще раз повторюю: назва гурту - це скоріше "Б ЕНД", котрий можна зареєструвати як ТМ і далі весь шоу-бізнес....
Наприклад, як би "БІТЛЗ" не називалися, вони стали знаменитими не завдяки назві, а завдяки контенту, тобто  своїй творчості.

Вимоги до назви гурту мають бути такі, як до Б ЕНДУ. По можливості, якнайкоротше і щоб не якась абракадабра. Якщо назва гурту більше, аніж із двох слів ( а інколи навіть більше одного), то все одно згодом  приживеться або абревіатура, або ж якесь одне із двох слів.

Наприклад - "Оркестр Янки Козир"- ОЯК
"Океан Ельзи" - "океан", "океани"....
"Воплі Відоплясова" - ВВ
"Кріденс.....вотер рівайвл" - "Кріденс"
" Оллінг Стоунз"- "ролінги"
"Діп Пьорпл" - "пьопли"
"Пінк Флойд" - "флойди"
"Тіто і Тарантула" - "тарАнтули"

і так далі...

Деякі назви гуртів, котрі стали поулярними, взагалі безглузді.
Ну, наприклад "Боні М".

Деякі гурти прибирають назву якогось фільму або ж назву, співзвучну з якоюсь відомою торгівельною маркою.

Наприклад
"Авіатор" - від фільму,
"Ефект бабочки" - від фільму...
"Мотор олла" - від бренду фірми "Моторолла" (виробник чіпів, мобілок, тощо)


===========

На чому треба зациклюватися?

На власній творчості, на текстах і на музиці.
« : 29 2008, 14:23:47 kokacher »

Блюз "Сільська  любов"  http://www.youtube.com/watch?v=7ZeqY9kbQj0&feature=youtu.be
 ок-н-рол  про  пиво:  http://www.youtube.com/watch?v=3Gq8txPX7EI&feature=relmfu
Krygolam



Карма: 0
Offline Offline

: 37


« ³ #27 : 29 2008, 15:43:29 »

Всем спасибо!

Приятно прояснить картину.

 smiley
: 1 [2]   
   
 
: