+  rock.kiev.ua
|-+  Беседы на сонных кухнях...» Рок - жизнь» Рок це свобода
:
:
: Вы можете привязать анонсы в разделе "Живой звук" к афише сайта. [ Узнать больше ]
: [1] 2   
   
: Рок це свобода  ( 6591 )
ranok


Карма: 1
Offline Offline

: 651


« : 20 ѳ 2009, 09:57:32 »

 ок - це свобода. Свобода вибору зіграти три ноти чи двадцять вісім, вставити жжж чи залишити акустику, сказати ту фразу чи іншу, свобода грати те, що подобається й предоставлення такої ж свободи іншим.
Коли рокер це розуміє це круто. фраза "за мир, а не проти війни" відображає саме таке ставлення - бути вільним в музиці самому й не обмежувати в ній інших.


« : 20 ѳ 2009, 17:52:29 ranok »
ranok


Карма: 1
Offline Offline

: 651


« ³ #1 : 20 ѳ 2009, 18:17:42 »

про тему музика це енергія - дивився вчора концетр однієї групи, не знаю її назви, а сам концерт називається Блек парад із дед (проходив в Мексиці). зал був заведений від першої до останньої пісні, хлопці грали викладаючись, вокаліст так ененргійно почав співати, що здавалося, що більш ніж на дві пісні його не вистачить. проте він відспівав на такому рівні до самого кінця, ще спілкувався з публікою, яка йому відповідала, зал підспівував голосно. стиль музики - я б охарактеризував, як щось типу арт-панку, пісні не хітові (як на мене), особливої майстерності гри теж наче не було, але публіка божеволіла як від Бітлз.
чим ця група й цей виступ запамяталися, так це обміном своєї ерергії з залом. було супер.

саме таким стосункам між музикантами та слухачами хотілося б присвятити тему, яка мала б назву, повязану з музикою та енергією. те, що тема за назвою схожа з іншою, то словами ми всі одними користуємося, а вміст тем різний.

ПС до стілів чи стилю тема музика-енергія прямого відношення не має.
« : 20 ѳ 2009, 18:23:52 ranok »
Flank


Born to play bass


Карма: 3
Offline Offline

: 1319


« ³ #2 : 21 ѳ 2009, 09:11:37 »

и это действительно нормальная тема, в отличие от той, что про стили...

Оператор басовых аппаратов Corvan & Warwick
HARD ROCK группа LUCKY PUNCH
"Play every note like its your last" - Flea
ranok


Карма: 1
Offline Offline

: 651


« ³ #3 : 21 ѳ 2009, 10:10:51 »

та тема про стилі теж нормальна, тільки ці теми про різне
там як я зрозумів більше про смаки, а тема про енергію про обмін енергетикою через музику.тільки нажаль тему про енергію закрили((

а ця тема про те, що рок це перш за все свобода грати те, що подобається й так само лояльно ставитися до інших музикантів, та про це вже було сказано в топіку
« : 21 ѳ 2009, 10:20:10 ranok »
cre8



Карма: 1
Offline Offline

: 1367


« ³ #4 : 21 ѳ 2009, 10:32:05 »

а что, в других стилях музыки нет свободы? smiley

Сын бас-гитариста подходит к папе (папа рубит на басухе) и спрашивает:
- Пап, а ты когда вырастешь, кем станешь? (с) bassist.kiev.ua
ranok


Карма: 1
Offline Offline

: 651


« ³ #5 : 21 ѳ 2009, 10:41:24 »

є, звичайно, в інших стилях теж свобода. smiley  і в рок-музиці вона є. тільки якщо це розуміти, то тоді немає сенсу говорити, якою має бути рок-музика. як вона має звучати, хто що має грати й що в ній добре, а що не добре.
хто як хоче й уміє, так і грає й подає своє бачення музики й творчості. а говорити, яким має бути рок - це ставити обмеження, що протирічить суті рок-музики. на мою думку, рок-музика якщо й є протестом, то протестом проти обмежень. або іншими словами вона, рок музика, за свободу в музиці.
інші стилі,- поп, наприклад, реггі, фламенеко і т.д. більш накладують стилеві обмеження, а в рок-музиці помоєму кордонів і бути не може. тоді й немає сенсу наполягати на тому, яким саме має бути рок. він такий. яким його роблять музиканти.

ПС взагалі я за те, щоб обмежень в музиці взагалі не було, але так вже склалося, що одні стилі мають свої кордони, інші - свої. а в рок музиці на мою думку взагалі кордонів бути не може. в року можна використовувати все і при цьому він буде залишатися рок-музикою.
« : 21 ѳ 2009, 11:38:48 ranok »
ranok


Карма: 1
Offline Offline

: 651


« ³ #6 : 21 ѳ 2009, 10:50:22 »

а якщо "копнути глибше", то будь яка музика є направленням своєї енергії на творчість. а що має малювати художник, чи написати музикант - це вже справа митця, який творить.
про це вже мала бути інша тема.
мабуть її краще було назвати не музика це енергія, а творчість це енергія smiley хоча мова йшла саме про музику
« : 21 ѳ 2009, 11:09:24 ranok »
Віка
ó
« ³ #7 : 21 ѳ 2009, 14:17:48 »

ура
Juzi



Карма: 1
Offline Offline

: 1511


« ³ #8 : 22 ѳ 2009, 14:57:50 »

Свобода...И не только,полная свобода и независимость-этопия.То что музыкой можно выразить любые эмоции-да,но есть маленький прикол-нот всего семь(это надо мной когда-то мой препод прикалывался,когда я дуплился с партиями,чтож там сыграть)

Слово "ска" похоже на [слово из трех букв]-в нём такое же колличество букв.
С.Шнуров
ranok


Карма: 1
Offline Offline

: 651


« ³ #9 : 22 ѳ 2009, 16:15:20 »

а дієзи-бемолі це ноти чи "мєждунотія"? ???

нот сім, а звуків безліч.%) як і варіантів їх використання
Juzi



Карма: 1
Offline Offline

: 1511


« ³ #10 : 23 ѳ 2009, 13:27:35 »

Звуков много,но все подчиняется опять же гармонии,то есть у нас есть четырехголосие-бас,тенор,баритон и альт,и какой бы мы звук не пытались создать,за рамки вот этого четырехголосия не выйдем,ну никак.

Слово "ска" похоже на [слово из трех букв]-в нём такое же колличество букв.
С.Шнуров
Дмитрий


Карма: 1
Offline Offline

: 439


« ³ #11 : 23 ѳ 2009, 16:18:27 »

Ну гармонии подчиняется не все,так же как и не все подчиняется темперированному строю.С появлением звукозаписи музыка перестала быть просто воспроизведением звуков определенной высоты.И иногда композиция может быть составлена из шумов или звуков,в определенный лад не попадающих.Простой пример-покопайся в старых аналоговых синтезаторах,покрути ручки отвечающие за расстройку генераторов и создай звук,высота,которого не читается и нотой он являться не будет.Примеров тому много как в электронике так и в так называемом классическом роке.
Дмитрий


Карма: 1
Offline Offline

: 439


« ³ #12 : 23 ѳ 2009, 16:20:00 »

И как ни странно именно академисты сейчас увлеклись этим не меньше так называемых рокеров.Причем они все эти жуткие скрежеты пытаются еще и записать нотами.Любое посещение такого концерта заставит забыть о гармонии вообще.
krock



Карма: 0
Offline Offline

: 153


« ³ #13 : 23 ѳ 2009, 16:25:12 »

Ну да, не зря ведь есть арт-рок, фолк-рок, хевиреггипанкрок и много других роков.
Я думаю, это как раз оттого, что люди в душе рокеры, а стили предпочитают разные.

Да, рок - это свобода во многих смыслах.
Иногда, рок - это свобода от денег. Причём, полная. smiley

Хотя, может, это не особо подумав сказал.
Но первая мысль при прочтении темы была именно такая.

http://hitparad.org - хит-парад для молодых!
Juzi



Карма: 1
Offline Offline

: 1511


« ³ #14 : 23 ѳ 2009, 16:36:26 »

Да,используют шумы и остальные непонятные тембра и в таком течении,как построк-в основном тягомотина дивная.Опять же при отсутствии гармонии должен быть хотя бы какой-то психоаккустический эффект от данных произведений.Я обязательно копну,в данной теме я мало осведомлен(to Дмитрий)

Слово "ска" похоже на [слово из трех букв]-в нём такое же колличество букв.
С.Шнуров
: [1] 2   
   
 
: